• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Event Buy Etikett. Mida oodata . Mida oodatakse.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Räägime siinkohal ostja ja müüja mõistlikest ootustest USAs. Igal kultuuril on omad teooriad selle kohta, milline on õige etikett, ja kultuurimajandus mõjutab seda võrrandit tugevalt. Ei ole võimalik, et sa saad selle paki vihmametsast 4 päevaga kätte. Mõte on siin lihtsalt arutada seda ja kõvasti aru saada, mis on aktsepteeritav. Ma lihtsalt kirjutan oma seisukoha ja te võite seda lahterdada või soovitada teist teed sarnase tulemuse saavutamiseks või avaldada arvamust hoopis teistsuguse etiketi, tööstusstandardite, parimate tavade aspekti kohta. MITTE konkreetsetest füüsilistest tavadest, nagu posti pakendamine või varjatus.

Kui ei ole teisiti arutatud ja kokku lepitud (,see peaks olema eskroopilipul, kui soovite, et see oleks siduv), ei tohiks müüja võtta vastu uut tehingut toote eest, mida ta ei ole oma füüsilise kontrolli all. See on tõesti üks neist olukordadest, kus ma ei ole mures teie äri pärast, kuid kui te ei lõpeta oma müüki õigeaegselt ja me saame teada, et te müüte asju, mida teil veel ei ole. Ma kavatsen teid karistada. Nüüd, mul ei ole tegelikult mingit võimu, et teile tegelikult midagi teha, nii et ma nimetan teid tõenäoliselt persse.

Müüja ei ole kohustatud sulle vastama. Kui te ei saa vastust, siis soovitan teil oma rahaga lehvitada seal, kus nad seda näevad. Klõpsake ostu. Kirjutage eskrooni tehing
Need poisid ei ole siin, et koolitada oma konkurentsi või kinnitada teile, et ravimid on head reaalsed või midagi muud. Kui nad ei võta tehingut vastu, liigu edasi. Nad võivad olla ülekoormatud, linnast väljas, neil on perekondlik hädaolukord, mida iganes. See ei ole meie asi küsida. 9/10 inimestest ei tee asju lihtsalt selleks, et olla võõraste suhtes perses. Tavaliselt ei ole võõrast isegi arvestatud, mis iganes juhtus.

Tracking # ei ole kohustuslik, Samuti ei ole teade saadetise kohta. Kui nad aktsepteerisid tehingu ja sa maksid escrowbot, mis võib juhtuda edasi, on absoluutselt mitte midagi. Müüjad ei saa ühtegi penni selle eest, et teile teatatakse, et teie pakett on lähetatud. See on viisakas, kuid mitte kohustuslik, sellest jälgimisnumbrist saab teavet, mis on tundlik. Sina ja mina ei saaks seda infot kätte, aga inimene " volitustega" saaks.

Oodata kuni 7 päeva paki kättesaamiseks. Nii kaua võtab harva aega, aga juhtub ja kõik oli täiesti korras. Kui sa ei saa midagi 7. päeval ( mis on 5 tööpäeva, ükskõik kuidas sa seda vaatad, arvestamata pühi), siis saada müüjale sõnum ja palu neil kas kontrollida jälgimist või öelda sulle jälgimisnumber. Müüja valik. Kui kaebus eskaleerub, peab müüja avaldama jälgimisnumbri selle saidi töötajale arbitraažiks.

Kui olete oma toote kätte saanud, kontrollige seda viivitamatult ja lõpetage tehing. Kui te ei oota posti teel olevat testriba või laboratoorset analüüsi, on 24 tundi maksimaalne mõistlik aeg. Kui te ei kavatse tehingut 24 tunni jooksul lõpule viia, kutsuge admini eskrootehingule ja selgitage, miks. Kui teid leitakse süüdi, kukutades palli, keppimine või fucking off müüja, kes tuli läbi oma otsa, ma nimetan teid väike sitt. Sa võid olla kõige lahedam laps kvartalis, kui sa avad selle posti, vaatad kraami, maitsed seda võib-olla mida iganes ja lõpetad selle tehingu kohe.

See on algus. Me järgime Ameerika süsteemi, valimiskolleegiumi, kus imwill vaadata rahva hääl ja teha mida iganes ma tahan. 😆 Ma nalja see on rahva hääl koos küsitluse arutelu ja tulemused kuvatakse ilma hääletamise. Iga asi. Iga küsimus, mida peetakse vääriliseks ja mida toetatakse, võib minna hääletusele.

PROTIP
Ma ei ole siin, et öelda teile, mida teha. Ma püüan teid aidata! Mulle ei tule meelde ühtegi põhjust, miks peaks hoidma pakendit, milles ravimid tulid. Tehke sellest pilti, kui peate, kuid see pakend on tõend, mis näitab, et te riikidevahelist uimastikaubandust, kasutades avalikku teenust. Need on 2 föderaalset kuritegu ja sa konspireerisid koos müüjaga, et seda teha... Kõik need on palju raskemad kui narkokaubandus. Avage pakend,võtke sisu välja ja põletage pakend metallist ämbris keset tuba. See pakend on kurat. Ilma selleta võid sa ühel päeval lihtsalt vanglakambri väliskülge näha.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Midagi võib-olla natuke kasulik on "loe müüjate postitusi." Minu puhul püüan hoida ajakohastatud infot, näiteks kas mul on praegu varusid või mitte ja kui proovid on saadaval, siis ütleb see selgelt, et see on saadaval residentidele või liikmetele, kes on olnud veidi kauem kui "täna liitunud", ja kui see ütleb, et ainult USA-s, siis tähendab see ainult USA-s.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Ma ei arva, et müüja hea klienditeenindus on halb asi. Keegi ei pea neile korduvaid sõnumeid saatma, kuid kui teil on küsimus, peaksite saama küsida
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
See PROTIP on liiga reaalne... Ja @prophet räägib tõtt, palju aega saab säästa, kui lugeda müüjate postitusi ja profiile, palju vähem mõttetut edasi-tagasi. Toona, kui ma esimest korda asju internetis ostma hakkasin, mäletan, et vabandasin palju kasutute sõnumite pärast
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Olen teinud mitu tehingut usalduskaupmehega siin, hensayd tellimuse saanud. Ja järgmine sõnum ütleb, jälgimine ütleb, et tarnitud saate kontrollida ? See ei võta 5 lõiget, et midagi osta. Tõesti võtab 0. Nädal aega perse välja higistada ei paranda sinu tõenäosust. Küsi stealth kui tahad stealth, osta kogenud müüjatelt, küsi pakendi kohta. See ei ole mänguaeg, see on teie vabadus.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
kuulsin seda juristilt, see on kulunud, kuid ma ei saa seda mitte mõelda: "narkootikumid posti teel - te mängite tulega" käsitlege seda sellisena
 
Top