DMT - kodus toimuv eksperiment

DayDrinker

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 15, 2022
Messages
2
Reaction score
8
Points
3
Ma loodan, et see on ok siia postitada, kuid ma tahaksin jagada oma kogemusi DMT-ga kui traditsioonilise meditsiini alternatiiviga. 😊Olen teadnud DMT-st juba aastaid, kuid ei ole kunagi tegelikult uurinud selle vĂ”imalusi meelelahutuslikul vĂ”i muul viisil. Kuid kui rida Ă”nnetu sĂŒndmusi viis mind selle uurimisele.
Alustuseks olgu öeldud, et minu naisel on olnud ÀÀrmuslikke terviseprobleeme fibromĂŒalgia, reumatoidartriidi ja mitme vĂ€ikese insuldi tĂ”ttu. Seega on ĂŒtlematagi selge, et tema elukvaliteet on tohutult kannatanud. Ta on kĂ€inud iga neuroloogi juures USA idaosas, kuid alati on vastus sama, ravige sĂŒmptomeid, Ă€rge muretsege pĂ”hjuse pĂ€rast. See on kestnud viimased 12 aastat. Seda on valus vaadata.
Viis aastat tagasi, ĂŒtleme, et minu enda emal on diagnoositud dimensioon/Alzheimeri tĂ”bi. Ta on kĂ€inud parima arsti juures, mida raha eest saab osta, Kuid selle aja jooksul on tema seisund arenenud nii kaugele, et ta kaotab tĂ€ielikult igasuguse mĂ€lu vahetutest sĂŒndmustest ja ei mĂ€leta inimesi ega kohti enne 1980. aastat. See kuupĂ€ev liikus praegusest ajast ĂŒha kaugemale. VĂ€ljavaated ei ole pehmelt öeldes head.
Ütleme, et me perekonnana oleme meditsiinivaldkonnas ja mĂ”istame ĂŒhiselt meditsiinilisi protsesse palju paremini kui enamik. Me otsustasime (Ă”ed-vennad) uurida ja tuletada alternatiivset lahendust emale ja naisele. See viis meid DMT juurde ja me otsustasime jĂ€tkata mĂ”lema jaoks ravi loomist ja puhastamist. Abikaasa nĂ”ustus osalema ja emale öeldi korduvalt ja me töötasime vĂ€lja plaani.
Naise raviplaan - dokumenteerida praegused sĂŒmptomid ja mÀÀrata alusjoon, mis pĂ”hineb valu tasemel, liikuvuse lihtsus, tunnetuse kadumine paremas kĂ€es, pĂ”ses ja muudes piirkondades paremal kĂŒljel, mis on kinnitatud ja dokumenteeritud iganĂ€dalaselt pin-meetodi abil, luua ravimite arvutus (mg) iga praegu mÀÀratud ravimi kohta ja toitumine. Hoidke teavet igapĂ€evaselt, luues Exceli andmete kaardistamiseks kirje. Koguda kahe kuu jooksul enne DMT manustamist.
Kogumisperioodi jooksul soetati varusid, mis hĂ”lmasid 10 kg mimosa hostilis ja 2 kg Phalaris arundinacea, mis saadi kohalikest vĂ€liallikatest. Ekstraheerimine hĂ”lmas mitmete lahustite kasutamist, sealhulgas naftat, tolueeni, atsetooni, metanooli, ksĂŒleeni, meki, stoddardiĂ”li kĂ”ik vĂ”imalikult kuivalt. Kasutati ka mitmeid happe/aluse kombinatsioone. Kasutati ka puhastusmeetodeid.
Siinkohal, enne edasist jÀtkamist, tahaksin paluda administraatori luba selle postituse jÀtkamiseks.
 

Albert Hofmann

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 2, 2022
Messages
2
Reaction score
2
Points
1
kuigi vĂ”ib-olla peate veel saama administraatori heakskiidu, kuid ma tahaksin kuulda ĂŒlejÀÀnud osa sellest
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Tere, see on vÀga huvitav eksperiment, meie meeskond on, et hinnata nÀha oma lugu tÔttu teadusliku komponendi tÀhtsust.
 
Last edited by a moderator:

Bimbone

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 4, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Lahe eksperiment! Ma olen kindel, et leiate endale midagi meelelahutust hilisemaks ajaks
 

thegentleman_007

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 5, 2022
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Kas selle kohta on tehtud mingeid jĂ€relmeetmeid? ĂŒsna huvitav
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Kahjuks ei ole
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Ilmselt on tal isiklikud pÔhjused seda mitte teha.
 

thegentleman_007

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 5, 2022
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
I
MÔtlesin tÔepoolest sama
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
VÀga huvitavad ja julged mÔtted.

Kui te peaksite kunagi tagasi tulema, tahaksin selle postituse jÀtkamist. Soovin parimat teie perele :)
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
Ma töötan praegu ka LÔuna-Aafrikas asuva meeskonnaga ja mea oleme samuti sarnasel teel, katsetades isegi traditsioonilisi ravimeid nakkuste ja haiguste, nagu HIV, vastu, kuid kahjuks ma ei usu, et meie kÀimasolevate tulemuste arutamine sellel platvormil on eetiline.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Kas teil on mingeid teid, et saaksite MDMA-d Namiibiasse tarnida?
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Minu naine kannatab depressiooni all.
Me alustasime erinevate psĂŒhhedeelikumidega programmi, et proovida seda parandada, kuna depressioon viis ka kokaiini- ja alkoholisĂ”ltuvuse tekkimiseni.
1 250 ”g trip meie toas pÀrast seda, kui me olime umbes nÀdal aega arutanud uimastisÔltuvusi, ja ta on juba mitu kuud kokaiinist puhtaks saanud. Ta mikrodoosib LSD-d iga kolmas pÀev, umbes 20 ”g hommikul.

SeejĂ€rel proovisime psiilotsĂŒbiini mikrodoseerimist ilma mĂ€rgatavate "tĂ€iendavate" mĂ”judeta.

SeejĂ€rel alustasime 20 mg insufflatsiooni MDMA programmi iga pĂ€ev kell 16:30 (pool tundi enne seda, kui ta tavaliselt alustaks pudelite rĂŒndamist) ja jooksutasime seda kaks nĂ€dalat. NĂŒĂŒd joob ta umbes iga kahe pĂ€eva tagant, tavaliselt mitte rohkem kui 1 klaas veini (kahest pudelist pĂ€evas).

Neli nĂ€dalat tagasi oli tal kerge NN DMT vape seanss, ta oli alkoholi tarvitanud (2 klaasi veini) ja oli Ă€revuses, sest ta oli depressioonis. Tal oli ĂŒks ĂŒksik sissehingamine DMT vape'ist ja ta oli ~12 minutit silmad lahti. Kui ta Ă€rkas, oli ta traumeeritud. Ta nuttis umbes 4 tundi, öeldes mulle, kui vĂ€ga ta ennast vihkab. Ma panin teda ĂŒles kirjutama asju, mida ta enda kohta vihkab, et rÀÀkida pĂ€ev vĂ”i kaks hiljem.

Kaks pĂ€eva hiljem ĂŒtles ta mulle, et ta ei vihkagi ennast, ta mĂ”istis, et see kĂ”ik oli suitsu ja peeglid, et ta tĂ”esti mĂ”istis, miks ta teatud asjadega silmitsi ei seisa. SeejĂ€rel ĂŒtles ta mulle, et talle meeldib, kuidas ta peeglist vĂ€lja nĂ€eb. See on tohutu, tavaliselt vaatab ta ennast ja vihkab seda, mida ta nĂ€eb, see on tema depressiooni tuum (ma arvan)).

Igatahes, neli nĂ€dalat hiljem ja ta armastab ikka veel seda, kes ta on, ta on lastega taas ĂŒlioluliselt suhelnud ja lĂ€heb jĂ€lle tööintervjuule!

Nii et mitte originaalne lugu, kuid siiski ĂŒks lootuse :)

Ma saan kÔik oma molekulid Nemisis (link on minu referral - kui sa saad midagi, ma saan vÀike kickback :) )
 

RaulDuke1989

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 5, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
See on vinge sĂ”ber, te teete suurepĂ€rast tööd, mida me teeme 👏
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
See on vÀga huvitav ja inspireeriv teave. Kuidas on asjad praegu? Kui kaua kursus kestis?
 

kokkewiet

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 28, 2023
Messages
15
Reaction score
9
Points
3
Proovige Activelle, naistele nende uljas neljakĂŒmnendates. See toimib. Mu naine oleks mind juba tapnud :),
 
Top