DMT mimosa juurekoorest

Status
Not open for further replies.

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Tere inimesed... mitte minu enda loodud, vaid hollandi sõbra poolt. Kuna im ei ole (saada) keemik ma jälgisin mu sõber ka ei ole kõige prof keemik. Ta oma ketamiini vibe mulle koksil freebase hasj liigeste... me õnnestus, kuid ei võta allpool 110% ja kui mingeid teadmisi ja näete viga palun mainige...

Mida te vajate

- Klaassilinder. See on koht, kus maagia juhtub. Klaasvaasid sobivad selleks väga hästi. Olge ettevaatlik, et mitte kasutada plastikut, mõned plastikud lahustuvad bensiinis ja seda me ei taha.
- Lusikas. eelistatavalt pika käepidemega metalllusikas, et segu segada.
- Mimosa Hostilis. Mimosa on kõrge DMT kontsentratsiooniga puukoore. MH saab osta erinevatest veebipoodidest ja legaalselt Hollandis ja ka Hiinas umbes 30 dollarit või eurot 1KG eest, mis peaks andma 100gr .
Iga 100 grammi mimosa kohta jääb umbes 0,5-1 grammi DMT-d. Säästke ennast palju vaeva ja ostke MH juba pulbriks jahvatatud.
- Kaustiline sooda või naatriumhüdroksiid. Seda on vaja põhisegu valmistamiseks. Sageli leidub poes valamu lahtipäästja või söögisooda. Jälgige tähelepanelikult pakendil, et seal on kirjas, et see koosneb 99% NaOH-st või KOH-st!
- Tärpentin või bensiin. DMT ekstraheerimiseks aluselisest lahusest. Mis tahes kaubamärk on hea.
- Klaaspipett. Terpentiini eemaldamiseks klaassilindrist. See moodustab kahe vedeliku pealmise kihi. - Klaasist küpsetusnõu. Sellesse läheb tärpentin sügavkülma viskamiseks.
- Alumiiniumfoolium. Asjade katmiseks - tera. Kasutame, et kraapida kristallid alt ära.

Ekstraheerimine:

HOIATUS: TE TÖÖTATE KEEMILISELT VÄGA SÖÖVITAVATE JA KERGESTI SÜTTIVATE AINETEGA. PESUBENSIINI OMADUSED ON KOPSUDELE KAHJULIKUD. KANDKE ALATI MASKI, KINDAID JA PRILLE. TÖÖTAGE KA HÄSTI VENTILEERITUD KOHAS. GRAANULITEST ALUSELISE LAHUSE VALMISTAMISEL VÕIB LAHUS MUUTUDA VÄGA KUUMAKS, ARVESTAGE SELLEGA.

1. samm: Pange küpsetusvorm sügavkülma.

2. samm: segage seda seguga, kus 1 gramm leelist 10-15 ml vee kohta on 1 gramm mimoosi. See Eesmärk on saada lõpuks aluseline vedelik, mille pH on 14.

3. samm: Pange aluseline lahus silindrisse. Kui kõik on sees, lisage liikuv mimoos. Katke purk kinni ja laske segul üleöö seista. Järgmisel segamispäeval uuesti ja siis jäta 10min.

Samm 4: Pärast seda võite lisada oma apolaarvedelikku suhtega 1ml grammi mimoosi kohta. Jätke see Täielikult seista, kuni on selgelt näha kaks vedeliku kihti.

Samm 5: Võtke vaas üles ja tehke viie minuti jooksul pöörlevaid liigutusi, nagu veinisnobid teevad oma klaasiga. Seejärel laske viis minutit seista ja korrake seda sammu veel kaks korda. Kui vedeliku kihid on taas eraldunud, võite ülemise kihi vedeliku pipetiga üles imeda ja panna selle küpsetusvahendi sisse. Jälgi, et alumine kiht jääks vaasi. Katke küpsetusvorm ja pange see tagasi sügavkülma ~ 12 tunniks.

6. samm: Võtke küpsetusvorm sügavkülmast välja, eemaldage vedelik kausist pipetiga, mida olete varem kasutanud, ja pange vedelik tagasi vaasi. Sa peaksid olema sama vedelik uuesti Kasutatud, et eemaldada jäägid DMT põhilahusest. Lõppkokkuvõttes soovite kolm või neli korda DMT tõmmata välja põhilahusest sama vedelikuga.

Samm 7: Asetage küpsetusvorm koos DMT-ga põhja all köögis väljatõmbeahju alla hautamiseks; võtke enne rahulikku aega, nii et olete kindel, et toode on puhas. Kui aurud on lahkunud ja kristallid Kuivad silmad saab kraapida teraga DMT kristallid põhjast.


Salvesta DMT
DMT on keemiliselt väga ebastabiilne. See tähendab, et see laguneb kiiresti näiteks temperatuuri või valguse mõjul. Kuigi soovite DMT-d pikema aja jooksul säilitada, tagage kerge ja õhukindel kuiv ja jahe keskkond. Mina hoian oma DMT-d sügavkülmikus säilituspurgis koos ränigraanulite kotiga, kogu see on kaetud alumiiniumfooliumiga.

DMT suitsetamine
DMT on väga tugevatoimeline aine. Üks annus koosneb ~50mG. Kui te kavatsete seda esimest korda suitsetada ja kui teil ei ole sellise täpsusega kaalud, võtke väike näpuotsatäis. Kui soovite pärast suuremat annust või suitsetamist uuesti, oodake tund aega. Inimese keha ehitab lühikese aja jooksul tolerantsuse DMT suhtes. Kui te kavatsete DMT-d suitsetada, veenduge, et te istute. Kui teete seda "õigesti", siis lööte lühikeseks ajaks teadvusetuks. Mul õnnestub istuda risti jalaga. Samuti võib olla tore, kui teil on reisil istuja, kes hoiab teil silma peal ja maandab teid pärast reisi. DMT kogemus võib olla väga ülevoolav. Erinevalt tubakast on DMT suitsetamine väga tülikas; fakt on see, et aurud avaldavad soovitud mõju, nii et sa ei taha seda põletada. Kuna sellel on madal sulamistemperatuur, võib see muutuda väljakutseks. Isegi kui te kavatsete DMT-d suitsetada, soovite võimalikult palju suitsu võimalikult lühikese aja jooksul oma keha kaudu imenduda. Pärast teist muutub füüsiliselt väga raskeks võtta kolmandat lööki. Selleks, et tagada, et te saaksite võimalikult palju DMT-d oma kopsudesse, on kogukond välja töötanud seadme, mida väga kõvasti nimetatakse "The Machine". See "seade" on minu arvates hädavajalik DMT suitsetamiseks. Masin ei ole midagi muud kui väike klaaspudel, mille kaelas on terasvill ja selle põhjas on väike auk. Sa paned DMT terasvillale kaelas, siis kuumutad kaela tulemasinaga, nii et DMT sulandub terasvillaga. Seejärel hoia pudelit vertikaalselt ja huuled põhjas oleva augu peal. Hoidke tulemasinat umbes 20 cm (8 tolli) pudelikaelast allpool ja tõmmake tulemasinat aeglaselt pudeli poole, kuni näete suitsu väljuvat. Laske pudelil paar sekundit suitsu täis saada ja hingake sügavalt sisse. Armastage suitsu hoida midagi viis sekundit, hingake välja ja kui julgete, võtke veel ja kui julgete ja suudate, siis veel.

Tegin ühe .33 koksipudelist... vinge... tuleb tunnistada, et ootasime 5MEO kõrgaega, aga kõik uued ja nagu öeldud ... kange mitte-proff keemikamulkudega


Kogemus
Kuigi tripid on tavaliselt erinevad, on mitmed asjad alati samad. Esiteks on DMT-l väga eriline ja ainulaadne lõhn. Suitsu kätte saamine võib olla natuke raske, kui olete neitsi on kopsud. Pärast esimest tabamust, erinevalt rohu suitsetamisest, tulevad mõjud kiiresti. Teil hakkab kõrvades helisema, mille helitugevus muutub üha kõrgemaks. Teatud värvid muutuvad kontrasti täielikult seatud, eriti oranž minu jaoks. Nägemine üldiselt on super terav nii kaua, kui te seda näha saate. Pärast teist tabamust külmuvad lihased suure kiirusega, mistõttu kolmas tabamus muutub tõesti väljakutseks. Pärast teist või kolmandat tabamust sulgevad silmad ja tõeline reis algab. Inimesed, kes on varem võtnud stimulante nagu 2CB, trühvlid, maagilised seened, LSD või suures annuses MDMA tahan hoiatada. Erinevus eelnimetatud ainete ja DMT trippimise vahel seisneb selles, et eelnimetatud ainete puhul hakkate te hallutsinatsioone tajuma teadaolevas, olemasolevas maailmas. DMT-ga tekib tunne täiesti teises universumis, kus aega ja ruumi ei eksisteeri. Kui ma esimest korda DMT-d suitsetasin, oli tunne, nagu oleksin surnud ja uuesti sündinud. Sõnadega ei suuda kirjeldada DMT-ga saadud kogemust. Ma olen lugenud palju reisikirjeldusi, kuid ükski neist ei puuduta selle kogemuse intensiivsust. Võtke alati aega pärast trippi, et integreerida või töödelda uut kogemust.

Lõpuks. Sellest on saanud natuke raamat! Kui midagi on ebaselge või kui teil on küsimusi, võite neid julgelt postitada, ma annan endast parima, et neile korralikult vastata.

Kuule ja tagasi valge elevandiga...
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
väga toredad postitused! miks ma ei leia neid DMT-s otsides?
 
Status
Not open for further replies.
Top