Eutüloon

hello999

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Ma tahaksin küsida, kas suur keemik siin võib mulle öelda, millisest keemiast eutilooni valmistatakse ja millised on sünteesi konkreetsed etapid, sest ma tahan õppida Xi
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
3,4-metüleendioksübutürofenoon lahustatuna diklorometaanis bromile annab 3′,4′-metüleendioksü-2-bromobutürofenooni. Seejärel lahustati see toode diklorometaanis ja lisati etüülamiini vesilahusele. Seejärel lisati HCl. Vesikiht eemaldati ja muudeti leeliseliseks, kasutades naatriumbikarbonaati. Ekstraheerimiseks kasutati amiini eetrit. Eutülooni saamiseks lisati tilk eetri ja HCl lahust.
 

hello999

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Tere kõige lugupeetud keemik, vastavalt teie protokollile 3′,4′-metüleendioksü-2-bromobutürofenoon Ma ei suutnud leida seda täpselt CAS Kas te saate mulle öelda ja öelda mulle üksikasjalikud sünteesietapid Tooraine kasutamine Etüülamiini vesilahuse sisaldus Sünteesi temperatuuri kontroll Ajakontroll Ma järgin teie sünteesi protokolli ja postitan siia Tänan teid väga palju Te olete väga lugupeetud inimene
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Miks valisite selle aine sünteesiks? Psühhoaktiivsed omadused on palju halvemad kui metüloonil ja peamine lähteaine maksab palju rohkem.
 

hello999

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Lugupeetud keemik, mul on au, et saate mulle vastata, ma tahan õppida Xi Eutylone, sest see aine võib ajutiselt vältida õiguslikke riske minu piirkonnas ja see on populaarsem, nii et palun öelge mulle üksikasjalikud sammud sünteesi ja CASi lähteaine, ma ootan teie vastust ja teie üksikasjalik vastus on mulle suureks abiks
 

hello999

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Lugupeetud keemik, mul on au, et saate mulle vastata, ma tahan õppida Xi Eutylone, sest see aine võib ajutiselt vältida õiguslikke riske minu piirkonnas ja see on populaarsem, nii et palun öelge mulle üksikasjalikud sammud sünteesi ja CASi lähteaine, ma ootan teie vastust ja teie üksikasjalik vastus on mulle suureks abiks
 

gtm17

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 11, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Mul on vaja seaduslikku eutilooni müüjat, kas keegi võib mulle õiget suunda näidata?
 

newlab

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jul 1, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Tere, kas otsite ikka veel Eutylone müüjat?
 
Top