Orange Ketamine Amphetamine Arutelu: Ketamiin ja amfetamiin

risk of significant side effects

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Ketamiin ja amfetamiin

Ketamiin & amfetamiin on kaks erinevatest rühmadest pärit ainet, millel on kombineeritult kasutatuna erinevad toimemehhanismid ja mõjud.

Amfetamiin suurendab teatud neurotransmitterite, peamiselt dopamiini ja norepinefriini taset ajus. See toob kaasa valvsuse, keskendumisvõime ja energia suurenemise.

Ketamiin seevastu on dissotsiatiivne anesteetikum, mis toimib, seondudes ajus teatud tüüpi glutamaatretseptoriga (NMDA). See toimib nagu mittekompetitiivne NMDA retseptori antagonist. See blokeerib NMDA retseptorite tööd, mis osalevad närvisüsteemi eri osade neuronite vaheliste signaalide edastamisel. See põhjustab muutusi tajus, sealhulgas hallutsinatsioone ja reaalsusest lahknemist.

Tasub märkida mõningaid ketamiini mõjusid, mis võivad amfetamiiniga kombineerituna probleeme tekitada. Nii põhjustab ketamiin sedatsiooni, suurte annuste puhul hingamisdepressiooni, samal ajal pulsi ja rõhu tõusu, iiveldust ja dissotsiatsiooni. Suurtes annustes võivad tekkida ka hallutsinatsioonid.

Vaatamata sellele, et ained töötavad enamasti erinevate retseptorsüsteemidega, on Ketamiini mõjule peale pandud amfetamiini stimulatsioonil potentsiaalselt ohtlikke punkte:
Südame ja veresoonte liigne koormus, hüpoksia, traumeerimine, psühhootilised seisundid.

Kui te võtate amfetamiini ja mõne aja pärast Ketamiini, ер viimane blokeerib stimulandi mõju. Kuid need naasevad suure tõenäosusega pärast ketamiini toime vähendamist. See võib anda huvitavaid tundeid, kuid sellised kiikumised annavad ka tugeva koormuse südamelihasele

On arvamus, et ketamiini võib väikestes annustes kasutada amfetamiini toime lõpus rahustamiseks ja sujuvamaks rohkem tripist väljumiseks. See ei tühista siiski koormust südamele ja veresoonele.

Ketamiin võib vähendada ka ärevust ja paranoia, mis mõnikord tekib stimulandi tõttu. Kulminatsioon on amfetamiini järjekorras, siis ketamiinile on iseloomulik ka suurenenud eufooria.

Tõenäoliselt ei ole vaja järjekorda muuta ja lisada amfetamiini juba aktiivsele Ketamiinile. On oht liiga tugevate kõrvaltoimete ja ebameeldivate, õudusunenägude tekkimiseks.

On teateid keerulise kliinilise pildiga psühhoosidest, mida põhjustab selle kombinatsiooni korduv kasutamine.

Üks peamisi reegleid Ketamiini ja eriti selle kombinatsiooni kasutamisel amfetamiiniga on liikumisprobleemide ja võimalike vigastuste tõttu minimeerida liikumist ja füüsilist aktiivsust.

See kombinatsioon nõuab palju kogemusi mõlema ainega eraldi töötamisel, minimaalsete annuste järgimist, harva kordamist ja mõtestatud lähenemist.

Arvestades eelnevat, soovitame seda kombinatsiooni ravida väga ettevaatlikult.
.
 
Last edited by a moderator:

Lourenzio

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ma arvasin, et see oli tõesti hea kogemus oli omamoodi sõltuvuses. See oli nii hämmastav, et ma tundsin end nii lainetatuna ja ärkvel olles samal ajal. Aga te peate olema ettevaatlik, et te ei pane liiga palju ketamiini oma amfetamiini, nagu ma tegin. Ma sain k-augu, aga jah isegi see kogemus oli hämmastav, kui sa näed ennast kukkumas ja sa ei viitsi midagi sellest teada. Me nimetame seda Speta ja see ei ole nii raske kui enamik inimesi arvab, et see on nii kaua, kui sa tead, et sa teed seda ja ei võta vale joont kellegi teise poolt, kes seda teeb ja sa ei tea, et see oli Speta siis selle ootamatu ja see imeb.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
kiiruse mõjul tõstab väike kogus tõesti tuju, kuid on väga lihtne ületada piiri, mis ei ole hea. kogemus on hea neile, kes teavad, mida nad teevad, kuid seda ei soovitata tungivalt neile, kellel puudub kogemus.
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
see andis mulle väga hea, kuid intensiivne experiance kuni viimase korrani, kui ma seda tegin. väljas kõndides meenus mulle, et ma olin üksi freaky maailmas hirmutav unplessent tunne.
võib-olla ma olen, aga see viimane experiance ajas mind segadusse.
Aga hea asi on 1 tund ja sa oled välja hullu osa nii selle hea proovida combi, kui te küsite mind.
Ma kunagi jõuda, et kuradi k-auk ofcourse tryd ilma kiirus (mulle meeldib see rohkem eraldi), kuid ma ei suutnud kunagi jõuda, et mõned viimased read saada, et nn k-whole, kuid see oli mindcoaster, kuni ma võiks liikuda uuesti ja nuusutada ülejäänud ma sattusin veelgi segadust tekitav elu lugu mõtteid, et ma kunagi understoud.
 
Top