Green Yellow LSD Marijuana Arutelu: LSD ja marihuaana

increasing and addition of the affects

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
LSD ja marihuaana

Lüserghappe dietüülamiid (LSD) on tugev psühhedeelne aine, mis on võimeline muutma inimese reaalsustaju, mõjutades neurotransmitteri serotoniini taset ajus. Seevastu kanep on psühhoaktiivne narkootikum, mis sisaldab tetrahüdrokannabinooli (THC), mis vastutab enamiku selle toime eest, mõjutades endokannabinoidsüsteemi ajus, mis põhjustab muutusi meeleolus, taju ja käitumises.

Kui LSD-d ja kanepit võetakse koos, võivad nad võimendada mõlema aine mõju intensiivsust ja kestust, mille tulemuseks on tugevam ja kauem kestev trip. Nende kahe aine täpsed koostoimemehhanismid ei ole täielikult arusaadavad, kuid nad võivad teineteise mõju täiendada.

Kuna iga inimese reaktsioon nendele ainetele võib olla erinev, on võimatu täpselt ennustada, kuidas LSD ja kanepi kombinatsioon inimesele mõjub. Lisaks võivad uimastite puhtus ja tugevus olla väga erinevad, mis suurendab negatiivsete psühholoogiliste mõjude, näiteks ärevuse, paranoia, segaduse ning südame löögisageduse ja vererõhu tõusu ohtu, mis võib olla ohtlik olemasoleva südamehaigusega inimestele.

Mõnel juhul võib selline kombinatsioon kaasa aidata paanikahoogude, halbade tripide või psühhoosi tekkimisele. Siiski on võimatu absoluutse kindlusega väita, et need olukorrad on põhjustatud ainult LSD ja kanepi kombinatsioonist. Olulist rolli võivad mängida ka muud tegurid, näiteks inimese füüsiline ja psühholoogiline seisund koos komplekti ja seadetega.

Oluline on märkida, et regulaarsete kanepitarbijate puhul on vähem tõenäoline, et see kombinatsioon tekitab ärevust ja muid psühholoogilisi kõrvalmõjusid.

Üldiselt võib seda kombinatsiooni pidada sünergiliseks, kuna eri kategooriate ained tugevdavad üksteise mõju ilma otseste, ägedate ja statistiliselt kinnitatud eluohtlike reaktsioonideta terve inimese puhul ja mõistliku kasutamisviisiga. Kui inimesel on kogemused, hoolikas lähenemine annustamisele ja piisav ettevalmistus, võib selle tulemuseks olla põnev kogemus.

Seetõttu soovitame neid kaalutlusi arvesse võttes tungivalt läheneda sellele kombinatsioonile läbimõeldult.
 
Last edited by a moderator:

Psychedelicangel

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 22, 2022
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Leian, et kanepit saab kasutada tripi kestuse märkimisväärseks pikendamiseks, kui võtta annus psühhedeeliast (antud juhul LSD-st) saadud comedown'i ajal. Siiski suureneb oluliselt psühhootiliste sümptomite tekkimise võimalus. Lisaks tundub, et geomeetria muutub: see muutub vähem läbipaistmatuks, vähem mitmekesise värvusega, aeglasemalt liikuvaks ja (subjektiivselt) "tundub paksem", nagu muutuks geomeetria viskoossemaks. Ma ei soovitaks pärast psühhedeelset trippi kanepi kasutamist magamamineku hõlbustamiseks.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Ma arvan, et see sobib ideaalselt. Ma ei suitseta . aga mulle meeldib väga rohi kasutamise ajal, see on nagu uuendus, mis läbib mind 😄 see aitab mul magama jääda. kui te ei ole kogenud, siis vähemalt esimesel korral peaks teil olema kogenum partner.
 

B3RS3RK

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 8, 2023
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Peab seda kombinatsiooni kunagi proovima. Kas see kombinatsioon suurendab halva tripi võimalust või aitab see ainult kaasa selle kujunemisele?
 

House M.D.

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 28, 2021
Messages
18
Reaction score
46
Points
3
Tuleb mõista, et kanep on samuti psühhedeelikum ja mõjutab otseselt 5 HT-retseptorit ning võib suurendada kõike, mis algas LSD toimel. See tähendab, et nende ainete kasutamise ajastust tuleb jälgida. Kanepit on täiesti ohutu suitsetada 4-5 tundi pärast LSD tarbimist. Kui olete varem kanepit tarvitanud, võite tunda LSD tarbetut mõju. Keegi võib saada selle seisundi, kuid ainult püsivad LSD kasutajad annuses 300-400 mcg võivad suitsetada kanepit otsekombinatsioonis ilma ajastust jälgimata.


 

OliverShultz

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 3, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Täname selle arutelu jagamise eest LSD ja marihuaana kombineerimise mõju kohta. Kuigi on huvitav uurida, kuidas need kaks ainet võivad potentsiaalselt üksteise mõju suurendada, on oluline märkida ka võimalikke riske. Nagu te mainisite, võib nende uimastite puhtus ja tugevus oluliselt erineda ning ka individuaalsed reaktsioonid võivad erineda. Olen nõus, et on väga oluline läheneda sellele kombinatsioonile läbimõeldult, eriti nende puhul, kellel on juba olemasolevad südamehaigused. Muide, ma leidsin ka artikli CBD-õli kohta, mis võib teid huvitada. Vaadake seda aadressil https://www.mindbodygreen.com/articles/heres-what-makes-this-200-year-old-heirloom-best-cbd-for-relief/. Tänan, et lubasite mul aruteluga liituda, ja ootan kõigilt rohkem teada saada!
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
LSD ja rohu võtmisel ei tundnud ma rohu mõju, ainult rohi andis LSD-le suure tõuke
 

killer_420

Don't buy from me
New Member
Joined
May 9, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
ma armastan rohtu suitsetada 24/7
 

B3RS3RK

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 8, 2023
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Kui aus olla, siis LSD võtmisel koos marihuaanaga ei ole mj mõju nii palju tunda, kuid LSD võimendub.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
200
Points
43
Kindlasti. LSD pärsib oma intensiivsusega kanepi mõju. Viimane muutub omamoodi hüppelauaks LSD mõjule, intensiivistades elamusi ja pikendades nende kestust.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Ma kombineerisin paar korda LSD + MJ.
Minu puhul (95 kg, kulturismi) 250 ug (spanara, hahaha) ei olnud piisav, et täielikult välja lennata fraktaalsesse valdkonda. Emotsioonid olid kõrgel, ma armastasin kõiki, keda ma tunnen (isegi oma eks-GF praegust abikaasat), kuid mitte piisavalt klassikalise LSD tripi jaoks. Saades igav, pärast 6 tundi pärast LSD võtmist kasutasin ma oma mõõdukat annust 100-140 mg kõige võimsamat MJ-d.
Selle tulemusena olin veel 4-5 tundi soovitud maailmas välja lükatud.
Ja muidugi ei olnud MJ enne LSD-d vähemalt 24 tundi.
 
Last edited:

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Kui aus olla, siis oli see minu esimene LSD reis viimase 5 aasta või isegi rohkem.
 
Top