Kas metüülimineerimise ajal on parem jätta mahuti avatuks või suletuks, et aurud ei pääseks välja?

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Mul on kahtlusi, kas metüülimineerimise ajal on efektiivsem mahutit sulgeda, et aurud ei pääseks välja, või jätta mahuti avatuks.
Tänan teid kõiki!!! ;)
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
See on alküülimine tehniliselt ja vastus sõltub paljudest muutujatest. Kas te vabastate ühendist ammoniaagigaasi? Kas püüate alküülida tsüklilist rõngast? N alküülida süsinikuahelat? Alfa alkaliseerida amiini? Kas tegemist on Suzuki sidumisega, Friedel-kraftsi, Menshutkini reaktsiooniga, hüdroaminatsiooniga, vabaradikaaliga....? Tiool-een, Williamsoni eetrisüntees, ristühendus? 😆
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
on metüülamiini 40%-lise metüülamiini vesilahusega metüülamiini lähteaine CAS 52190-28-0.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Ta naljatas teid veidi :D

Ma soovitaksin seda sulgeda, üldiselt ärge jätke oma kemikaalide konteinereid pärast nende käitlemist lahti.
Kui metüülamiini on raske poolida, siis aitab see enne jahtuda.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Pärast lugemist https://pubs.rsc.org/en/content/articlehtml/2021/ob/d0ob02098b
Katalüsaatoriks selles reaktsioonis näib olevat hapnik. Kui reaktsioonijärjekord, mida te kaalute, sisaldab vesinikperoksiidi, siis minu tunne on, et see peaks kindlasti olema suletud. Kui protsess ei sisalda peroksiidi või r mõnda muud hapniku allikat, kui see lõpuks ammendub ja rohkem sisestatakse surveanuma avamise kaudu. Ma tean, et selle reaktsiooni jaoks on rohkem kui üks skeem, nii et ma ei otsinud neid üles. Samuti ei ole ma isegi kunagi teinud reaktsiooni mulle lihtsalt meeldib sellest rääkida 🙃 😅

.
 
Top