Etometatseen

want2cook

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
May 9, 2022
Messages
10
Reaction score
0
Points
3
Tere,
Äkki keegi teab seda chem cas numbrit?
Või võib-olla saab jagada sünteesimeetodit?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Analoogühendi (etonitaseeni) sünteesimeetod:
VzVbLA1WrN
 

want2cook

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
May 9, 2022
Messages
10
Reaction score
0
Points
3
HLXOiCwcx8


Valmis molekul peaks olema selline
 

epson

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 22, 2022
Messages
10
Reaction score
11
Points
3

epson

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 22, 2022
Messages
10
Reaction score
11
Points
3
etometh.info see näeb tõesti kala välja, kuid see on selle tegeliku müüja tegelik veebisait, kes (ma olen üsna kindel) leiutas selle etatseeni derivaadi
 

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Etometh on legaalne, ma alati tellida seal ja alati saada, kuid see võtab umbes 10 päeva või nii shipping, sest ta on Poolas. See on tugev kui kuradi keemia, kuid mitte nii suur, kuna tal on nii lühike poolväärtusaeg ja tolerantsus tõuseb super kiiresti
 

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
See on tegelikult üsna kergesti leitav muusika clearnetist, kuid ma ei ole suurim fänn... üsna kallis, kuna teie tolerantsus tõuseb hüppeliselt ja 1g kestab pärast nädalast kasutamist ainult ühe päeva.

ka väga fiendish ja mitte väga eufooriline, lihtsalt rahustav nagu benso :(
 

OttoBulletproof

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 2, 2023
Messages
18
Reaction score
15
Points
3
Peab vastu vaidlema, üks ainsatest opioididest, mis annab mulle tegelikku jumala eufooriat. Sedatiivne nagu benso jah, ja minu jaoks ka fucking up mälu nagu benso, kuid mitte nii tugevalt.
 

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Oof kurat, ma olen siiralt rõõmus teie eest! Mul on see siin jälle pikali. ja lihtsalt osta see clearnetist, kuna see on veel plaaniväline. Jutt põletab mu nina nagu mitte midagi muud küll, kuni selleni, et ma enamasti nutan. Väga söövitav ja kahtlen, et mu nina jääb sellises tempos näo külge lol. See ausalt öeldes teeb lihtsalt tunne nagu bartard retard, kes magab pidevalt ja ärkab segaduses tundi hiljem. xD.
 

OttoBulletproof

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 2, 2023
Messages
18
Reaction score
15
Points
3
Kurat, see kõlab lihtsalt liiga palju hahaha. Mina vapsin seda e-sigaretiga, see ei tee kopsudes haiget ja ma saan ennast aktiivsena ja funktsionaalsena hoida. Ma olen sellest tegelikult pikemat pausi teinud kui terve kuu. See on olnud pikim aeg alates nagu eelmise aasta suvest hahahah
 
Top