DMT vs sünteetilised noidid.

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
Hei, poisid, millised on mõned üldised erinevused DMT-põhiste alkaloidide ja sünteetiliste kannabinoidide (JWH) vahel indoolidest interms potentsi või psühhoaktiivsuse osas?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Tegemist on toimemehhanismi ja psühhoaktiivse toime poolest täiesti erinevate ainetega, vaatamata ühisele indoolile keemilises struktuuris.

DMT on võimas psühhedeelikum, toime põhjustab reaalsuse moonutamist, visuaalseid hallutsinatsioone, vaimset kogemust.

Sünteetilised kannabinoidid, nagu kõik kannabinoidid, mõjutavad CB retseptoreid.
Psühhoaktiivne toime on seotud pärssimisega, lõdvestumisega, reaalsuse muutmisega erinevalt kui psühhedeelikumitel.

Kuid neil on mõned ühised tunnused, näiteks kui te suitsetate tugevat suitsu, siis tekib psühhedeelsele tripile sarnane seisund.
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
DMT vaba baasi abil saadud tripi annus on umbes 20-25mg
Tolerantsuse puudumisel on annus, mille puhul psühhedeelsed tunded tekivad JWH018-ga, umbes 5-7 mg.
Erinevus nende kahe aine poolt tekitatud psühhedeelsete tunnete vahel on suur
 

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Bro kas teil on mingeid kogemusi 7add kanabinoidi kohta..minu eelmine müüja ütleb, et tal on 7add, kuid ma ei ole kunagi kogenud seda...ma teen sünteetilisi kanabinoide, et y ma vajan tugevaid noide..5cl oli minu lemmik..kuid väga raske leida seda nendel päevadel..ainult üks on 7add saadaval..ma pean teadma, kui tugev see ja väärt see. on olemas võimalus saada tõeliselt tugevaid noide forn Netherland ...
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
On huvitavaid lühitoimelisi DMT analooge, mida võiks kasutada ravimtaimede puhul. 5-MeO-DMT ei ole minu arvates halb kandidaat.
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
Ok, see kõlab väga huvitavalt, siis võib see olla hea punkt eksperimenteerimiseks.
 
Top