Question Kõik, mida ma nendel päevadel metamfetamiini kohta õppisin (parandage mind, kui ma eksin, ma õpin ikka veel)

Gusfring666

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
38
Reaction score
262
Points
53
Lahjendatud soolhape-> Seda saab osta riistvarapoest. Ta Seda müüakse plokkide ja kõnniteede puhastusvahendina. Nad nimetavad seda hapet müriaatiliseks.

Naatriumhüdroksiid-> See on teil ilmselt juba olemas. Seda nimetatakse enamikus kohtades "sooda" söövitavaks" või pleegitusaineks; on valamu puhastusvahend ja Drains.

Etüüleeter-> Sa pead ilmselt valmistama. Ära muretse, see on Soft. Lihtsalt mine oma kohalikku toidupoodi või autovaruosade kauplusesse ja korja A purk, et "stardivedeliku", mis tuleb spray. Seda kasutatakse bensiinimootorite külmkäivitamiseks.


Nasaalinhalaator "VICK"-> Ükski teine ei tööta, kuni kus ma tean. Neid on igas apteegis või toidupoes jne. Sul on neid vaja umbes 12, aga ära osta tosinat niimoodi, välja arvatud juhul, kui on talv, siis saad öelda, et see on sinu haigla jaoks, mis varub patsientide jaoks. Muidu osta võimalusel kaks korraga. Kutsu sõber appi. Apteekri apteekrid nad tavaliselt teavad, mis toimub, kui ostad suure koguse.



Seadmete nimekirja postitan hiljem, parandage mind mis tahes vigu selles postituses, palun, ma õpin palju sinult, mulle meeldis foorum, @Berlin777 aitas mind palju, tervitas mind, ma tundsin end siin mugavalt
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Kas teie peamine eesmärk on saada enamik kemikaale OTC (OTC=Over The Coutner)? Kui mitte, siis võiksite need kemikaalid osta otse tarnijalt ja säästa aega :)

Head õppimist ja tere tulemast foorumisse!
 

Gusfring666

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
38
Reaction score
262
Points
53
Kas mul oleks siis parem osta otse tarnijalt?

Tänan, mulle meeldib foorum väga.
 
View previous replies…

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
See on alati parim :) Tänapäeval saab tarnijalt osta darknet'i kaudu veelgi salajasemalt kui OTC.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
See sõltub müüjatest, kuid see foorum on üks parimaid kohti kemikaalide kiireks leidmiseks. Üldiselt peaksite ostma ainult foorumi pakutava eskroonsüsteemi abil :)
 

beherit

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
14
Reaction score
9
Points
3
Mõnes riigis, näiteks Lõuna-Ameerikas, on eeskirjad isegi rangemad kui USAs ja ELis.

Seega on kemikaalide ostmise teel hankimine tõeliselt kallis ja potentsiaalselt ohtlik, nii et üldiselt on OTC tee.

Ma kiidan OP-d selle eest, et ta läks oma uuringutes OTC-toodete kui tegelike kemikaalide asendaja kohta nii kaugele.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Mul on hea meel, et sain kedagi aidata, sest olin samas olukorras ja ei teadnud isegi, kust alustada, sest täiesti algaja jaoks on liiga palju teavet, mida analüüsida, ma olin ilmselt isegi mõnele kasutajale, kes küsis kuradi palju küsimusi, valusalt tüütu😅
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Etüülatsetaat on saadaval riistvaras kui tsp asendav värvi lahjendaja. Väävelhappe kanalisatsioonipuhastusvahend on 95% puhtusega riistvaras. Vm&p naftat on mitmekülgne mittepolaarne lahusti. Puhast(ish) atsetooni võib leida põhimõtteliselt kõikjalt küünelaki eemaldajana. Klooritud karburaatoripuhasti on dcm, metüleenkloriid. Umbes 75%. Mootori käivitusvedelikus on sageli etüüleeter ja või hektaar või heksadekaal. Epsom-sool on hea kuivatusvahend, kui see on valmis. 91% isopropüülalkoholi võib soolata söögisoolaga peaaegu veevabaks. 🤔 Pyrex pirukapannid on 3 dollarit ja töötavad hästi pirukate ja ka ümberkristalliseerumise jaoks.
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Mootori käivitusvedelikus on dietüüleeter ja kas heksaan või heptaan. On olemas videod selle kohta, kuidas dietüüleetrist etanoolist dietüüleetrit valmistada. Devil Springs ja Everclear on suure etanoolisisaldusega. Internetis võiks olla laboratoorsetanooli. Dibutüüleetrist võiks kasutada etüülmagneesiumkloriidi Grignardi reaktsiooni koos atsetonitriili ja soolhappe töötlusega, et teha P2P (fenüül-2-propanoon).
 
View previous replies…

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Bensüülmagneesiumkloriid ja atsetonitriil ma oletan või teil puudub aromaatne ring. Kuigi kui sa saad selle tööle, ütle mulle, kuidas, siis ma ütlen sulle, kuidas teha amfetamiini vaheproduktist otse ilma P2P kaudu minemata. ;)
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Liiga hilja redigeerida, nägin just, et te seda juba parandasite.

THF whats PVC tsemendis/liimi kasutatakse tavaliselt Grignards lahustina, tänan, et tõid välja di-N-butüleetri, mis on minu jaoks uus ja tundub piisavalt lihtne valmistada, väga kasulik ma arvan, et ma tean shitload reaktsioone, mis lihtsalt kulgevad paremini eetrites nagu Al/Hg teeb.

Ultraheli ja lisatud joodikristall aitavad rohkem kui kõik maailma kuivatamine ja õhu välistamine võiks, kui selle umbes saada Grignard läheb.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
On suurepärane, kui saate puhtaid kemikaale, mis on mõeldud heaperemeheliseks kasutamiseks. Ja kui te saate neid kohapeal sularahaga hankida. Naatriumhüdroksiidi nimetatakse leeliks ja see on kuivenduskkeaner. Kaustiline potituhk on kaaliumhüdroksiid ja on väga väga sarnane, kuid mitte nii lihtne leida
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
@Gusfring666 Seda on lihtne leida internetist, kuid lihtsalt ei ole palju levinud kasutusalasid. Stabilisaator, mis hoiab rehvivärviga t-särgid pleekimise eest, on kõik, mis mulle pähe tuleb. Ei ole palju põhjusi, mida ma suudan mõelda, et seda kasutada, kui teil lihtsalt vaja kaaliummetalli märgistatud teid, sest ma vastasin vales kastis
 
Top