Green Ketamine LSD Arutelu: Ketamiin ja LSD. K flip

increasing and addition of the affects

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Ketamiin ja LSD on mõlemad hallutsinogeensed ained, mis võivad muuta taju ja tunnetust. Ketamiin on aga liigitatud dissotsiatiivseks narkootikumiks.

Seda kombinatsiooni nimetatakse tavaliselt "K-flipiks" või "Kitty flipiks".

Selle kombinatsiooni mõju võib olla väga omapärane. Ketamiini võime esile kutsuda kehaväliseid kogemusi võib väheneda, samas kui ruumiline ja ajaline moonutus suureneb. Selle tulemuseks võib olla äärmuslik segadus ja raskused reaalsuse mõistmisel.

Ketamiini võetakse tavaliselt kas LSD mõju kõrgpunktis või selle languse ajal. Esimesel juhul on soovitatav olla ettevaatlik, sest elamuste ja kujutluste intensiivsus võib suureneda, samas kui liikumisvabadus ja turvalisus võivad väheneda. See võib mitte ainult vallandada ärevust, närvilisust ja paanikat, vaid suurendada ka tüüpiliste kukkumisega seotud vigastuste tõenäosust.

Kinnitamata andmete kohaselt võib LSD kombineerimine ketamiiniga ületada vajaliku lävendi, kui on olemas tolerantsus ketamiini suhtes.

Ketamiini ja LSD vahelise koostoime spetsiifiliste mehhanismide kohta on uuringud piiratud. Ketamiini ja LSD kombineerimise võimalike kõrvaltoimete ja ohtude hulka kuulub psühhoosi (mis väljendub hallutsinatsioonidena ja meelepettedena), samuti segaduse, mäluhäirete ja muude kognitiivsete häirete suurenenud risk.

Sellele vaatamata on kombinatsioonil sünergiline mõju ja paljud on teatanud meeldivatest kogemustest, mõned on isegi nimetanud seda oma lemmik-kombinatsiooniks.

Võime visandada kolm olulist tingimust selle kombinatsiooni jaoks:
1. Minimaalsed annused, eriti ketamiini puhul umbes pool tavapärasest kogusest.
2. Kogemus mõlema ainega eraldi.
3. Komplekt ja seaded.

Tuleb mõista võimalust, et võib tekkida ebatavalisi ja kummalisi kogemusi, ja olla selleks valmis. Ettevalmistamata psüühikale võib see kombinatsioon valel ajal või vales kohas tekitada võimsa, ebameeldiva ja kahjuliku kogemuse.

Me ei ole veel kohanud lõplikku ja usaldusväärset teavet selle kombinatsiooni tõttu tekkida võivate ägedate ja eluohtlike seisundite kohta.

Võttes arvesse eespool nimetatud teavet, võib ettevaatlikult järeldada, et see kombinatsioon võib teatud tingimustel olla soodne võimalus.
 
Last edited by a moderator:

Psychedelicangel

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 22, 2022
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Selle kombinatsiooni peamised lisamõjud (isikliku kogemuse kohaselt) on ketamiini poolt esilekutsutud CEV-d palju elavamad, LSD-st tingitud emotsionaalse tugevnemise vähenemine, ketamiini kompulsiivse uuesti doseerimise soovi märkimisväärne vähenemine (tõenäoliselt LSD sõltuvust vähendava toime tõttu). Lisaks muutuvad OEV-d palju vähem värviliseks, kuid neid ilmub rohkem ja enamasti hõlmavad, triivimine, viilutamine, morphing teiste sarnaste visuaalsete moonutuste hulgas
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Mulle meeldis kombineerimine, kuid ma ei käiks seda uuesti läbi. huvitav. Ma tahaksin lisada, et mulle meeldib ketamiin minu annuse tasemel. iseenesest näha trip flash, me läheme, me naerame, keta katab kõike, nagu oleks tal lisavõime, ta tunneb. Ma ei soovita seda algajatele, ainult neile, kes on kogenud mõlemad ravimid.
 

w4ri0uiui

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 21, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
kui ma kasutan mõlemat see paneb mind tundma, et ma näen ennast kolmanda isikuna 1 meetri kõrgusel ja minu fisical mina taga see mõnikord tunne nagu teleporting dimensioon väänamine üksteise, väga väga powerfull kombinatsioon ja ma enhence ego lahustumine ja kui ketamiin on axiolitic saab rohkem esealy vajuda differentents visuaalne happe ja see tunne, mida ma kujutan ette dmt
 
Top