Enantiomeerid Ja MDMA-ga seotud mõjude varieeruvus?

MrChan

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 9, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Nagu ma saan aru, et tegeleda 3,4 MDMA-ga, on olemas kaks stereoisomeeri; S- ja R-variandid, millest R-enantiomeer on ainus sort, millel on esitatud arusaadav füsioloogiline mõju, või vähemalt on ainult dokumenteeritud nii palju, kui ma olen võimeline leidma avaldamist. Peamine erinevus, mida ma pean üsna huvitavaks, on düskineesia puudumine, mis esineb suurte annuste puhul R-tüübi puhul, mille ohvriks olen ise langenud öösiti liigse kasutamise ajal ja isiklikult võib olla üsna raske vabaneda, kuni vähemalt kogemus on möödas. Tahtmatu pea liikumine ja kiikumine / kiikumine koos peaaegu katapleksia hävitab tõhusalt kogu öö, kui keegi liigselt tarvitab.

Loomulikult võib soovitada mitte olla täielik idioot ja võtta sobivat annust või mõõdukalt oma esialgset ja korduvat annust; kuid pärast mõningaid uuringuid tegi mind uudishimulikuks, kas keegi on suutnud täielikult eraldada pärast sünteesi tekkivaid ratseemiliste segude kahte koostisosa või ehk on kogu see oletatav mõju puhas spekulatsioon.

kui nende kahe eraldamine on võimalik, kas keegi on dokumenteerinud kummagi mõju? Kas on mingeid teadmisi selle hüpoteetilise lähenemise kohta, kui ei ole, siis ehk mingeid muid kiraalseid keskusi või isomeerilisi struktuure, mida võiks kaaluda, et saada sellest ühendist rohkem terapeutilisi omadusi? Võib-olla võiks alternatiivseks ettepanekuks olla vaevalt dokumenteeritud 2,3 MDMA või muu sarnane struktuur sama ühend?
 

MrChan

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 9, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Disclaimer: Ma olen tegelikult invaliid ja võimetu kõige elementaarsemaid asju keemia ilma lihtsa tekstiga retseptita; kuid ma siiski tunnen, et ma esitan huvitava küsimuse, noh, nii palju kui ma saan, arvestades, et mul on võime ja teadmised mädanenud kapsapea; võib-olla keegi võiks mind lihtsalt uudishimu pärast hellitada. Või alternatiivselt, kui ma olen esitanud naeruväärselt pika ja üksikasjaliku küsimuse absurdselt pikalt ja üksikasjalikult, siis võite vabalt öelda allpool ja saata mulle vihaposti pm-i kaudu, mis iganes võib tulla, ma kindlasti tervitan seda! 😬🫡
 
Top