Destillatsioonisüsteemid

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
kallid liikmed, ma tahan ehitada auru destillatsiooniseadme. IPA / vaba alus / vesi destilleerimiseks. Kasutan p2np(1kg), Nabh4(1732g), cucl2 reaktiivi, minu eesmärk on toota A-õli. Lugesin, et eemaldan IPA kasutades rotovap. soovitati kasutada pärast aurudestillatsiooni, parema saagise tõttu. Tahaksin selleks osta seadmeid. Ma ei ole teadlik ühendite nimedest. minu soov on järgmine: Palun aidake asjatundlik foorumlane, seadmete täpsed nimetused, pistikud, raamid. et saaksin tellida.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
2*5L 2 kaela RBF
2*5L magnetiline segisti küttemantel
Ühendusühendused
1*Jahutuskolonn
2* 2-suunaline destillatsiooniliitmik. seda teavet jagas minuga üks kallis foorumi sõber. Ma ei saa aru, mida tähendab jahutuskolonn. mitu tükki ja milliseid liitmikke on vaja? Otsustasin küttekolonni kas ma pean ostma kaks sellist, et süsteem toimiks? küttekolonni, sest ma arvan, et kõige lihtsam lahendus on hoida seda 100 kraadi juures pikka aega. 2-kaelane ümmargune kolb sobiva suurusega. see on mulle siiani selge. Muudest vahenditest selleks ei ole ma teadlik. milliseid ühendusi on vaja, kui on pilt sellest, oleksin väga tänulik. täpsed seadmete nimetused. aitäh teile väga palju.
 

Pervitin

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
27
Reaction score
3
Points
3
Ei ole vaja kasutada 2 mantlit, te kuumutate õli auruga. Te peaksite ühendama auruallika ja õli vahele tilgutusotsiku, et saaksite vabaneda kondenseerunud veest, kuid see teeb suurema jahutusmahu. Mina kasutaksin auruallikana kõrgsurvepuhastit.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
kuidas näeb välja kõrgsurve aurupuhasti? Ma tahan ehitada aurudestillatsioonisüsteemi, kuid kahjuks ei saa ma seda tellida, ma ei tea, mida ma tahan, kuidas seda seadet nimetatakse.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Ma tahan ehitada aurudestillatsioonisüsteemi, ma olen lihtsalt loll. Ma tean, et on palju süsteeme. Ma tahan puhastada vaba aluse veest, IPA. õli võitmiseks. Ma tahan kasutajasõbralikku süsteemi algajatele. õli- ja veevanni asemel sobib kuumutusmantel, tean, et see on kallim lahendus. Sooviksin üksikasjalikku nimekirja toodetest ja seadmetest, pistikute mõõtmed, tihvtid jne, et saaksin tellida. Õpin kasutama, aga peaksin kõigepealt ostma.
 

Pervitin

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
27
Reaction score
3
Points
3
Midagi sellist

SO sa doesnt vaja ekstra suurusega Rbf mis on vaikselt kallim ja kõik.
Kui tahad IPA eemaldada siis võid kasutada ka lihtsamat tolmuimeja destilatsiooni seadet, töötab minu jaoks täiesti hästi.
 
Top