Kõik, mida vajate toiduvalmistamise alustamiseks

Madre

PR manager
Joined
Sep 6, 2022
Messages
58
Reaction score
130
Points
33
Oletame, et olete otsustanud proovida valmistada mõnda ravimit. Olete lugenud juhiseid, olete moraalselt valmis. Nüüd on aeg valmistada ette oma töökoht, oma kodulabor. Pole vahet, kas te valmistate köögis, garaažis või ratastel kaubikus. Teil on vaja spetsiaalset varustust, olgu selleks siis kolb või lakmuspaber.
Selles jaotises vaatame läbi töökoha ettevalmistamise põhitõed ja selgitame, milliseid seadmeid ja esemeid te vajate.

Loomulikult, mida keerulisem on aine süntees, seda spetsiifilisemad on vajalikud seadmed. Siiski tasub meeles pidada, et te olete nüüd peatükis "Valmistamine köögis", kus me tutvustame ainult kõige lihtsamaid, elementaarseid valmistamisviise. Ja enamiku nende retseptide puhul välistab meetodi lihtsus keerulised ja kallid seadmed taskukohasemate esemete kasuks. Kõike, mida vajate elementaarseks toiduvalmistamiseks, saate osta peaaegu igas maailma riigis, ilma et see tekitaks erilist kahtlust.

Edasijõudnud kokkade jaoks on olemas ka rubriik Laboratooriumi KKK, kus saab üksikasjalikult tutvuda laboris töötamise iseärasustega.
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
sünteesides bk mdma 4/3mmc 3/4cmc ja pvp/mdpv vaid mõned klaaspudelid mõned plastmassist ämbrid pump kütuse ülekandmiseks. betoonisegisti puur. veinifiltri komplekt elektripliit.
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
bK-MDMA keemiline süntees ei nõua soojust, või vähemalt süntees, mille ma leidsin selles foorumis, on olemas süntees, mis nõuab ka soojust
 

WildDoc

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 5, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Roostevabast terasest puur töötab MMC jaoks?
 

Nyarlathotep

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 26, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Sest LSA ei võta ka palju.
- 3x 2-liitrine PET-pudel (kuid kui saate 3x 1-liitrist klaaspudelit, siis veenduge, et saate need vähemalt tihedalt sulgeda). Lihtsalt veenduge, et te puhastate neid kuradi puhtaks.
- Razor tera
- Kohviveski
- Kui teid häirib aja raiskamine ja saagise kaotamine, hankige endale segamisplaat. Ei ole vaja, aga sa pead asju käsitsi raputama.
- 1 pyrex- või keraamiline tass, pole eriti oluline, kumb.

On mõned valikulised, mida ma soovitan ja ei ole nii raske saada.
- PH-meeter (võib olla ka paberist)
- Segaja plaat koos kuumutusega (aitab aurustumisel, kuid ärge keerake kuumust liiga palju!!!)
- Merevaiguvärvilised klaaspudelid (kuna LSA on tundlik UV-valguse suhtes).
- Ruumis, kus te töötate, UV-filtriga valgustid, et te ei peaks töötama pimedas.

Mis puutub kemikaalidesse, siis see on teema, mida saab arutada teises kohas ja ma ei hakka ennast edasi arendama.
 

nitroisit16835

Don't buy from me
New Member
Joined
May 2, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
hi ma olen algaja ja ma tahaksin teha oma esimese ravimi mul on 24 dollarit sularaha ja ma tahan osta või teha mõned ravimid im avatud igasugustele
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
sir teil on vaja vähemalt 27 dollarit sularaha, et alustada
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Parem on see 27 dollarit bitcoinis, kui soovite alustada
 

Kuistot

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Tere, ma olen tõesti huvitatud keemia ja muu, kuid ma olen kuidagi kadunud kogu équipement, sest ma olen algaja. Niisiis, ma mõtlesin, millised on olulised esemed, mida osta. Mul on juba magnetiline segisti, keeduklaasid, põhilised laboriseadmed nagu spaatlid ja asjad, mida te arvate, et minu järgmine ost peaks olema ? Peamiselt tahan sünteesida kannabinoide või trüptamiine, kuid olen avatud kõigele.
 

uominicarti

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 1, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
im begginer at this, can i prepare my own psychedelic, like psilocybe, LSD, mdma? thing like this
 
View previous replies…

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Lihtsaimad psühhedeelsed ained sünteesiks on meskaliin ja TMA.
 
View previous replies…

uominicarti

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 1, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Ma peaksin selle peale kulutama kampa raha, eks? ma mõtlen, see ei ole nii lihtne nagu seente kasvatamine
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Siinkohal räägime sünteesist. Seente kasvatamine ei ole süntees. Ja jah, keemia võib mõnikord olla üsna kallis
 

SkunkedGorillaz

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Huvitav, ei ole kunagi uurinud meskaliini sünteesi, kuid omamoodi kummaline, kuna see on kõige lihtsamalt valmistatav psühhedeelikum, et seda ei näe palju tänavakaupmeeste juures.

Ma leidsin, et meskaliin on üks kõige raskemini omandatavaid molekule, et olla aus, ma ei suutnud seda 10 aastat tagasi leida, nii et hakkasin kasvatama ja koguma aktiivseid kaktusi tagasi, kui. Mul on päris haige Cacti aed ja mul on lõputu varu minu lemmikravimit.

Ma eeldan, et kuna on kõige lihtsam psühhedeelikum, et hanked on üsna raske omandada, mis muudab selle haruldasemaks aineks, mida näha?
 

Wario

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 16, 2023
Messages
43
Reaction score
32
Points
18
Kuidas saab asendada tagasivoolukondensaatorit
 

beherit

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
14
Reaction score
9
Points
3
Üks survepaak, vasest torud, vasest poldid/laagrid/ühendused, midagi lekete tihendamiseks (nt epoksiid) ja 20L ämber.
 

oon1

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 3, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Ei mingit lugupidamatust, kuid kas keegi peale minu arvas, et meile, noobidele, oleks tõesti kasu mõne orgaanilise keemia raamatu lugemisest? Kui te olete uus nagu mina,lugege,lugege,lugege ja siis lugege veel! Ma alustasin keemia jaoks dummies neid liikus Ober õpikute,siis avaldatud materjalid. Tõsiselt olla tark!! harida ennast 1.,siis küsida küsimusi.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Eeldan, et iga kokk loeb raamatuid ja vaatab keemiavideosid
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Ma kujutan ette, et on palju raputada ja küpsetada või HI pseudo redutseerijaid, kes ei saanud aru, mida kuradit nad teevad, kui nad õppisid sõbralt: kuidas "kuumutada seda ja seda" või "visata see kõik 30 minuti jooksul soodapudelisse" ja siis kuidas tekitada HCl gaasi. Võib-olla alles siis, kui neil oli kogemusi ja kokkupuudet ametliku terminoloogia ja teadmistega, said nad tegelikult aru, mis toimub, kui nad neid asju kokku panid. Kui soovite, siis teatud mõttes tagurpidi inseneriks.

Ma hakkasin juba ammu ise õpikutest õpetama. Ma ei saanud harjutada mingeid eksperimente ega vaadata mingeid videoid. Teoreetiliselt saab kõike seda paberil teha, aga see pole lihtsalt sama, kuni seda ei rakendata. Nüüd, kui mul on võimalik tehnikat praktiseerida ja katsetada käegakatsutavate esemete ja ainetega enda ees, on õppimine koos õppimisega imelihtne. Kuna ma olen selle aluse juba ammu üles ehitanud, on palju lihtsam ära tunda ja meelde jätta - "Oh, ma mäletan, et olen sellest lugenud". Või olla võimeline ette kujutama mingi süntesaatori läbiviimist, mida ma pole kunagi proovinud, ja suutma öelda: "OK, see on see, millest nad rääkisid" jne.

Ma ei saa piisavalt rõhutada, et igaüks, kes tahab olla kokk, lugeda, õppida, harjutada ja alustada väikselt ja TURVALISELT! Sa võid küll näha mingit amfetamiiniretsepti ja seda ilma igasuguste teadmiste või suurte kogemusteta teha, aga kaugemale ei jõua ilmselt ja see lõpeb sinu jaoks lõpuks ilmselt halvasti. Palun mõistke, et te võtate riski iga kord, kui te kõik need asjad kokku viskate, kui teil ei ole arusaamist, millega täpselt tegelete ja mida te üritate teha. Kui teil ei ole keemiateadmisi, siis kuidas te saate teada, kas retseptiga tehakse narkootikume või mürki või lõhkeaineid? Harida ennast!
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Vajutage keedunuppu vajutage ANYKEy ja BOBS YER UNCLE
 
Top