Amfetamiini otsedestillatsioon

Grubby

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 27, 2024
Messages
17
Reaction score
5
Points
3
Mul ei ole veel õnnestunud amfetamiini valmistada. Küsige kõiki meistreid. Miks ei saa vaba amfetamiini keemistemperatuuriga toodet otse destilleerida pärast NaBH4 redutseerimisreaktsiooni lõpetamist? Ma tahan teada põhimõtet.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ma kulutasin liiga palju aega, et leida vastus teie jaoks. Ma võin vaid öelda, et sünteesis, mida ma lugesin, hapestas keemik rm hcl-ga ph3-ni, et hävitada liigne NaBH⁴ enne destilleerimist. Kas te teete seda?
 

Grubby

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 27, 2024
Messages
17
Reaction score
5
Points
3
Lugesin just üht artiklit ja selgub, et RM-i hapestamiseks tuleb lisada lahustit. Ma olen juba reageerinud RM-i PH3-ga. Nüüd ma kõhklen, kas ma peaksin selle kuivaks aurustama. Kardan, et pärast aurustamist ei jää midagi järele.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
See oli seni lahustita reaktsioon? Ei, ma ei ole kunagi näinud, et seda oleks tehtud. Te püüdsite destilleerida kuiva pulbrit? Seal on juba lahusti sees. Mis see on, DCM? Metanool? Ma tahan ka rõhutada, et ph 3 juures ei ole vaba amfetamiini on konjugeeritud sool mis iganes acidmyou kasutatud, oletatavasti hüdrokloriid.
 

Grubby

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 27, 2024
Messages
17
Reaction score
5
Points
3
FcEWenPu5L
V3EGXY9Mkt

Ma järgisin video prep + HCI to RM, kuid ma kasutasin HCI vedelikku + atsetooni HCI gaasi asemel, nagu on näidatud esimesel fotol! Punane tekst näitab, et ma lisasin 3cc 32% HCI ja 30cc atsetooni ja segasin. Pärast RM-i koos jõudmist oli pH 3~4, seega kuumutasin seda, et atsetoon aurustuks. Arvasin, et saan kristalli kätte, aga RM temperatuur oli juba üle 100 ja välja tulev suits oli väga lämmatav. Peatusin kohe, et lasta RM jahtuda, kuni see oli juba kell 10. Täpselt nagu teisel pildil. Kas minu kirjeldatud protsessis on midagi valesti? Tahaksin teada, miks see veel ei ole kristalliseerunud
Muide, kas oskate öelda, kas amfetamiini saab destilleerida vähendatud rõhu all? Kui palju peaks rõhku vähendama ja milline on vajalik temperatuur? XD Ma armastan sind nii väga, idol.
 
Top