Ärge olge see mees - wannabe Walter White jäi vahele juba enne alustamist

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Raamatust " The Construction And Operation Of Clandestine Drug Laboratories " oleks talle kindlasti abi olnud, kui ta oleks lugenud raamatut " The Construction And Operation Of Clandestine Drug Laboratories ".

Labori rajamisel on absoluutselt oluline valida asukoht nii, et seda ei oleks võimalik hädaolukorras tagasi jälgida.
Samuti seab end suuremale ohule ohtu, kui annate oma operatsioonist teada mittevajalikele või asjasse mittepuutuvatele inimestele.

Võimalikud fuck-up'id selle mehe poolt:

- Oma nimele eellaste saamine
- Laboriseadmete vastuvõtmine tema nimel
- Laboratooriumi registreerimine tema nimel
- Teiste inimeste teavitamine (võib-olla hoopleb sellega, et ta on järgmine Walter White, ma ei tea).

Nii et põhimõtteliselt tegi ta kõike valesti, mida keegi võiks valesti teha, ma ei saa piisavalt rõhutada, kui oluline on korrektne OPSEC.

Allpool olevad artiklid on saksa keeles, kuid huvitav lugu lugeda, kui see on tõlgitud inglise keelde.

CLEARWEB HOIATUS


 

Gerald Cotten

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 16, 2022
Messages
32
Reaction score
30
Points
18
Ärge kunagi makske tarnijatele jälgitavate pangaülekannete kaudu! See võib kogu operatsiooni ära rikkuda! o_O

On isegi võimalusi, kuidas maksta tarnijatele välja mitte-krüptotehingutega ja jääda samal ajal anonüümseks!

Olge ettevaatlik seal lol
 

AKWA

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 19, 2022
Messages
17
Reaction score
9
Points
3
Mis viisil näiteks?
 

Gerald Cotten

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 16, 2022
Messages
32
Reaction score
30
Points
18
Paljusid tooteid, mida on vaja laboartooriumi loomiseks, saab osta suurtest veebiladudest, nagu wallmart, amazon jne. Need laod pakuvad sageli vautšereid, mida saab osta sularaha kaudu mis tahes bensiinijaamas ja/või supermarketis.

Teine võimalus oleks avada anonüümne pangakonto kellegi teise nimel. Neid kontosid saab samuti kergesti osta. Kui valite õige panga, saate kontot ka lähedalasuvates supermarketites sularahas laadida. Pangakontod, mis pakuvad sellist teenust, on kergesti leitavad.

Lisaks soovitan saata pakid, mis sisaldavad seadmeid, mida tuleks kasutada ebaseaduslikus operatsioonis, kas umbkaudsele aadressile (burner adress) või lähedalasuva riigi või riigi postkontorisse. Selleks soovitan kasutada ka võltsnime, et saada pakett anonüümselt kätte.

Kui abi vaja, palun DM, nii et ma saan aidata täiendavaid nõuandeid.

Lugupidamisega, Gerald Cotten
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
@Gerald Cotten, On isegi võimalusi, kuidas maksta tarnijatele välja mitte-krüptotehingutega ja jääda samal ajal anonüümseks!
kas te palun täpsustaksite seda?
 

Gerald Cotten

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 16, 2022
Messages
32
Reaction score
30
Points
18
Palun vaadake vastust, mille olen saatnud kasutajale AKWA selle postituse raames.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ma võin minna Walmartisse ja osta uuesti laetava Visa/MasterCard / American Express, sularahaga ja ma võin sinna laadida raha poes sularahaga. Ma võin minna internetti ja panna sellele mis tahes nime, mida ma tahan, või mitte mingit nime
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
Kõlab ok, ma ei ole kunagi mõelnud selle võimaluse peale,@Frit Buchner
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Ezzocard on teine võimalus, kohandatud nimi ja aadress kaartidel ja seda saab osta krüptoga internetis.
 
View previous replies…

Mynoghra

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2023
Messages
9
Reaction score
3
Points
1
Suurepärane! Tänan teid m8! See võis just päästa mu tagumiku sellest, et mind ei tabataks!
 

Brinda

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 6, 2023
Messages
28
Reaction score
16
Points
3
Alati, kui ma tunnen, et tahaksin midagi teha, püüan leida veebisaite, millel on haavatavused, mida ma saan ära kasutada, et petta neid, et anda mulle tasuta reaktiive. See on suurepärane viis seda teha, kuid teil peavad olema teadmised sotsiaalse inseneri ja veebisaidi ekspluateerimise kohta.
Hea häkker ja keemik tuleb mõnikord kasuks. :)
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Minu arvates tuleb teha kompromiss riskide osas. Mõnikord tasub riskida millegi eest, mis aitab teid pikas perspektiivis meeletult.

Kui te ei riski kunagi midagi, ei jõua te kuhugi. Sa lihtsalt lõpetad sittase klaasi, sittase kemikaali ja kõige selle mitmekordse hinna eest.

Täiuslik viis on luua kogu operatsioonile peitelugu. Selline, mis tõepoolest tundub seaduslik ja mida saaks kahtluse korral kinni pidada. See tähendab, et peate selle peiteloo ülesehitamiseks kõvasti tööd tegema, kuid pikema aja jooksul säästab see teid palju vaeva. Uskuge mind.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Ideaalis ei tahaks te isegi kohtuda kellegagi, kellele te peaksite jutustama varjatud juttu :)
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
I
Ma arvan, et kõige tõenäolisem põhjus, miks ta tabati, on nagu te mainisite, teiste ees hooplemine.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
"
22-aastasel oli keldris plahvatusohtlik narkolaboratoorium

Tirooli politsei on nurjanud ulatusliku amfetamiinikaubanduse. Uurijad vahistasid Innsbruckis 22-aastase, kes oli püüdnud oma laboris ebaseaduslikult amfetamiini toota ja seda seejärel müüa. Mees vabastati pärast mõningaid ülekuulamisi, teatas politsei teisipäeval.

Öeldi, et ta vabastatakse pärast uurimise lõpetamist. 22-aastane mees oli tellinud Hiinast lisalabori seadmeid ja kemikaale, et siseneda narkoärile. Lähteainete abil oleks ta võinud toota kuni 45 kilogrammi amfetamiini. Föderaalse kriminaalpolitseiameti ja Tirooli politsei spetsialistid kindlustasid need renditud keldriruumis, mis oli sisse seatud laboratooriumiks. Mitte ilma riskita, sest kemikaalid olid väga plahvatusohtlikud.

Politsei teatel on süüdistatav tõendatult alates 2012. aastast MDPV-d kaubanduslikult edasi andnud. Ülekuulamiste käigus tunnistas 22-aastane mees, et ta "tahtis saada suureks amfetamiini ebaseadusliku tootmise ja kaubandusega". Lisaks oli ta juba varemgi valmistanud väikeseid koguseid amfetamiini testimise eesmärgil ja andnud neid edasi tarbijatele."

Mis on bs plahvatusohtlike kemikaalide kohta. Kemikaalid, mis on tuleohtlikud ja seega plahvatusohtlikud? Kes oleks võinud arvata... :eek: Tõsiselt nad hirmutasid mind kuradima. Miks nad ei proovi ise amfetamiini teha ilma tuleohtlike/plahvatusohtlike kemikaalideta. Tahaks vaadata, kuidas nad kannatavad, kui nad õnnetult läbi kukuvad.
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Little G oli aus, saab 3-5 aastat
 
View previous replies…

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Parim osa on tema labori pildid. Miks ta üldse tellis lähteaineid 45 kg kiiruse jaoks, kui tal ei olnud üldse mingeid seadmeid sellise mahu tootmiseks. Inimesed... palun tellige ainult seda, mida te tegelikult vajate. 😑
 
Top