Ethyl 4-phenylacetoacetate HELP?

stim2023

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 16, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Just sai see on allikast teisel pool tiiki. Olen lugenud mitmeid postitusi selles foorumis, erowid, jne. seoses BMK>P2P ja püüan kinnitada selle toote kasulikkust enne minu kuradi sellega. teave allpool näitab kõiki üksikasju, mida võite nõuda pikka koos pildiga visuaalsete hinnangute jaoks ka. kinnitada visuaalset kinnitust ompounds.

Minu eesmärgid on lihtsad. Synth piisavalt P2P Q2 jaoks, samal ajal rahuldades oma uudishimu orgaanilise keemia valdkonda, tagades samal ajal väärtusliku oskuse.

Just sain selle allikast üle tiigi. Olen lugenud palju artikleid ja foorumeid seoses BMK>P2P ja sooviksin paluda abi CAS# 718-08-1.

Püüan kinnitada selle toote kasulikkust enne, kui ma sellega kuradima hakkan.
Ma tellisin BMK glütsidaadi "pulbrilise versiooni", kuid minu teadmised on piiratud, kui ma jätkan oma orgaanilise keemia teadmiste täiendamist. Palun andke mulle teada, kui lisainfot tehakse kättesaadavaks.

Toote üksikasjad/spetsifikatsioonid:

Toote: toode: Etüül-3-okso-4-fenüülbutanaat: Etüül-3-okso-4-fenüülbutanaat

CASI NR: 718-08-1

Tähelepanekud - on vanilje värvi ja lõhnaga, mida on raske kirjeldada, kuid mitte ebameeldiv. Tundub, et see võib siiski olla ülevoolav, kui keegi satub selle pulbri "pilve". Ühend on happeline.

Küsimused:

1. Kas mul on midagi, mida peaksin selle toote kohta teadma? Sds, mis oli väga ebatäielik.

2. Kas see ühend on vajalik P2P-ks muutmiseks? Kui jah, siis kas keegi võiks mulle palun osutada vajaliku meetodi kohta?

Minu eesmärgid on lihtsad. Ma olen ambitsioonikas keemik, kes on kohustatud ja otsustanud õppida. Olen valmistanud ette parema osa aastast, kogudes kõik reaktiivid, klaastooted jne, ja olen edukalt harjutanud erinevaid sünteese tänu kollektiivsetele foorumitele / teabele, mille on mulle kättesaadavaks teinud inimesed, kellel on palju rohkem teadmisi kui see, mida ma loodan ühel päeval omada.

Minu eesmärk on sünteesida piisavalt P2P-d Q2 jaoks, rahuldades oma uudishimu orgaanilise keemia valdkonda, lisades samal ajal oma portfellile ka kasulikke oskusi.

Tänan teid juba ette.
 

Attachments

  • veY4DtbTQh.jpg
    9.1 MB · Views: 482
  • QZNxG02wOH.jpg
    8.5 MB · Views: 458
  • 6P5J7zp2AD.jpg
    7.7 MB · Views: 481
  • FDxEpuzrON.jpg
    7.9 MB · Views: 451

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Teil on CAS-numbri järgi vedelik, pildil kuiv aine. Oleks tore teada, mis ainega on tegemist.

Glütsidaatide puhul hüdrolüüs happes p2p-ks (ka BMK või fenüülatsetoon).
 

stim2023

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 16, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Just minu probleem. Ma leidsin juhtumi otse müüjalt, kes seda pakkus, ja arvasin, et see oli ka kummaline, et saada pulber, kui CASi kohaselt on tegemist vedelikuga. Siiski olen jooksnud umbes 300 grammi ja nad kõik tulevad välja lillelõhnaline ja sügavalt kollane oranž vedelik pärast hüdrolüüsi. Nad muutuvad ilmselgelt heledamaks, kui neid pestakse mitu korda soolveega, et pH oleks neutraalne. Ma tunnen, et P2P on minu lõpptoode, kuid ma vannun, et see ei ole nii raske, et lihtsalt anda mulle seda, mida ma tellisin ja ma teen alati oma kodutöö enne. Ma lihtsalt püüan aru saada, miks see on raske. Ma isegi palusin pulbrilist bmk-glütsidaati, pakkudes CAS# ettetellimist. Nii et vaatame.
 

stim2023

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 16, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Lihtsalt ajakohastamine praeguse olukorra kohta kõigile huvilistele. Pask, mis mul on, toodab tegelikult P2P. Ma olen nüüdseks mitu korda käivitanud glütsidaatsoolade muundamise fenüülatsetooniks samade tulemustega. Olen järginud G.Pattoni meetodit.

Ma postitan täna pildid minu protseduurist, et näidata kõigile, kes on huvitatud
 
View previous replies…

Heisenblack

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 2, 2023
Messages
21
Reaction score
13
Points
3
Tere stim2023, kas teie saagis oli kooskõlas G.Pattoni meetodiga? Kas teil tekkis sünteesi käigus ka mingeid probleeme või ootamatuid tulemusi?
 
Top