"Ethadone" ?

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
Ma imestan, miks on turul nii vähe kuni üldse mitte ühtegi metadooni derivaati. Metadooni struktuur ei kuulu uue psühhoaktiivsete ainete seaduse reguleerimisalasse. On selge, et metadoon ise on kaitstud ravimiseadusega, kuid iga väiksemgi muudatus viiks jälle käsimüügiravimini. Sellepärast ma imestan, miks neid ei leidu vähe või üldse mitte uuritavate kemikaalide edasimüüjate juures.

Näiteks olen mõelnud, kas metadooni sünteesis oleks võimalik asendada dimetüülamino-2-kloropropaan dimetüülamino-2-kloropropaaniga, mille tulemuseks oleks metadoon, mille lämmastiku aatomil on metüülrühmade asemel kaks etüülrühma. Ma ei ole koolitatud keemik, kuid võin ette kujutada, et sellel ainel oleksid sarnased omadused nagu metadoonil, kuid see ei oleks kaitstud ühegi seadusega.

Mue4aqyGcf
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Soovitan pöörata tähelepanu veel ühele metadooni analoogile - IC-26-le

7aseWydnw4

IC-26 (WIN 1161-3, metiodoon) on opioidanalgeetikumi metadooni analoog, mille karbonüülrühm on asendatud bioisostrilise sulfoonrühmaga.


Inim- ja loomkatsed näitavad, et IC-26 on umbes sama tugev kui metadoon, kuigi teistes uuringutes on leitud, et selle aktiivsus on eri patsientidel ebaühtlane, kusjuures järjepidevat opioidset aktiivsust on täheldatud ainult metadooniga võrreldes mitu korda suurema annuse korral. IC-26 puhul hinnati selle kuritarvitamispotentsiaali, kuid hoolimata sellest, et selle sõltuvuse tekkimise potentsiaal on sarnane metadooniga, ei võetud seda kunagi rahvusvahelise kontrolli alla kui ebaseaduslikku narkootikumi.
 

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
Teil on vaja dimetüülamino-2-kloropropaani asemel kloropropaani...
Vaadake seda teemat


Theres samm-sammult tutvustab, kuidas teha metadooni.
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Kuidas abaut iso-metadooni ? selle isomeeri, mis poolitab afther gringnard, mis on vedel, et nad visata, on näha, et on suurema tõhususega, ma võib olla esimene varsti postitada metadooni sünteesi on allikas PL materjalide jaoks lihtsalt vaja aega ja raha ;p
 
Top