Etometatseeni lähteaine süntees

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
Ahhhh. Lihtsalt nende silpide kõla, mis on nii maagiliselt üheks harmooniliseks tervikuks kokku pandud. Ainuüksi nimi tekitab imelisi ja huvitavaid kujutluspilte. Images.... ahh, er., kus ma olin?

Oh jah. Vabandust. Ma tahan sünteesida etometasiini. See on etonitaseen, mille algse nitro rühma asemel on metüülrühm:

Jyamqnt5fk


On 3 või enam erinevat sünteesiteed. Minu jaoks on kõige mõttekam, peamiselt seetõttu, et ta lähteaineid tundub olevat kõige lihtsamini hankida või sünteesida. See marsruut algab 3,4-diaminotolueeni reageerimisega 4-etoksüfenüülketonitriiliga, et saada substitueeritud bensimidasooli (2-[(4-etoksüfenüül)metüül]-5-metüül-2,3-dihüdro-1H-bensimidasool):
JmGQ7ZtEze

Bensimidasooli reaktsiooniprodukti reageerimisel 2-klooretüül-N,N-dietüülamiinigasaadakse alus etometatseen:

ApEl1IRQt9

Esialgset 4-etoksüfenüülketonitriili saab minu arvates sünteesida, alustades aminohappe türosiinist, mis on
dekarboksüülitakse, et saada türamiini:
XaBFVhyHlc


Seejärel esterdatakse trüamiin EtOH-ga, et saada 2-(4-etoksüfenüül)etüülamiini.
QkSoKrJtNW

Lõpuks oksüdeeritakse primaarne amiin nitriiliks trikloroisotsüanuurhappega:
Wbu3W4gL6E

Olen üsna kindel, et see lähteaine tee on OTC seisukohalt kõige otsesem.

Olen avatud kriitikale ja kõigile teie küsimustele.

Postitan oma seisukohad 2-kloroetüül-N,N-dietüülamiinisünteesi kohta, alustades dietüülamiini ja dikloroetaani (või dibromo ?) abil.

plancklong
 

Attachments

  • WPHbE3Nyse.png
    WPHbE3Nyse.png
    10.7 KB · Views: 196

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Kuus sammu.
Ausalt öeldes, kui te ei ole väga andekas keemik, kellel on formaalne haridus - ei.

'zenes ei ole nii suur ma arvasin? Seal oli suur hype ja halb comedown IIRC?

Kas see on seda väärt? Ma arvan, et on olemas nauditavamad opiaadid, mida on lihtsam sünteesida ja kogu "OTC" kultus tantsib ümber puust iidoli, mis on värvitud kuldvärviga. Tegelikkuses on ainult see, mida saab osta ilma tarbetute riskideta, ütleme, et hea müüja otsene prekursor kõrge kvaliteediga ja puhtusega on parem kui osta kakskümmend väga madala riskiga OTC kemikaali tarbijakvaliteediga.

Olgu see siis enda tarbeks või müügiks, ravimi valimine sellepärast, et seda on "lihtne" teha enamasti "OTC" kraamiga, on vale lähenemine. Valige mõni, mida soovite, kuna see on teie jaoks parim või kuna see on ostjatele atraktiivne, ja seejärel kitsendage selle lemmikute nimekirja sünteesi raskuse ja lähteainete hankimise järgi. Nüüd kõlab see nagu "mul on madalad standardid ja ma olen hangetes imelik, kuid ma arvan, et ma saan kuue astmelise süntesaatoriga hakkama". Halloo? Tõsiselt? Pole solvunud, aga vaadake seda.
Minu nõuanne on: Proovige küsida paremaid küsimusi ja te leiate tehtavaid lahendusi.
Saate mu mõtetest aru?
 

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
Kuus sammu.
Ausalt öeldes, kui te ei ole väga andekas keemik, kellel on formaalne haridus - ei.

Väga andekas?
Ma ei läheks päris nii kaugele. Formaalne haridus, jah. BS ChE.


'zene ei ole nii suur ma arvasin? Seal oli suur hype ja halb comedown IIRC?

Ma olen kuulnud või näinud selle kohta segaseid, kogu aeg parimatest, kauakestvatest ja ülimast eufooriast kuni selleni, mida sa räägid.
See on selline abi, mida ma l vajan. Tänan teid. Kas sul on selle kohta mingi viide?


Kas see on seda väärt? Ma arvan, et on olemas nauditavamad opiaadid, mida on lihtsam sünteesida

Mida sa silmas pead?

ja kogu "OTC" kultus tantsib ümber puust iidoli, mis on värvitud kuldvärviga. Tegelikkuses on ainult see, mida saab osta ilma tarbetute riskideta, ütleme, et hea müüja otsene prekursor kõrge kvaliteediga ja puhtusega on parem kui osta kakskümmend väga madala riskiga OTC kemikaali tarbijakvaliteediga.

Kas sa ütled seda kogemusest? Kas olete proovinud OTC-tee ja leidnud, et see on palju raskem, kui kogu foorumijuttude põhjal arvata võiks?
Kas olete leidnud viisi, kuidas saada korralikke otseseid lähteaineid? Tahaksin kuulda, kuidas sa seda tegid.


Olgu see siis enda tarbeks või müügiks, ravimi valimine sellepärast, et seda on "lihtne" teha enamasti "OTC" kraamiga, on vale lähenemine. Valige mõni, mida soovite, kuna see on teie jaoks parim või kuna see on ostjatele atraktiivne, ja seejärel kitsendage selle lemmikute nimekirja põhjal sünteesi raskuse ja lähteainete hankimise järgi. Nüüd kõlab see nagu "mul on madalad standardid ja ma olen hangete hankimisel imelik, kuid ma arvan, et ma saan hakkama kuue astmelise süntesaatoriga".

Ma ei saa päris hästi aru, mida see madalate standardite märkus tähendab, aga see kõlab väiklaselt. Ma tahaksin pigem häid otseseid eellasteid, ja ma ilmselt tõesti imen hangetes.
Siiski on olemas OTC-lahendused ja mitte vähesed neist on väärtuslikud.


Halloo? Tõsiselt? Ei ole solvunud

Tõesti? Kõlab, nagu oleksite minu postituse algusest solvunud. Ma lihtsalt ei tea, miks. Loodetavasti, kui sa sellele vastad, saan ma aru.

Aga vaadake seda.
Minu nõuanne on: Püüa küsida paremaid küsimusi ja leiad teostatavad lahendused.

Kas sa leidsid midagi ERINEERITUD reaktsioonide kohta, mille vastu sa vastuväiteid esitad?

Saate mu mõttekäigu?

Jah. Kõlab, nagu oleks teil kiipelgas!
 

thrillho

Don't buy from me
New Member
Joined
May 15, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ärge kuulake vihkajaid @plancklong see on tegelikult päris huvitav tee. Ma olen tuttav kõigi praeguste marsruutidega, sealhulgas ühe poti vase katalüüsitud ja EEDQ, kuid midagi sellist ei olnud mulle pähe tulnud. Ma olin püüdnud lõbu pärast mõelda ka otc marsruuti ja sain omeprasooliga tegelikult omamoodi lähedale, mida saab UV-valgusega lagundada mõneks huvitavaks asjaks, kuid türosiin on palju odavam. Ma arvan, et te tahaksite kasutada esterdamiseks iso ja siis kas desetüül või pürolidino asemel dietüülamiini suurema tõhususe saavutamiseks. @OrgUnikum miks mitte rääkida tegelikust keemiast ja olla oma kriitikaga veidi konstruktiivsem. Ma ei saa aru, miks sa oled millegi vastu ainult sellepärast, et see on OTC? See ei ole tõesti isegi mitte see, et võib astuda
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Selles, mida ma kirjutasin, ei ole mingit vihkamist, vaid ainult põhjendatud küsimusi seoses eeltööga, mis tuleb teha enne, kui tõsiselt kaaluda sellise ühendi sünteesimist väljaspool seaduslikku laborit.
OTC on väga ahvatlev, kuni hakkate sellega praktiliselt töötama. Samuti rusikareeglina, mida suurem on tugevus, mida väiksem on ravimi minimaalne aktiivne annus, seda vähem on võimalik kasutada midagi OTC lihtsalt puhtuse tõttu. Nagu näiteks ei ole probleemiks kraanivee kasutamine amfetamiini valmistamisel, kuid see on väga halb mõte, kui tegemist on LSD-ga.
 
Top