DET süntees (ja analoogid DMT, DiPT, MiPT) indoolist LiAH kaudu. Videokäsiraamat.

Novator

Resident
Joined
Oct 30, 2021
Messages
39
Reaction score
800
Points
83

OSvGa10cUY

✅Tehnika sobib populaarsete trüptamiinide sünteesiks TIHKAList. Näiteks asendades dietüülamiini dimetüülamiiniga (3:20), saadakse DMT.

⚠️Labori õhutemperatuur ei tohiks ületada 10 °C.
☣️Väljatõmbeventilatsioon, hingamisteede ja silmade kaitse.

⚙️
  • keeduklaasid 1000, 500, 250 ja 50 ml.
  • Filtriklaas 2000ml
  • Lamekolb 29/32 2000ml
  • Tagasivoolukondensaator 29/32
  • Tilgutuslehtrid 500 ja 60ml
  • Klaassõnnik 100 mm
  • Schott'i lehter 60 mm
  • Buchneri lehter 100 mm
  • Pika-anduriga laboritermomeeter
  • Magnetiline segisti
  • Labori tugi statiiv
  • Pöörlev aurusti
  • Kuumutusplaat koos temperatuuri reguleerimise seadmega
  • Üheastmeline vaakumpump
  • Filtripaber
  • Mördi ja pesti
  • Vesinikgaasi generaator (kuiv vesinikkloriid HCl)
  • Labori lusikas spaatel (roostevaba teras)
  • Klaasist segamisvarras
  • Kristalliseerumisnõusid 60-200mm
  • lakmuspaber (pH 0-12)
  • Süstlad 20ml (x4)
🛢️
  • Indool 20g
  • Oksalüülkloriid 22g
  • Dietüülamiin 40ml
  • MTBE 1800ml
  • Metanool 750ml
  • LiAH 19g
  • Veevaba dioksaan 1200ml
  • Niiske dioksaan ~10-20ml
  • Veevaba MgSO4 20g
  • Kuiv vesinikkloriid HCl (gaas)
  • Benseen 250ml
  • Dietüüleeter 300ml
📑

Etapp 1/4

3-Indoleglyoksüülüülkloriidi valmistamine

20 g indooli + 240 ml MTBE
22g oksalüülkloriid + 240ml MTBE

2/4 etapp

N,N-diethylindol-3-üülglüoksüülamiidi valmistamine

3-indoolglüoksüülkloriid + 1200ml MTBE
Rm + 40ml dietüülamiini

Etapp 3/4

N,N-diethylindol-3-üülglüoksüülamiidi reduktiivne aminatsioon N,N-diethüültrüptamiiniks LiAH abil

19g LiAH + 350ml veevaba dioksaani
19g N,N-diethylindol-3-üülglüoksüülamiid + 350ml veevaba dioksaan

Pärast 26h kasutatud 10-20ml märga dioksaani

Filtraat kuivatatakse 20g veevaba MgSO4 kohal.

Etapp 4/4

N ,N-dietüültrüptamiinhüdrokloriidi (DET) kristallisatsioon

Õli (Freebase) + 100ml dietüüleeter
Bxj4qsT1HX

ETAPP 1/4

(0:53-1:10) - 20 g jahvatatud indooli (1) lahustub 240 ml MTBE-s.
(1:11-1:20) - 22g oksalüülkloriidi (2) lahustati 240ml MTBE-s.
(1:25-1:50) - Oksalüülkloriidi lahus pannakse tilgakesesse ja lisatakse 30 minuti jooksul indooli lahusele tugeva segamise korral tilguti. Keeduklaasi ilmub kollane pulber (3-Indoleglyoksüülüülkloriid) (3).
Kogu oksalüülkloriidi lisamise lõppedes segatakse Rm veel 10-15 minutit.
(1:59-2:13) - Pulber on ebastabiilne. Kui segu on punaseks värvunud, ei sobi toode edasiseks kasutamiseks. Sellisel juhul tuleb protsessi korrata, vähendades reaktsiooniaega.
(2:16-2:49) - 3-Indoleglyoksüülüülkloriid (3) filtreeritakse ja pestakse kaks korda 50 ml MTBEga.
(2:50-2:57) - ⚠️ Saadud toodet ei ole ladustatud ja selle kokkupuude õhuga tuleb minimeerida.

ETAPP 2/4

(3:11-3:40) - 3-Indoleglyoksüülüülkloriid (3) suspendeeritakse 1200 ml MTBE-s intensiivse segamise ja jahutamise all. Seejärel lisatakse suspensioonile 20 minuti jooksul tilkhaaval 40 ml dietüülamiini. ⚠️ Segu temperatuur peab olema alla 5 °C. Üle 5 kraadi temperatuuril väheneb oluliselt saadava toote kogus.
(3:40-4:02) - Protsessis tekkinud N,N-diethylindol-3-üülglüoksüülamiid (4 ) filtreeritakse ja pestakse 50 ml MTBEga.
(4:02-4:37) - N,N-diethylindol-3-üülglüoksüülamiid (4) kristalliseeriti ümber keeva metanoolist (25 osa metanooli 1 osa amiidi kohta). ⚠️ Segu hoitakse temperatuuril -15 °C. Kui kristalliseerumine ei alga, lahjendatakse Rm kolme mahu eetriga ja jäetakse uuesti jahutamiseks.
N,N-diethylindol-3-üülglüoksüülamiid (4 ) filtreeritakse, pestakse eetriga ja saadakse pärast õhukuivatamist 38,8 g. Järgnevalt kasutati videos pool saadud pulbrist (19g).

YDIeKXrxjk

ETAPP 3/4

⚠️ LiAH-ga töötamisel tuleb olla ettevaatlik. Kõik töövahendid peavad olema täiesti kuivad. Üks tilk vett võib põhjustada tulekahju! ⚠️
(4:52-5:03) - 19 g LiAH on suspendeeritud 350 ml veevabas dioksaanis.
(5:04-5:14) - kolbi lisati aeglaselt 19g N,N-diethylindol-3-üülglüoksüülamiidi (4 ) suspensiooni 350ml veevabast dioksaanist.
(5:19-5:28) - Rm refluksitakse 16-26 tundi.
(5:35-5:40) - Rm viiakse kolbi ja jahutatakse jäävees.
(5:41-5:57) - üleliigne hüdriid lagundatakse, lisades tilkhaaval märga dioksaani (10-20 ml). Segu püsib kuni reaktsiooni lõpuni.
(6:01-6:08) - Nüüd filtreeritakse sete Schotti-sahtel.
(6:09-6:31) - sete pestakse kuuma dioksaaniga (400 ml). Filtreeritakse uuesti.
(6:36-6:50) - Filtraat kuivatatakse veevaba MgSO4 kohal 15-20 minutit.
(6:53-7:07) - Pärast 15-20 minutit filtreeritakse Rm sulfaadist.
(7:20-7:40) - Lahusti destilleeritakse kuivaks pöörlevas aurustis.

ETAPP 4/4

(7:55-8:13) - Saadud õli lahjendati dietüüleetriga. Seejärel küllastati kuiva vesinikkloriidiga HCl(kuiv gaas) kuni 6pH-ni.
💎 Saadud pulber (5 ) kristalliseeriti ümber keeva benseeni ja metanooli segust, filtreeriti, pesti dietüüleetriga ja kuivatati püsiva kaaluni.
Lõplik saagis 14,5 g (75%) N, N-dietüültrüptamiinhüdrokloriidi (DET) (5).
⚙️ Gaasigeneraatori kohta saate lisateavet siit.
 
Last edited by a moderator:

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Suurepärane video! Tundub, et tunnen tootmisväärtuse ja stiili kusagilt ;).
Igatahes MTBE reaktiivi on natuke raske saada, kas seda on võimalik asendada millegi vähem hämaraga? Või on teil mõni vihje hea OTC-allika kohta?
 

blackchip

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
see on hämmastav video! loodan, et näeme veel rohkem! :)
 

Novator

Resident
Joined
Oct 30, 2021
Messages
39
Reaction score
800
Points
83
Et₂O (dietüüleeter) - on MTBE samaväärne asendaja.

Proportsioonid:


Kui see on võimalik, teeme video enamiku populaarsete keemiliste reaktsioonide jaoks. Uued videod on varsti tulemas 🎬
 
Last edited:

花谢花开

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2023
Messages
16
Reaction score
3
Points
3
Tore kohtuda 1. Tere, ma tahaksin küsida, kas 16-26 tundi kestev reflow peab olema kuumutatud? Milline on kuumutamistemperatuur? Tänan teid. Palun vastake ja tänan teid. 2. Kas 5-meo-dipt valmistamise teemas võib lahustina kasutada metüül-tert-butüüleetrit? Ootan alati teie vastust, muidu ei saa ma magada. Palun vastake, et ma saaksin hästi magada. Tänan teid väga. inimene, kes vajab abi
 

Sony2xl

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 9, 2022
Messages
13
Reaction score
2
Points
3
Suurepärane video vinge!
 

nob0dy

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 20, 2022
Messages
14
Reaction score
3
Points
1
Sellised õpetused oleksid hämmastavad, kui seal on palju
 

Hank Shrader

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 25, 2022
Messages
45
Reaction score
9
Points
8
nii et kui minu garaažis ei ole temperatuur alla 10°, ei saa ma sünteesi alustada?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Te peate kasutama A/C. Õige temperatuur on mõnede ainete käitlemisel märkimisväärselt oluline.
 
View previous replies…

花谢花开

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2023
Messages
16
Reaction score
3
Points
3
Tere, ekspert. Kas tohib küsida, milliseid lahusteid kasutatakse lõppfaasis pesemiseks eetri asemel? Tänan teid. Loodan, et saate mulle vastata.
 

花谢花开

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2023
Messages
16
Reaction score
3
Points
3
Kas metüül-tert-butüüleetrit võib kasutada pesemise lõppetapis hoopis metüül-tert-butüüleetrina?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Ma ei tea täpselt, kas selle asemel võib kasutada dioksaani või petrooleetrit.
 

花谢花开

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2023
Messages
16
Reaction score
3
Points
3
Ma nägin, et te postitasite uue õpetuse, kuid ma olen sellest endiselt huvitatud. Tere, kas ma võin esitada veel ühe küsimuse? Kas selles teemas on võimalik 5-meo-dipt valmistamisel kasutada lahustina metüül-tert-butüüleetrit? 2. Umbes millise temperatuurini peab reflow'i kuumutama 16-26 tundi?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Tere jälle. Tänan lahkete sõnade eest. Nagu ma ütlesin, ei saa ma kindlalt öelda metüül-tert-butüüleetri kui lahusti kohta, ma arvan, et see ei ole nii hea mõte. Saate teha katse väikeses mahus.
Mis puudutab temperatuuri, siis see on temperatuur, kui segu keedetakse (sõltub enamasti kasutatava lahusti keemistemperatuurist).
 

Whatnowtodowhen

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Kas keegi teab mõnda korralikku akaatsiat Tasmaanias, mida tasub korjata?
 

Blacky

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 15, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Tere. Internetist leidsin palju sünteesi trüptofaanist trüptamiinini ja trüptamiinist põhimõtteliselt kõigeks. Trüptamiinist dmt-ks on vaja naatriumtsüanobrohodriidi, mis on kallis. Kas on mingi võimalus teha seda odavama redutseerijaga? Ja kui jah, siis kuidas?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
ilus igas mõttes, kuna see julgustab mind mitte kartma bisindooli kõrvalprodukti, mida ma arvasin, et see moodustub kogemata... kui ütleme, et minu soovitud lõpptoode on MIPT amiin on üsna kallis... kas marsruut, mis algab trüptamiinist ja seejärel atsetooni imiinist/reduktsioonist, millele järgneb formaldehüüdi metülimiin ja teine reduktsioon, oleks kuluefektiivsem? (DIPT on ebasoovitav)
 

efanefan

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 1, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Kas ma võin asendada indooli selles protsessis 4-aako-indooliga, et teha 4-aako-dmt?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Teie oletus on täiesti õige ja vastus on jaatav. Asjaolu, et sa pidid küsima, reedab asjaolu, et kõige tõenäolisemalt jõuad sa esimese 2-3 katsega gunki, nii et hoia kõik allapoole midagi üle 0,1g. Prep on mõned raskused seotud, nii et teil on vaja praktilisi kogemusi või mõned arengu võin pakkuda ja siis teha nii, nagu ma ütlen teile. Mul endal ei ole õnne, et 4AcO-indool on olemas. Oksalüülkloriidi hankimine ELis ma tean, kuidas teha, samuti LAH. Pange tähele, et oksalüülkloriid on diatsüülkloriid, seega on tal kaks äri otsad, mis võivad reageerida indooliga (see üksi peaks tegema teile hea idee, miks on ebapiisavalt ette valmistatud). Tervist!
 

Mya

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 6, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Kas 5-meo-indooli kasutamine indooli asemel toimiks 5-meo-variantide valmistamiseks?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Absoluutselt, vaadake lihtsalt TIHKALi.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Te peate mõistma reaktantide stoechiomeetriat ja nende käitumist lahustite ja füüsikaliste tegurite suhtes, nagu kuumutamine, jahutamine, lahustuvus jne... ja seda kõike aja raames.
 
Top