Metüülamiini ja metüülamiini hcl erinevus

Brambus

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2024
Messages
13
Reaction score
1
Points
3
Lugupeetud lugeja,

Olen otsinud head seletust kahe reaktiivi metüülamiini ja metüülamiini vesinikkloriidi vahel, kuid ei leidnud ühtegi.
Peamine küsimus on, kas ma võin kasutada metüülamiini hcl metüülamiini asemel mephedroni sünteesi jaoks ja miks võib seda kasutada mephedroni sünteesi jaoks või miks mitte?
Loodan, et kuulen teid ja tänan ette!

Tervitused,
Brambus
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Metüülamiin on CH³NH². Metüülrühm ja ammoniaagirühm see on gaas atmosfäärirõhul ja temperatuuril. Metüülamiin HCL on see, mida mõned inimesed nimetavad metüülammooniumkloriidiks. See on CH³NH³- Cl+. See on atmosfäärirõhul ja temperatuuril tahke aine. Kas te nägite erinevust? MAC-l on lämmastiku külge lisatud täiendav vesinik. Kuna vesinikul on tavaliselt 1 elektron ja 1prooton ja stabiilse aatomi valentsusorbitaalil on paariline arv elektrone, siis otsib ta ühe elektroni ligitõmbamist. Klooril on 17 elektroni, 7 oma valentsuskihis, seega otsib ta samuti ühte ja haarab selle vesiniku külge. Kui te saaksite selle vesiniku sealt ära võtta, siis oleks see metüülamiin. 🤔 Vaja on aluseid, mis on piisavalt tugevad, et röövida see vesinik lämmastikust, mille külge ta on seotud. Koos elektroniga läheb prooton, mille ümber ta tiirleb, nii et seda võiks nimetada deprotoniseerimiseks. Nii me seda nimetame, aga see on happe neutraliseerimine. Vesinikkloriid on hape. Mõned tugevad alused võiksid seda ilmselt teha. Kõige odavam, mida ma tean, on leelis. Naatriumhüdroksiid NaOH kui ma võtaks CH³NH³ ja lisaks NaOH,
CH³NH³+NaOH->CH³NH²+ HOH(H²O) NaCL( SALT). SO VÕTTIN METÜLAMMONIUMKLORIIDI, lisasin sellele leelist ja see tegi 1 molekuli soola, ühe vee ja eemaldas nüüdseks metüülamiinist üleliigse H. Kas teadsite, et metüülamiini hcl ( ja kõik hcl) on 1 mool metüülamiini ja 1 mool hcl. Vaja on 1 mooli NaOH-d, et neutraliseerida 1 mooli hcl 😜 mida see kurat peaks tähendama? Kui võtad moolmassi MENH² HCL ja lahutad sellest moolmassi MeNH², siis saad moolmassi hcl. See on umbes... 36 grammi või midagi. Nüüd vaata NaOH moolkaalu, idk 31g? Mis iganes need numbrid, 31/36= kui palju leelist sa vajad, lihtsalt mool võrdne kogus hcl kui MAC. Lisa see ja tada, see on metüülamiin. Ülejäänud selle kursuse sisestage oma krediitkaardi andmed yhe järgmisel leheküljel. Et näha, " 2. peatükk, " oi kurat, metüülamiin on gaas ja see haiseb ja lämmatab sind "
 

Brambus

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2024
Messages
13
Reaction score
1
Points
3
Tänan teid väga eleborate selgituse eest, see oli just see õige teave, mida ma vajasin! Nüüd ma tean, kuidas ma saan lasta metüülamiini läbi gaasigeneraatori ja lahustada seda destilleeritud vees!
 
Top