Hollandi keelne kiirpastahaisu

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28
Mul on küsimus kõigile inimestele, kes teavad, mis on tõeline puhas hollandi kiiruspasta
Neil on see peene valge kreemjas pasta, mis lõhnab väga hästi

Mis on see asi, mis muudab selle lõhna nii meeldivaks?
Ma tean, et nad muudavad A-õli happega ja saavad pastat, aga miks see ikkagi nii hästi lõhnab?

Kui ma proovisin oma p2np al/hg redutseeritud A-õli pastaks muuta, siis ei olnud sellel seda peent sõltuvusttekitavat lõhna

Kus siis peitub vastus? Mis teeb ''nende'' (hollandi) speed paste'i nii mõnusalt lõhnavaks?
Või on see lihtsalt nii, et nad teevad kõige puhtamat A õli mida saab teha ja siis konverteerivad seda puhtaima metanooli ja happega?
Või milles peitub vastus?
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28

ASheSChem palun lõpetage see jama, sest te ei tea, millest te räägite, sest te pole ilmselgelt oma elus puhtast hollandipastast saanud.
On ka inimesi, kes puhastavad oma kraami ja ei pane midagi, mis selle kvaliteeti vähendab, sest nad teavad, mida nad selle poliitikaga teevad!
Ma räägin puhtast hollandipastast, mitte mingist sittadest 5% kiirpastast, mis on kofeiiniga kuu peale pekstud.
Nii et kui te ei tea, mis lõhnaga puhas kraam on, siis palun jääge sellest arutelust välja.

On inimesi, kes teavad, millest ma räägin ja võib-olla saavad nad seda teemat valgustada.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
ok... kuigi ma elan Hollandi piiri lähedal ja olen seda regulaarselt võtnud (25 aastat peole..) aga te teate tõtt, mitte mina

Igatahes ilusat päeva
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Ma arvan, et kuna nad kasutavad metanooli koos a-õliga, mitte atsetooni, nagu ma siin lugesin, mida peaaegu kõik siin kasutavad.
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28
Ma ei tahtnud olla teile ebaviisakas või midagi, kuid te tulite välja selle suhtumisega, et seal pole midagi muud kui täis kofeiinipasta.

Palun inimesed, kellel on rohkem teadmisi, postitage julgelt
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
isiklikult... kuna ma olen amfetamiinsulfaati kasutanud, olen märganud, et see ei ole üldse sama kõrge kui hollandi kiirus
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
see ei ole rumal küsimus becouse see on importantand kui soovite müüa oma toodet .
inimesed räägivad sellest ja kui teil on värske lõhn on teil hea .
aceton lõhnab rohkem nagu värv ( minu kogemused )
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Vaadake ise, hankige kuiva atsetooni (destilleeritud või kuivatatud üle kuivatusainega) ja lahustage natuke seda hollandi pasta. vaadake, kui palju teil jääb järele ja alustame sellest.
Enamasti piiratakse amfetamiini laborid kofeiini kogustega, mis näitab, et nad lõikavad allikas. umbes 70% tänavaspeedist sisaldab kofeiini, jumal teab, millega teisi lõigatakse.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
Olete ka üks neist inimestest, kellele meeldib keemilist mustust läbi nina imeda, sest see põleb nii mõnusalt, mis?

Võtame nüüd tõsiselt...

Amfetamisulfaat on ilmselt kõige puhtam, mida amfetamiinides tarbida saab, sest sa ei saa nuusutada A-õli, see põletab kõik ära sinu peas. Amfetamiinsulfaat on peeneks jahvatatud jahvatajaga peeneks jahvatatud valge, täiesti lõhnatu ja väga kibeda maitsega peen pulber. Selles oleme kõik nõus, igaüks, kes väidab vastupidist, peaks ronima mõnda koopasse ja mitte kunagi enam välja tulema.

Nüüd öelge mulle palun, mis rasvase pasta puhul peaks olema eriti puhas? Pasta sisaldab võib-olla 15-30% amfetamiinsulfaati, ülejäänud on laktoos, kofeiin, lahustid ja sünteesimissetted, mida tootja ei ole õlist välja puhastanud, rääkimata pastasegajatest.
Kui te teeksite seda õigesti, selle asemel, et kogu seda paska sinna sisse kallata ja segada, siis ei muutuks see kunagi pastaks. Nii et palun lõpetage see kuradi diileri jutt. ...tõeline puhas hollandi kiiruspasta.... ma naeran oma perse välja...
Need on inimesed, kes usuvad, et hea speed annab tõesti mõnusat südamepekslemist, liikumisvajadust ja peab nina põlema.
Neid siit ei leia, sest neid on juba teavitatud.
Mina soovitaksin kuuma vett, siis filtreerida ja siis külmikusse, siis saab ta oma kofeiinisõltlasele vaadata.
Amfetamiinsulfaat on veel lahuses :D
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28

Kas saite aru, mida ma kirjutasin? Sest tundub, et te ei lugenud seda, mida ma palusin!
MA KÜSISIN, MIS TEEB NENDE PASTA MÕNUSAT LÕHNA!
Sest sa kirjutasid ainult amatööride asju, mida ma juba ammu tean
Ja hollandi puhas speed pasta, millest ma räägin, peaks sisaldama ainult: Metanooli, natuke reageerimata väävelhapet ja amfetamiinsulfaati.

PASTA SAAB SIIS KUI SA MUUDAD ÕLI SULFAADIKS; SEEGA EI OLE SINNA SEES MINGIT PASKA, KUI SA SINNA PASKA EI VISKA!!!
Kui sul ei ole paremat vastust kirjutada, siis palun jää sellest teemast välja, sest sinu vastus ei aidanud ega 1% minu küsimusest, mida ma küsisin.

Nii et küsimus jääb ikka alles!
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Ma saan oma ise valmistatud A-õlist ainult amfetamiinsulfaati ilma igasuguste lisanditeta ja see lõhnab nagu mitte midagi. See on puhas minu sõber. Ma olin lugenud teie postitust ja ütlen teile tõsi oma kiirguspastat ja seda, mis on tõesti puhas.
Teil nn. profidel pole aimugi toote puhastamisest ja seetõttu visate sinna mustust, et seda müüa. Lõhn ja maitse tuleb sünteesi kõrvalsaadusest, nn. lisanditest, mis on teile juba kord öeldud, ekspert kinnitas ja nüüd palju õnne edasi oma räpase vastikuga.
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28

Te solvate inimesi, keda te isegi ei tunne, ja väidate, et nad heidavad mustust sellesse, mida nad isegi ei müü.
Puhas kuivsulfaat ei haise tõesti millegi järele, võib-olla ainult natuke kassipissu, MUTI pastal on lõhn, ja puhtal pastal on lõhn, mida sa ilmselgelt ei haista
kuna sa ei tea, millest ma räägin, siis lõpetame selle arutelu, mida sa iseendaga nendes oma postitustes pidasid.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63

ChingShih, lõpetage see. Sa häbistad ennast. Õppige keemiat. Amfetamiini supfaat koos lahustitega kuivatatuna on värvitu, lõhnatu, kibeda maitsega, kuiv valge sool, millel ei ole värvitoone.
Kui see on pasta, siis on see veel lahustitest märg ja osa selle massist on need aurustumata lahustid, mitte amfetamiin.
Kui sellel on lõhn, siis on see tingitud lisanditest või lisaainetest, mis on veel kemikaalis või mida on sinna sisse pandud.
See on lihtne tõde, leppige sellega ja lõpetage inimeste solvamine, kes üritavad seda teile öelda.

Kui te kogete, et amfetamiinipasta on tugevam kui teised amfetamiini vormid, mida olete varem proovinud, siis on see sellepärast, et need varasemad pulbrid olid lõigatud suuremal määral kui see kraam. Või et kogu see või osa sellest on metamfetamiin.
Üks tugevamaid amfetamiini vorme, mida ma kunagi oma pidupäevadel proovisin, oli pruun, polümeeritud moos, mis oli mõnda aega käibel. Nüüdseks tean, et see oli sitt: halvasti toodetud ja halvasti puhastatud toores amfetamiin. Aga see oli tõenäoliselt kontsentreeritum kui enamik tollal levinud spiddest. See ei muuda siiski fakti, et see oli sitt pask, mida valmistas sitt kokk.

Mis puutub lõhnasse, millest sa räägid, siis äkki peaksid sa proovima seda kirjeldada? Kui see on mandlilõhnaline lõhn, mis meenutab Amaretto likööri, siis on see reageerimata bensaldehüüd. Kui see on lilleline lõhn, mis meenutab Lähis-Ida naiste parfüüme või avalikke tualette, siis võib see olla reageerimata P2P jne.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Sellist asja ei ole olemas, mõista, et lõpuks tahtsin proovida seda sõbralikult naljakalt, kuid te ilmselt tundsite end rünnatud, vabandust, kuid see on enamik teavet kinni peetud, muidu ei müüks mustus. Tulge pimedale poole, meil on küpsised ja puhas toode ;)
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28
Te kõik saite sellest valesti aru - sest te arvasite, et ma arvan, et speed paste on puhas amfetamiin, kuid ma tean, et see ei ole seda
Te kõik arvate, et ma olen amatöör, kes nuusutas mõnda speed paste või speed paste täis kofeiini, kuid te kõik eksite
Ma tean, mis on puhas amfetamiinsulfaat, nii et teile kõigile ''ekspertidele'' ei ole vaja seda mulle seletada.

Lõhn, millest ma räägin hollandi speed paste on lõhn A-õli kui lähim võrdlus, mida ma räägin
Nii et nad ilmselt kasutavad metanooli koos A-õliga, sest et A-õli lõhn jääb nende pastas ikka nii tugevaks.
Ja see tõesti lõhnab hästi, mitte nagu atsetoon või tolueen või mingi muu lahusti

SO @Pennywise ja @DocX tänan teid vastuste eest, teadke, et ma ei tunne end kuidagi solvatuna ega ka teisi solvata :)
See kõik on arutelu ja me võime arutada nagu normaalsed inimesed ja jagada oma kogemusi ja küsida küsimusi
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Sa vastasid oma küsimusele ise, see on tõenäoliselt "a-õli" laguproduktid, mis reageerivad õhuga, mis on lisandid nagu inimesed eespool ütlesid. lihtsalt ei puhasta kuidagi ja sa saad selle lõhna, lihtne. kui sa tahad puhastada siis "maitse" lihtsalt ei puhasta, seda pärast teha ei ole majanduslikult ega praktiliselt mõtet, vähemalt minu arvates. minu phd teema oli puhas hollandi pasta, mis on valmistatud A-õlist, seega ma tean, millest ma räägin. 😂
 

Netflix

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 9, 2022
Messages
54
Reaction score
52
Points
18
Nad tegid kiirus apaan või nüüd bmk glicydate no body seal nederland kasutada p2np neil on parem ja kiirem viis ja on tõsi no body tehtud kujul 1/l a-oli 1kg kiirus kuid 4kg või 5kg segada kofeiiniga sest on biznes lihtne igaüks tahab teha max monay tootest
 
Top