Green Orange Alcohol Cocaine Arutelu: Alkohol ja kokaiin

increasing and addition of the affects

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Alkohol ja kokaiin

Alkohol toimib rahustava vahendina, mis vähendab ajutegevust, samas kui kokaiin toimib stimuleeriva vahendina, mis kiirendab seda. Kui need kaks ainet kombineeritakse, võivad nad esile kutsuda ohtliku koostoime, mis võib tekitada hulgaliselt negatiivseid kõrvalmõjusid ja terviseriske.

Üheks kõige olulisemaks ohuks alkoholi ja kokaiini kombineerimisel on üleannustamise suurenenud oht. Alkohol võib suurendada kokaiini eufoorilist mõju, mis võib soodustada mõlema aine liigset kasutamist.

Samal ajal leevendab kokaiin alkoholi rahustavat toimet ning ratsionaalsed hinnangud ja subjektiivsed kriteeriumid seisundi hindamiseks hägustuvad. Inimene võib tarbida palju rohkem, kui ta peaks, jäädes veendunud, et kõik kulgeb õigesti.

Lisaks võib alkohol suurendada kokaiini imendumist vereringesse, mis võib viia uimasti suurema kontsentratsioonini organismis. See võib põhjustada suurenenud krampide ja tõsiste südameprobleemide riski: rütmihäired ja kõrgvererõhutõbi.

Vale kainestumise, suurenenud tarbimise ja suurenenud imendumise tagajärjeks võivad olla ka dehüdratsioon, äärmuslik tervisekahjustus ja isegi minestamine.

Kõik need tegurid suurendavad märkimisväärselt üleannustamise ja hädaolukordade ohtu.

Teine selle kombinatsiooniga seotud probleem on kokaiin. Alkohol metaboliseerub maksas. Kokaiini juuresolekul võib toimuda ümberesterdumine - kui etanooli etüülrühm asendub kokaiini metüülrühmaga. Tulemuseks on kokaiinietüleen, mõlema aine aktiivne ja mürgine derivaat.

Kokaiinietüleenil on tugev stimuleeriv ja eufooriline toime. Samuti kutsub see sageli esile agressiivset käitumist. Kõige ebameeldivam on aga see, et see avaldab laastavat mõju maksale, südamele ja veresoonetele ning suurendab oluliselt ka südameinfarkti riski.

Selle kombinatsiooni pikaajaline ja regulaarne kasutamine võib põhjustada kombineeritud sõltuvust, südame, maksa ja aju kahjustusi ning vaimse tervise probleeme, nagu ärevus, depressioon, paranoia ja psühhoos.

Kui te otsustate seda kombinatsiooni kasutada, soovitame seda teha võimalikult harva ning kehtestada eelnevalt tarbimispiirangud koguse ja sageduse järgi ning pidada neist kinni protsessi käigus.

Võttes arvesse ülaltoodut, soovitame seda kombinatsiooni käsitleda väga ettevaatlikult.
 
Last edited by a moderator:

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
minu puhul on kergemad joogid, näiteks 5L õlu, korras, pole probleemi. aga näiteks kontsentreeritum alkohol, mõnel juhul vodka, džinn (0,5-1L), minu isiksus muutub täielikult. oli kaks juhtumit, ma ei mäletanud kumbagi. üks naljakas lugu, teine koos sõbrannaga muutus traagiliseks peaaegu siis, kui ma õhtul koju jõudsin. Käisin arsti juures ja leiti, et see põhjustab patoloogilist joovastust.
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
i MUST juua esimene Nagu kokaiin pärast esimest rida... Aga selle haige sõltuvust ei joo enam witouth Coca-Cola nii lõpetas joomise ja ei ole enam kokaiini. Aga kui ma tegin pohmelli ei olnud seda minu silmis väärt.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
KÕIK minu tuttavad koksikud on ka rasked alkohoolikud, paljud neist on alkohoolikud. Kui nad suudaksid loobuda viinast, suudaksid nad tõenäoliselt ka koksist loobuda
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Kõige ma tean dont nad tulevad probleemid palju kiiremini kui need, kes naudivad kokaiini nagu see on. ja seal on kokaiinitarbijad, kes kasutavad iga päev 0,5 gr ja on ''normaalne'' elu sa said need, kes suitsetavad nisu ja nuusutada mõned koksi nädalavahetustel
nii et ma tean erinevaid kokaiinimehi. aga ma tean ühte asja, et loobumine on raske kõigile vähemalt igaveseks loobuda.
 

MeCockStinks

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 3, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
sellest kombinatsioonist tulenev rippumine on nii kuradi jõhker
 
Top