Üleliigne metüülamiin gaasilise lahustina

chinacat

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 8, 2022
Messages
20
Reaction score
5
Points
3
Tere,
kas liigne metüülamiini sisaldus gaasistamise lahustis võiks gaasistamise katkestada?
 
Last edited:
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Enne oma aluse hapestamist on kõige parem vabaneda liigsest metüülamiinist. Alusel on tavaliselt tugev metüülamiini lõhn, kui seda on suures ülejäägis. Sellest vabanemiseks võite baasi veidi kuumutada ja hästi segada või loputada mitu korda sooja ~40ºC veega, kuni metüülamiini lõhn kaob. Ja siis hapestada HCl-ga.
 

chinacat

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 8, 2022
Messages
20
Reaction score
5
Points
3
Kas te arvate, et probleemiks on liigne metüülamiin? kas see võiks olla minu probleem? lahendasin siirupit kuiva atsetooni ja ksüleeniga, kuid eelistaks kindlasti kuiva gaasi teed. Võib-olla see hüdroksiidipesu võib aidata või oli lahusti lihtsalt märg... mis on possibe.. võib-olla proovin järgmisel korral lasta üleöö kuivada.
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Kirjutasin lahenduse metüülamiini ülejäägi probleemile. Kui probleemiks on sadestumine soolhappe vesilahuse kasutamisel, siis on teil õigus, peate siduma veemolekulid kuiva atsetooniga või kasutama kuiva HCl-i.
Mida te sünteesite?
 
Last edited:

chinacat

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 8, 2022
Messages
20
Reaction score
5
Points
3
MDxx ühend,

Nii et ma vabadestilleerisin freebase, lisasin IPA-le ja õnnestus maagilised kristallid välja gaasitada, ma ei tea, mis aitas... aga see aitas. Õnnelik õnnelik.
 
Last edited:
Top