kuiv kiiruspasta

mubali

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 18, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
kuidas kuivatada
Amfetamiinid
kiirust pastas?
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
Lihtsalt eemaldage vedelik kiiruspastast ja asetage petri tassi ning asetage sinna, kuhu päevad paistavad
 

mubali

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 18, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Ma tahan kuivatada 400gr!
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
Uh siis panna plaadile.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Kõigepealt loputage mustust liitri atsetooniga, parem 2 liitrit, seejärel filtreerige ja lahustage filtraat soojas vees.
Mõõtke pH-d, väärtus peaks olema kergelt happeline, kui mitte, lisage tilk soolhapet. Kõik, mis ei ole vees lahustunud, võib välja filtreerida ja ära visata.
Seejärel peseme kogu asja 3 korda petrooleetriga ja viska ära.
Seejärel lisame NaOH-d kuni pH>13. Ülemine õline faas on amphe freebas. Eraldame selle ja peseme alumise faasi 3 korda petrooleetriga, viskame ekstraktid ja freebase kokku, lisame MgSO4, kuni see ei klompi ja paneme 4 tunniks sügavkülma.
Seejärel filtreerime MgSo4 ära ja laseme petrooleetril õhku aurustuda, ülejäänud freebaasi loputame atsetooniga keeduklaasi, valmistame 1:5 H2SO4:IPA lahuse ja lisame seda tilkhaaval keeduklaasi, kuni pH jääb 6-7 vahele.
Filtreerime välja sadestunud amfesulfaadi ja laseme atsetoonil aurustuda. Te võite seda kaaluda ja pahandada, kuidas teid on jälle persse pandud, kuid muud moodi ei ole võimalik pastapraaki tarbida.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
See on hea soovitus. Kahjuks on kofeiin seal pärast A/B ekstraheerimist. Olen lugenud, et kofeiini saab eraldada amfiltraadist külma veelahuse abil. Omamoodi külmutamine. Sa peaksid lahustama amph ja kofeiini segu vees ja jahutama seda 2-3 *C-ni. Kofeiin sadestub, samas kui amfisulfaat jääb vette. Seejärel võite kofeiini filtreerida ja aurustada vett, et saada amf või teostada selle veega A/B ekstraheerimist.
P.S. Ma ei ole seda proovinud ja ei ole kindel, et kogu kofeiin eemaldatakse. Tõenäoliselt jäävad kofeiini jäljed lõpptootesse.
 
Last edited:

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Ma tean seda teed, parem kasutada kuuma vett, kuid ainult nii palju, kui nad vajavad, et lahustada kõik ,siis jäta jahtuma.
Te jälgite, kuidas tekivad pikad valged kiud ja neid saab üha rohkem, võib-olla nii palju, et teil on ainult sete, see on kogu kofeiin, filtreerige see ära ja laske ülejäänud veel aurustuda jääk on amfetamiin.

Ja ükskõik, millist puhastusmeetodit ma olen järjest kasutanud, see oli alati TLC analüüsis ikka kofeiini kuvatud, täiesti sa saad seda enam välja.
 

mubali

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 18, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Tahan kuivalt, et saaksin jagada!
Ma ei saa seda oma kodus teha!
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Enne jagamist peate selle prügi puhastama.
Jätke see lihtsalt õhku, lahusti aurustub iseenesest, kuid 400 grammi puhul võtab see kauem aega.
Aga parem puhastage see, laske seda teile öelda.
 

mubali

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 18, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Ma teen seda
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
nii et kui ma lisan amfetamiini veele peaks ph olema slichtly happeline ???? ma olen liiga hirmul @ ph 8 -7 ma pean säilitama mõned aminad, et seda parandada, kui ma lisan liiga palju. aga täna mul oli ma kenasti ei vaheta paberit, kui ma testisin ph.(mina mõtlen oke see on ph7) kui ma kuivatasin grammi panna klaasi ja ph oli jälle põhiline kraanivees... aga mõned ranja lisatud ja ma joon seda. ma arvan, et ma vajan natuke magada.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Mitte amfetamiini mister, vaid määrdunud kiirguspasta, mida me tahame puhastada. Kui soovite eemaldada mustuse lahustist, peaksite selle tegema pH=3-ga. Puhas amfetamiinsulfaat on neutraalne, ei haise, ei põleta ega ärrita nina ja maitseb kergelt mõru.
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
ow fuck man ma pean õppima lugemist ülejäänud teema, teil on täiesti õigus ma lihtsalt vahele jätta atsetooni wasj selle kogusega
 
Top