Metamfetamiini HCl, sulfaadi või fosfaadi erinevus?

hirozaru

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 22, 2024
Messages
30
Reaction score
2
Points
8
Ma loen, et farmaatsiatoodete metamfetamiin on sageli sulfaat või fosfaat?
Kas need on sarnase toimega, võib-olla mitte kellegi jaoks, kes peab tegema suitsetatavat kristalli, vaid kellegi jaoks, kes tahab suukaudselt kasutada ?

Kui lihtne on vababaasi muuta sulfaadiks või fosfaadiks?

Ja HCl tootmise kohta, kas on lihtne viis kasutada väävelhapet või soolhapet 10% kontsentratsiooniga ilma täiendava kontsentreerimisetapita ?
 

RWG13

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Mar 26, 2024
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
Kõige lihtsam viis on lahustada metafreebaasi väikeses koguses coleman-kütuses (vahekorras 1:10 ~).
Valmistage happelahus: 1 ml kontsentreeritud väävelhapet või ortofosfaatilist hapet 9 ml puhast IPA-d. Ja lisage seda lahust tilkhaaval. Lisage aeglaselt ja segage. Samal hetkel näete kütuselahuses valget pulbrit. Lisage, kuni pH on 5-6.
Seejärel filtreerige, peske atsetooniga ja filtreerige veel kord. Palju õnne.
 

hirozaru

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 22, 2024
Messages
30
Reaction score
2
Points
8
see on väga kasulik ja huvitav. lihtsalt selleks, et ma saaksin õigesti aru.

pärast shake&bake-meetodi tegemist sain lõpuks coleman-kütuse lahuse, milles on metafreebaas.

küllap valmistan uue happelahuse 9ml puhta IPA ja 1ml või kas väävel- või ortofosfaatilise happega.

Lisan selle uue lahuse aeglaselt oma reaktsioonilahusesse ja metafreebaas muutub HCl pulbriks?

kas 10% soolhape töötaks ka? muide, ainus väävelhape, mida ma saan osta, on samuti 10%.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ma ei läheks 10% hcl. Mida sa pead meeles pidama, on iga ml vett, mida sa paned, lahustab grammi metat, nii et sa pead hoidma vett ja aurustama seda või ekstraheerima met hcl tagasi välja (või kaotama selle), see ongi gaasistamise ilu, ei ole vett. Ma eeldan, et väävelhappega lahjendatud mittepolaarne oleks teine valik. Minu H²SO⁴ on 95+% ja see on liiga tugev, et seda lahjendamata kujul lisada.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Tegemist on samade reaktsioonidega. Prootoniseerimine. See on täpselt sama, olenemata sellest, millist lewis-hapet te kasutate, eeldades, et te lisate seda gaasistamise asemel. Pole kunagi näinud fosfaadi või sulfaadi gaasistamise kaudu
 
Top