DN müüja salajas, kuidas nad metamfetamiini smugeldavad ja ümberkristalliseerivad

Power

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2022
Messages
24
Reaction score
16
Points
3
Kõigepealt smugeldatakse amfetamiini sünnipäevakaartides, mis on purustatud leivakrõbeda sarnaseks konsistentsiks ja vaakumpakendis tihedalt õhukeses Mylar-hõbedases plastis, mitte vac-plommi plastis, sest see paistab röntgenil välja, nii saadavad kartellid ja teised oma amfetamiini üle maailma.

ümberkristalliseerimise meetodil, et muuta see tagasi killustikuks:
Kasutades Bain-Marie (mitte kahekordset katelt see on liiga ohtlik) lisage metanooli ja kuumutage veidi (metanooli kasutatakse lõhna tõttu või midagi) siis kui see on kuumutatud lisage metapulber.

lahustage ja segage metasegu kuumusel, kuni see muutub paksuks, kasutage 1/3 metanooli ja metapulbri vahel, kui see saavutab teatud konsistentsi, võtke Bain-Marie kuumusest maha ja asetage see kohe külmikusse 4 temperatuuri seadistusega, nii et see on õige külma pärast üleöö peaksite jõudma tagasi kristallid või üks suur kristall, mille saate purustada killudeks, eemaldage ja laske kuivada ideaalis soovite jätta külmikusse, kuni kogu aurustumine toimub.

Ma ei ole keemik ja mul on kõige elementaarsem arusaam keemiast, mida võib olla, mulle seletas seda tehnikat tumedas võrgus müüja, kes müüb amfetamiini üle kogu maailma.

kui sa oled keemik ütle mulle, kui ma sain seda õigesti kui ma ei ole palun parandada või selgitada õige protsessi ad ma ei ole teinud seda meetodit isiklikult veel
 
Top