DMT

Albert Hofmann

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 2, 2022
Messages
2
Reaction score
2
Points
1
SISSEJUHATUS.

N,N-dimetüültrüptamiin, üldtuntud kui DMT, on võimas psühhedeelikum ja enamasti tuntud oma lühikese toimeaja poolest, erinevalt LSD-st võib DMT mõju kesta 15 minutist kuni 3 tunnini sõltuvalt võtmise viisist. DMT-d võib süstida, sisse hingata või sisse võtta koos "monoamiini oksüdaasi inhibiitoriga (MAOI)", (MAOI) inhibeerivad "monamiini oksüdaasi" aktiivsust. ilma MAOI-ta; keha metaboliseerib kiiresti suukaudselt manustatud DMT-d.

DMT on teadlaste seas olnud vastuoluline, kas see toodetakse ajus või mitte. rick strassmani raamatus " DMT: The Spirit Molecule ": A Doctor's Revolutionary Research into the Biology of Near-Death and Mystical Experiences , käsitles ta, et DMT võib tekkida "käbinäärmes" ja et DMT on "vaimu molekul" ja tal on midagi pistmist "hingega". praegu ei ole tõestatud, kas DMT-d saab toota ajus või mitte, kuid on näidatud, et DMT tootmiseks vajalikud ensüümid on olemas inimkudedes, kuid väljaspool aju ennast. tegelikult on DMT olemasolu uriinis seotud skisofreenia ja psühhoosiga inimestega (Jacobs ja Presti, 2005).

DMT JA VÄLISED ÜKSUSED.

paljud juhtumid on teatanud oma psühhedeelsete kogemuste või "tripi" ajal kohtumistest väliste olenditega "hüperdimensionaalsest" ruumist. need välised olendid meenutavad pigem tulnukaid ja putukaid või "olendeid" humanoidi kujul.

rick strassmani arvamus kohtumistest väliste olenditega ühes intervjuus :<<Keskaegsed juudi filosoofid, kellele ma toetun heebrea piibliteksti ja selle ettekujutuse mõistes, kujutavad ingleid kui Jumala vahendajaid. See tähendab, et nad täidavad Jumala jaoks teatud funktsiooni. Minu DMT-uuringute kontekstis usun, et olendeid, mida vabatahtlikud näevad, võiks käsitleda kui ingellikke olendeid - see tähendab varem nähtamatuid, kehatuid vaimseid jõude, mis on haaratud või ümbritsetud teatud vormi - mis on määratud vabatahtlike psühholoogilise ja vaimse arenguga -, tuues vabatahtlikule teatud sõnumi või kogemuse>>.

DMT EFEKTID.

DMT psühhedeelne kogemus võib hõlmata järgmist:

  • hallutsinatsioonid
  • aja laienemine
  • visuaalsed, kuulmis- ja taktimishäired.
  • intensiivse rõõmu tunne
  • kehaväline kogemus
  • tajutud arusaamad või epifaania.
Kõrvaltoimed võivad hõlmata järgmist:
  • Laiendatud pupillid
  • tahtmatu kiire silmade liikumine
  • Pearinglus
  • Kõrge vererõhk
  • Suurenenud südame löögisagedus.
  • Iiveldus ja oksendamine
  • Koom ja/või hingamispeetus (suurtes annustes)
halb reisikogemus võib hõlmata:
  • Kontrolli kaotuse tunne
  • Desorientatsioon või segadus.
  • Negatiivsed emotsioonid, nagu hirm, ärevus, kurbus, viha või ärevus.
  • Hirm hulluks muutumise ees.
  • Vägivaldsed või ebameeldivad kujutluspildid või helid.
  • Valusate mälestuste või traumade taaselustamine.
  • Hirm surma ees.
DMT kuritarvitamise pikaajalised mõjud võivad olla järgmised:
  • Häiritud meeleolu
  • korrastamata mõtlemine
  • püsiv paranoia
  • nägemishäired
  • Hallutsinatsioonid ja nägemishäired
DMT annus (suitsetatud/aurustatud).
  • Künnis: 2-5 mg
  • Kerge: 10-25 mg
  • Üldine: 20-40 mg
  • Tugev: 40-60 mg
DMT TRIP DURATION (Suitsetatud/Vaporiseeritud): DMT TRIP DURATION (Suitsetatud/Vaporiseeritud).
  • algus: 15-30 sekundit
  • kestus: kestus: 0,5 tundi, kestus: 0,5 tundi: 5-20 minutit
  • normaalne järelmõju: 15-60 minutit



see on lühike ja lühike sissejuhatus DMT-sse. DMT on laialdaselt tuntud ja minu tagasihoidlikul arvamusel on see palju huvitavam kui LSD. samuti on see minu esimene postitus foorumis :))


 

DayDrinker

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 15, 2022
Messages
2
Reaction score
8
Points
3
Tänan teid selle info jagamise eest. Selle võimaluste kirjeldamiseks ei ole piisavalt sõnu.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Ma mõtlesin, et jagan oma viimast DMT-kogemust:

100% ego lahustumise sündmus.
Nii ilus ja fantastiline ja hirmutav ja imeline.
Olin 9 minutit väljas, kuid mis tundus tundide kaupa.
2 puffs minu vape.
Tõenäoliselt vähem kui 40mg DMT.
Midagi sellist ei ole olemas. Mitte üldse.
Nii ilus ja ainulaadne.
Ma kaotasin KÕIK enesetunne, kes, mis või miks ma olin.
Lihtsalt olendite ja värvide segu kaleidoskoopilise sulamise lõpmatuses.
Mõtlesin, mis tegi asjadest asju; püüdsin meenutada, mis oli enne mind.
Ma sattusin paar korda paanikasse, mõtlesin, kas ma kunagi leian tee tagasi sinna, mis ma olin, mis iganes see oli, kus iganes see oli, kuid see oli väike paanika. Mitte midagi suurt.
Ma teadsin kuidagi, et ma lihtsalt pidin olema.
Nii et ma olin.
Mõni aeg hiljem meenus mulle, et ma olen mina ja mul on kodu, käed ja jalad, ning ma avasin silmad, võtsin telefoni, peatasin taimeri (seatud 15 minutiks) ja nägin, et möödas oli vaid 9 minutit.
Tõusin püsti ja läksin vannituppa, kus istusin põrandal ja kraapisin oma kassi nägu, öeldes talle, kui imeline ta on ja kui väga ma teda armastan. Kogu selle aja tundus, et ma olin maailmas, mis vaheldub reaalsusest, nagu stroboskoopid, aeg vaheldub minu kassiga koos olemise ja tühjuse vahel.

Tegin seda umbes 15 minutit, siis läksin alla, võtsin kausi teravilja ja läksin siis tagasi üles voodisse.
Ma ei saanud magada, sest pimedus libistas mind pidevalt tagasi, nii et mul oli 40mg rida MDMA-d ja veerand 1mg alprasolaami.
Ma ei oleks neid vajanud, kui ma ei oleks üksi olnud, ma ei usu.

Järelravi ja reis, kogu sündmus, toimus alla tunni aja.
See oli kõige hämmastavam asi, mida ma kunagi teinud olen, ja ma tahan seda meeleheitlikult uuesti teha, aga ma kardan nii väga.
See on nii ilus ja nii hirmuäratav samal ajal, see hetk, kui sa mõtled, kas sa kunagi enam tead, mis sa oled...

Läheb veel aega, enne kui ma seda uuesti proovin; ma pean selle kogemuse korralikult omaks võtma.
 

BLOCKS

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 19, 2023
Messages
6
Reaction score
9
Points
3
Kust saan parima Dmt ?
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Paljudel turgudel... Mina ostan oma Nemesis Marketist enamasti Boomshankarilt ja Fatherlessilt sellel turul.
 

BLOCKS

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 19, 2023
Messages
6
Reaction score
9
Points
3
Kas saaksite palun saata mulle lingi, oleksin väga tänulik selle eest
 
View previous replies…

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Minu allkirja on viitelink Nemesis kohta Nemesis nad on /u/boomshankar (kui registreerute minu lingi kaudu saan pennid maha teie kulutustest, kuid iga väike aitab :) )
 

BLOCKS

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 19, 2023
Messages
6
Reaction score
9
Points
3
Ma vaatan seda nüüd üle
Tänan teid.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
DMT on kuradi hull mees. Kiireloomuline comeup on mind alati ületanud. Iga kord, kui ma olen seda ainet suitsetanud, on see lihtsalt absoluutselt mu meelest läinud. Kõigile, kes ei ole seda veel proovinud. See on ausalt öeldes üks kõige lahedamaid uimasteid, mis on kunagi olemas olnud. Uskuge mind, te ei kahetse, et proovite seda!
 

BLOCKS

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 19, 2023
Messages
6
Reaction score
9
Points
3
See oli ainus põhjus, miks ma sattusin sellesse foorumisse, et saada DMT.
Jagan oma kogemusi, kui olen seda teinud.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Boomshankari meeskond soovitas mul enne DMT võtmist proovida väikest rida ketamiini, et eemaldada osa paanikast, mis on seotud selle suure kiiruse algusega. Töötab nagu võlu, nüüd näen seda kui olulist kombinatsiooni :)
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Kuidagi ei suuda ma ausalt öeldes ketamiini ja DMT vahelist seost välja mõelda...

Aga ausalt öeldes ma tegelikult ei proovinud seda kombinatsiooni minu mäletamist mööda.

Ma ei hinda seda ilma proovimata. Ma proovin seda välja. Tänud soovituse eest. Kui ma pärast selle võtmist põrgusse satun, siis kurat teid 🤣
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Asjaolu, et te ei ole seda juba teinud, ütleb mulle, et ma olen ohutu :p
 
Top