narkootikumid ja haes'i liikumine

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
mõtlesin hiljuti paralleelide üle narkootikumide kasutajate ja tervis igas suuruses (haes) liikumise pooldajate vahel. tunnistan, et esimesed meeldivad mulle palju rohkem kui viimased. lowkey mulle on alati tundunud, et paksud inimesed tegid seda ise ja see on nende süü. miks nad panevad end läbi tegema midagi, mis kahjustab nende tervist? see pole nagu nad ei tea. siis tabas mind... narkootikumide kasutajad (mina kaasa arvatud) teevad täpselt sama asja lol. mõned palju hullemal määral kui keskmine pluss suurus inimene. ma lihtsalt arvan, et on kuidagi naljakas, kui sarnased nad on....

mulle ei meeldi nii narkootikumide kasutajad, kes ülistavad oma tarvitamist / käituvad nagu see oleks täiesti tervislik ja paksud inimesed, kes käituvad nagu ei oleks nende elustiiliga midagi viga. see on okei teha mõlemat asja, kui sa tunnistad ja saad hakkama riskidega, mis sellega kaasnevad. kui sa ei muretse oma tervise pärast, siis on see hea, aga sa pead seda tunnistama. sa ei saa gaasitõrjuda kõiki teisi arvama, et see on normaalne. võib-olla paljud inimesed teevad seda, ja see on ka hea, aga see ei ole see, milleks me loodud oleme ja see on nii kuradi, et teisi inimesi köita selliseks eluviisiks.

ma ei taha kedagi paksuks teha ega kellelegi öelda, et ta peaks tarvitamist lõpetama. ma jätkan narkootikumide tarvitamist, aga vähemalt ma tean, et see ei ole mulle hea. enamik inimesi siin foorumis teab seda ka, jumal tänatud, aga ma olen kohtunud inimestega, kes õiguspäraselt arvavad, et see ei tee neile mingit kahju ja see ärritab mind väga. mulle ei meeldi rumalad inimesed ^^;
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Meil kõigil on oma pahed (toit, ravimid jne) Pahed on lõbusad! Kuid me kõik peame meeles pidama, et neil on oma hind. Millegi järeleandmine ei ole suurepärane.

See tähendab, et väike vaimne uimastipuhkus aeg-ajalt teeb mu südamele head
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Tõepoolest. Mõõdukus on peenike piir, mida tuleb järgida. Ma harjutan seda harva ja tunnistan vabalt, et teen hoolimatusest mida iganes tahan. Kahjude vähendamine ja vastutustundlikkus lähevad kaugele. Iga kinga ei sobi, tehke seda, mis teile sobib. Igaüks, kes arvab, et tal on "VASTUS" kellegi isiklikele probleemidele, on minu arvates üsna asjatu, siis jälle, kuidas distsiplineerida kontrollimatut last?
Ma arvan, et ole lihtsalt parim sina, kes sa suudad olla, mis iganes see on. See on sinu roll ja sul on ainult üks etteaste.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
SoldadoDeDrogas Ma arvan, et te ütlesite seda suurepäraselt. Erinevad löögid erinevate inimeste jaoks
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Ma mõõdan võimaluse korral raha järgi. Need, kes kuritarvitavad oma keha maksumaksjate kulul, on PROBLEEMATIKAS :rolleyes: Ela ja siis lase ka surra. Anarhokapitalism libertarism utilitarism
 
Top