Kas keegi Väljavõte Diploterys Cabrerana ( Chaliponga) edukas ?

LederLappenNiere90

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jul 5, 2024
Messages
30
Reaction score
21
Points
8
Ma kavatsen eraldada N,N-DMT, 5Meo-DMT Chalipongast, millist tehnikat peaksin kasutama? Enne happe/aluse ekstraheerimist segati antud juhul taimne materjal lehtedes ja seejärel segati kogu asi 3 korda lahjendatud soolhappes, seejärel keedeti ja filtreeriti, kasutades baasina naatriumhüdroksiidi ja lahustina kas DCM-i või kloroformi. Minu küsimus on, et kellel on kogemusi selle taime ekstraheerimisega ja on seal hetkel veel Psychotira Viridis ja Virola Theiodora? Oleme tänulikud ideede eest ka lahusti osas.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Noh, mul on üsna kindel looduslike ühendite keemia taust ja kuigi ma olen litsentseeritud bioloog/biokeemik, ei leidu taimed, millega soovite töötada, minu geograafilises piirkonnas, nii et mul ei ole kogemusi, kuid ma võin teile öelda, et olge temperatuuri suhtes väga ettevaatlik, sest seal tehti enamik minu vigu (vähemalt seoses trüptamiinidega). Ka happeline hüdrolüüs on oht, samas kui need ühendid on üsna alusekindlad ja ei hüdrolüüsita kergesti, arvestades, et temperatuur on alla 50C.
 

LederLappenNiere90

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jul 5, 2024
Messages
30
Reaction score
21
Points
8
Kõigepealt suur tänu, et keegi, kellel on teadmisi, on kogu asjaga seotud. Ma olen juba oma esimese partii ära rikkunud...! Ma arvan, et nagu sa just kirjeldasid, oli temperatuur keetmisel liiga kõrge. 85 C...tegin tavalise happe/aluse ekstraheerimise DCM-iga lahustina. 50 g-st on jäänud 25 mg N.N - DMT-d. Kas teil on ehk mõni teine variant minu jaoks, mis lubab suuremat saagist?
 

LederLappenNiere90

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jul 5, 2024
Messages
30
Reaction score
21
Points
8
Siin on analüüs minu praegusest

Diploterys Cabrerana Charge.

Päritolu: : Loreto, Peruu
Tulemused:
DMT 0,23 %.
NMT 0,06 %
DMT N-oksiid 0,03%.
Bufoteniin 0,004%
2-MTHBC 0,001%
 
Top