Question kogemused välise umbrohukasvatusega

CrazyMarliey23

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 6, 2023
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Kas nad on mõned nõuanded väljaspool umbrohu kasvatamiseks, kuidas minimeerida võimalust saada kinni, ma ainult tean, on raske tõestada, et ma olen isik, kes külvas taimi
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Kui teil on oma eraomand riigis, siis on vähem muresid. Kui ei leia teile hea koht, mis on eraldatud, nii et seal on väga vähe liiklust väljaspool põllumajandustootja või jahimees ehk mis tähendab, et ainsad kaamerad, mille pärast peate muretsema, on kinnisvara kaamerad või ulukikaamerad. Otsige oma koha ümber kõik servad vara ja leida hea koht ja seadistada paar oma varjatud kaamerad. Leidke oja või oja ja järgige seda, kuna soovite olla üsna lähedal veeallikale, et teie ei kannaks kannusid sisse, kui teil on vaja neid kasta. Peida sa väike ämber sinna kuskile. Õige tüve valimine oma piirkonna jaoks on hädavajalik ja te võiksite kasvatada otse maa sees või kasutada ämbreid, mis annavad teile võimaluse neid vajaduse korral liigutada. Mõlemal juhul on väga oluline, millist mulda kasutate, seega kontrollige seal olevat mulda või tooge oma muld, mida kasutada. Ma hoiaksin väikest kasti, mida saate varuda või matta selle lähedusse ja panna sinna kõik toitained või muud tarvikud, mida võite vajada, et te ei kannaksite asju metsa, kui te lähete, sest oleks hea kontrollida asju nii tihti, kui te saate ja on mugav. Ärge tehke rada, ärge tehke parkimiskohta ja võtke alati teine tee välja, et te ei jätaks selget märgistust, kuhu te lähete, et inimesed ei järgiks teie rada ja ei komistaks teie põllukultuurile. Kõige tähtsam on see, et ärge rääkige kellelegi, kus nad on või et teil üldse on neid, välja arvatud muidugi juhul, kui nad aitavad teid teie projektiga.
 

CrazyMarliey23

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 6, 2023
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Tänan vihjeid i havent kaevandada kaamerad, kuid seal ei ole kõige olulisemad thx uuesti bro
 
Last edited:

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
(y) Varem tegin seda õues, nüüd teen seda kõike ainult siseruumides. Neil päevil ei olnud rajakaamerad teemaks, kuid seal, kus ma elan maapiirkonnas, on need nüüd kõikjal, et hoida silma peal kõrvaliste isikute ja jahipidamise jaoks. Kasvatamine on ilmselt kõige meeldivam asi, mida ma kunagi teinud olen.
 

Fangs

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Mar 26, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Minu arvates on lihtsam kasutada temaatilisi saite, sealt leiate kogu vajaliku teabe, mida võite vajada
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Tõsi, tänapäeval on palju häid kasvujuhiseid, mille on kokku pannud kogenud kasvatajad.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Kui ma olin 18-aastane, kohtasin seda tüdrukut, tema vanematel oli 20 taime, 20 jala pikkused, mis olid iga kahe jala tagant lauda taga maa külge vaibaga kinnitatud. See kuulus majaomanikule ja nad elasid seal tasuta lihtsalt lapsehoidjana. See kõik oli superfunky shit ( see oli 90ndatel) Ma läksin sinna ja ei lahkunud kunagi. Kümme aastat.
 
Top