Ergotamiini tartraat klavikepsi kultuurist?

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Uskuge mind, ma ei ole see mees, aga kas te võiksite vähemalt natuke üksikasjalikult kirjeldada, milliseid uuringuid olete selle kohta teinud või milliseid praeguseid järeldusi te olete teinud ja ehk kõige olulisem, mida olete juba proovinud, kuidas see töötas, mida kuradi ja mis töötas te teate. Ma olen selle poolt, et üksteist aidata, aga proovi ka oma osa teha, bro.
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Selles peaks olema kõik vajalik -_-
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Ma tunnen, et te ei ole teadlik võimalikest ohtudest (olnud joobes surma lähedal ja käinud erakorralise meditsiini osakonnas) Ma olen muidu pädev biokeemik, kuid see ei tähenda, et ma ei tee vigu. Lihtsalt ettevaatust!
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Ma tunnen teid. Mul endalgi on olnud paar õnnetust. Kas te võiksite jagada, millise vea tegite käitlemise ajal, et me kõik saaksime teie vigadest õppida?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Kasutasin midagi saastunud ja päikese kätte jäetud söögiks... Intelekt ei välista alati rumalust (ma ei arvanud kunagi, et autofotooksüdatiivsed protsessid võivad muuta bromokrüptiini jäljed piisavalt mürgiseks mürgiseks... tegelikult sattusin ma erakorralise meditsiini osakonda sellest, et mulle üle manustati seda, mida ma pidasin antidoodiks, mõnda tugevat D2 antagonisti).
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Täname jagamise eest. Sellised asjad tunduvad peaaegu alati juhtuvat millegi väiksema tõttu, mida võib kergesti tähelepanuta jätta. Mina isiklikult olen paaril korral kogemata mürgituse saanud. Õnneks ei pidanud kunagi erakorralise meditsiini osakonda minema. Mind ajab alati õudne, kui ma mõtlen sellele, et pean seletama, et puutun kokku millegi piisavalt ohtlikuga, et selle kasutamist tööstuses vältida.
 

thch

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Kohutav idee. Hape on odavam kui kunagi varem, punkt.
 
Top