Question Kas keegi teab, kuidas kõige paremini ravimeid üle piiri tuua

70099007

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Mar 2, 2024
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
Kas keegi teab, kuidas kõige paremini uimasteid üle piiri tuua ja kas keegi teab, kuidas uimasteid paremaks transpordiks likvideerida
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
65
Points
18
See sõltub sellest, kui kaugel olete piirist. Kui <10km, siis võtke õppust HAMASilt - tehke suhkrurakett ja käivitage 45-kraadise nurga all sihtpunkti. Ära unusta mingit GPS majakat oma narkootikumide taskusse kinnitada. Parem tehke eeluuringuid lähedalasuva territooriumi kohta, et seal poleks maa-õhk tüüpi raketisüsteeme.
Palju õnne ja anna meile palun tagasisidet oma õnnestumisest või uudiseid, millist riiki peaksime regulaarselt kontrollima.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
73
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Kindlasti sõltub piirist ja kaalust, kuid mulle on öeldud, et nad teevad tõesti mõned erakordsed imrovements diskreetsete droonide ja sellise tehnikaga. Tehnika pakub nii palju eeliseid kui ka puudusi ja ei ole ilmselt kõigile igal pool taskukohane või kättesaadav, kuid üks asi, mida tehnoloogia pakub, on võime liigutada midagi üsna kaugelt ilma seda tegelikult omamata. Hästi organiseeritud meeskond mõlemas otsas võib saavutada suuri asju.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Ma arvan, et kokaiin on hea valik. Mis tahes taim, mida ei saa kohapeal kasvatada, on see, millele ma panustaksin. Arvan, et see sõltub sellest, mida teie kliendid kõige rohkem soovivad
 

maher

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2024
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
sisestada looma, näiteks lamba või lehma kehasse.
 

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
50
Reaction score
30
Points
18
Ma arvan, et sa võid lihtsalt panna vedeliku termopudelisse ja võtta kaasa (või jätta see kuskile rongis või bussis või idk) ma ei tea, millist piiri sa ületad, aga õhutranspordiga see ei ole võimalik coz sa cant võtta rohkem kui 50ml vedelikku lennukisse...
 
Top