seadmed hcl gaasi kasutamisel imemise peatamiseks

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
milliseid seadmeid tuleks kasutada, et peatada imemine, kui lahus gaasitatakse hcl gaasiga?
 

PNicole

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2023
Messages
18
Reaction score
28
Points
3
Kasutage 3-Way Stopcock (klaasist) ja hädaolukordade puhuks võite varustada oma torud ka kiirühendustega (Bel-Art teeb häid). Tagasivõtmise oht tekib siis, kui olete lõpetanud HCl lisamise väävelhappesse, kuid see mullib endiselt, nii et hoiate väljumistoru vedelikus. Kui tõmbate toru lahustist välja, siis väljub ikka veel gaasi, mis ei ole kellelegi hea. Nii et pärast HCl-i tilkumise lõpetamist ootan ma minut või vähem ja siis keeran sulgurikraani, et suunata gaas jahutatud IPAga Erlenmeyeri. IPAga täidetud kolb on seadistuse madalaim punkt. Kasutage kiirühendusi, et seejärel torusid lahti ühendada, kui olete ka mures, et jätate vedelikku liiga kauaks.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
kuid kas gaasi tekitav kolb võib plahvatada, kui ma blokeerin selle väljundi 3-kordse sulguriga? isegi kui sellest areneb ainult väike kogus gaasi?
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Ümberpööratud lehviga gaas
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
kas te mõtlete, et gaasitatavas lahuses oleva vooliku otsa külge peaks olema kinnitatud tagurpidi pööratud lehter?
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Jah, on paremaid viise, kuid see on minu jaoks alati hästi toiminud. Minu arvates on pindala suurendamisega gaasistumisprotsess tänu pindalale väga kiire ja sellel on lisavõimalus truupilõksu näol.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
aitäh ma proovin seda välja
 
Top