Dihüdroheroiin ja 6-monoatsetüüldihüdromorfiin DHC-st

adgn445

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 28, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Siin on üsna lihtne süntees, mille ma leidsin sellelt veebisaidilt: https://bluelight.org/xf/threads/wo...o-morphine-at-home-work.933255/#post-15862587.

"

See on võib-olla tõsisem keemia, kui enamik inimesi on võimeline või huvitatud, kuid on olemas lihtne kaheastmeline protsess, mille abil saab valmistada dihüdroheroiini ja 6-monoatsetüüldihüdromorfiini (selle peamine metaboliit ja sama aktiivne) segu HBr-sooladena, mis sobivad süstimiseks või suitsetamiseks.
1. Kodeiini vababaas muudetakse hüdrogeenimise teel dihüdrokodeiini baasiks. Gaasiline H2 on nii eelmise sajandi ja on tarbetu risk. Pigem saab üsna kenasti kasutada katalüütilist ülekandehüdrogeenimist. Lahustage alus metanoolis, lisage ettevaatlikult kolvis olevale katalüsaatorile (igasugune Pt või Pd töötab, mis tahes kandjal, mis tahes koormusega), lisage kuskil 5 kuni 7 mol ammooniumformiaati (1 -1,5g g kodeiini kohta), segage toatemperatuuril tund või kaks, filtreerige katalüsaator üle tseliidi (kraapige pealmine kiht maha ja hoidke see järgmiseks korraks). Metanool aurustatakse ja jääk jaotatakse vee ja DCM/kloroformi vahel, kuivatatakse põgusalt MgSO4-ga, aurustatakse DCM. Boom, peaaegu 100% saagis dihüdrokodeiini aluse saamiseks.
2. Lahustage DHC alus äädikhappes, 1 g / 2,5 ml. Seejärel lisage 2,5 mL 33% vesinikbromiidi äädikhappes või selle ekvivalenti (selle muundamise "salakastme" saab valmistada, kui ehitada generaator kuiva HBr jaoks ja mullida seda kuiva äädikhappe sisse, stabiilne mõnda aega). Nüüd pannakse see kõik paksuseinalisse klaasist surveanumasse või muul viisil, et vältida gaasi väljapääsu, ja kastetakse see kaheks-kolmeks tunniks keevasse veevanni. Midagi ei tohiks keema või aurustuda ja see peaks jääma rahulikuks. Pärast keetmist võtke see vannist välja, jahutage jooksva veega, avage ettevaatlikult kaas (HBr- ja äädikhappe aurud) ja lisage aeglaselt külma metanooli. Seejärel aurustage segu nii kaugele kui võimalik. Lisage veel metanooli. Korrake, kuni teil on kuiv krõbe pulber. Lõpuks loputage see minimaalse koguse metanooliga kolvist välja ja aurustusanumasse, kus liigne metanool eemaldatakse õrna kuumuse, vaakumi või mõlema abil.
Tänu sellele, et üheski etapis ei visata midagi olulist ära, on saagis nii lähedal täiuslikule kui võimalik. Matemaatika ütleb, et umbes 1,4-1,5 grammi efektiivselt puhast dihüdroheroiini (ilma lõikamata ja heldete portsjonitega, vähemalt 300 dollarit tänaval) ühe grammi kodeiini kohta (8,99 dollarit grammi kohta minu lähedal asuvas apteegis) pluss tööjõud (12 tundi) ja reaktiivid (tõenäoliselt mitte rohkem kui 200 dollarit mitme partii jaoks). Tõeline kicker on seadmed, kuid isegi siis saab improviseerida, kui te teate, mida teete.

See ei ole köögikeemia, kuid see on kõige lähemal heroiinist-kodeiinist saadud heroiinile. Võite tänada Kenneth Rice'i ja Naval Institutes of Health'i selle paugu eest. See sattus ühe paberi joonealuse märkuse sisse , mis käsitles kahtlaselt sarnast ühendit. USA valitsus hoolitseb väikeste inimeste eest, teate küll.

"

(Sci-hubi paberi url: https://sci-hubtw.hkvisa.net/10.1021/jo0206871)

Nüüd on mul dihüdrokodeiinitartraat. DHC continus tabletid, konkreetsemalt. Kas mul on vaja DHC tartraat vabapõhjaks muuta? Kuidas ma seda teen? Tänud.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Tere, jah, te vajate. Lahustage vees, lisage veidi NaOH või NaHCO3 ja seejärel ekstraheerige DCM/kloroformiga. Kuivatage ekstrakt veevaba MgSO4 (või Na2SO4) kohal. Dekanteerige lahus kuivatusainega ja aurustage lahusti. Te saate DHC vaba aluse.
 
Last edited:

poweronoff

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 19, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ka mina tahaksin seda teada saada. Mul on DHC 120mg tabletid, milline on parim viis puhtaima DHC ekstraheerimiseks? Külm vesi?
Ja pärast ekstraheerimist panna DHC tartraat baasi koos ammoniaagiga?
 
Top