Ravimite võltsingute visuaalne profiil; bensokaiin.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Palju kordi olen oma suhtluses internetis ja reaalses elus näinud, et küsitakse: " kas keegi tunneb seda lõikust minu ravimites ära?" Tõde, mida me kõik teame, on see, et usaldusväärne teave tavaliste ravimite võltsingute tuvastamise kohta on üsna hõre ja enamik neist küsimustest ei saa kunagi mingit usaldusväärset vastust.
Niisiis. Siinkohal alustan ma seda, millest loodetavasti võib saada trend, mis toob esile tavaliste võltsimisainete puhtad vormid. Ma korjasin selle hea hinnaga Amazonist, sest mulle meeldis mitmekülgsus, et ma võin seda lisada mis tahes preparaadile, mida ma tahan... Ma mõistsin, et siin on võimalus panustada kollektiivsetesse teadmistesse, nii et ma teen seda.
QlCwkbKh65

Bensokaiin , reaktiiviklass IUPAC nimetus ; etüül-4-aminobebsoaat CAS# 94-09-07
UjNb5Y8Ceo

Toorvorm, otse pakendist;
EliFXuU3MA
Segatakse 20°C+-H²O-ga. See ei tundunud sellel temperatuuril väga hästi lahustuv 🌡️
Ynbc2DpK5P

Siin kuumutati bensokaiini vees, kuni see sulas ja lastakse ümberkristalliseeruda.
VVlRqtgHZC

SmixHJDTLk

6fbzEI1cHo

Tahaksin rõhutada, et ma ei kuumutanud segu kunagi kuivaks ja seega ei ületanud reaktiivid kunagi 100 °C. Saadud kollane värvus ei ole ilmselt mingi tabel ja diagnostika. Kristallvormid, mida ma näen, on 1, amorfne simi-krütaalline pinnakihi ja 2,: ilmselt monokliinne teravkristall, millel on üsna kobedad ristkülikukujulised profiilid.
Pean mainima, et lahuse kuumutamine vabastas lõhna, mis oli eksimatult sama lõhn, mida enamik inimesi seostab kokaiiniga. Eemaldatavalt magus ja ka pinguldav. Ma ei ole kunagi lõhnanud kokaiini, millel puudus see komponent.
Edasi liikudes , see on teine hunnik bensokaiini, mis on lahustatud veevabas isopropanoolis. See oli toatemperatuuril väga hästi lahustuv ja kadus koheselt.
8taz2ZXYvB

Qzq1x0KcFC

Järgnevalt on meil kristallid veevabast atsetoonist. Mõned visuaalselt huvitavad vormid.
95Tf07ZvDF

WR3yan8Osw

Loodetavasti on need pildid kellelegi kasulikud bensokaiini kui narkootikumide võltsaine tuvastamisel. Mul on siin veel paar lahustit, nii et kui olete huvitatud bensokaiini kristallidest etüülatsetaadist, kloroformist, formaldehüüdist või reaktsioonist marquis-reaktiiviga, öelge lihtsalt sõna ja ma lisan need. Võib-olla lisan need homme järeltuleviku jaoks, sest siin on hilja või vara.
 
Top