Morfiinisulfaadi eraldamine "Substitol-kapslitest" ja selle muundamine morfiinipõhjaks

Mr_Morphine

Don't buy from me
New Member
Joined
May 3, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Tere,

Ma arvasin, et see on üldtuntud, kuid kuna minult on paar korda küsitud, siis siin on kuidas:

1) Avage kapsel, mis sisaldab väikeseid morfiinisulfaadi palle, mis on kaetud vahataolise ainega.
2) Pane väikesed pallid kuuma vette (75°C on ideaalne)
3) Sega, kuni lahustub.

4) Laske veel jahtuda, kuni tekib kõva "vahakihi".
5) Eemalda kiht või ära tee seda sõltuvalt oma maitsest
6) Tervitame

ümbertöötamiseks suitsetatavaks morfiini baasiks:


pärast 4. sammu: eemaldage "Wax" kiht
5) lisage ammoniaaki tilguti, kuni pH on umbes 10-12. Näete, et helbed kukuvad välja.
vabatahtlik: jahutage lahust külmikus
6) eemaldage veekogu
7) laske "Lumehelvestel" kuivada ja nautige ;-)

hoidke end turvaliselt,
Mr.M.
 

InterestedJimmy

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Kas teie või keegi teine oskab anda põhjaliku kirjelduse selle preparaadi morfiini (aluse) puhastamisest kõige täiuslikumal viisil, et vältida võimalikult hästi toote kadu? Olen lugenud mitmeid juhiseid erinevatel foorumitel morfiini ekstraheerimise kohta, kuid ei suutnud leida samm-sammulist protseduuri. Kogenud (hobi)keemiku jaoks võib see tunduda triviaalne. Tean, et sellised ekstraheerimised kuuluvad kõige elementaarsemate protseduuride hulka, kuid tahaksin anda endast parima ja töötada võimalikult hoolsalt. Seetõttu võiksin vajada abi ja seeläbi tekitada indu edasiste projektide jaoks.

Substitol (200mg) kapslite sees olev sisu sisaldab järgmisi koostisosi:

-200 mg morfiinisulfaati
-hüdreeritud taimeõli
-Makrogool 6000
-talkum
-magneesiumstearaat


Minu maalähedane lähenemine oleks:

Lahustada sisu piisavas kuumas destilleeritud vees ja pärast jahutamist eemaldada peal hõljuv vahakihi. Vaha peaks koosnema peamiselt hüdraatunud taimeõlist. Lahus peaks koosnema morfiinsulfaadist + Macrogol 6000 ja magneesiumstearaat + talkum peaks ujuma lahustumatult. Lahuse filtreerimisel, et eemaldada talkum ja magneesiumstearaat, peaks lahus jääma morfiinsulfaadi ja Macrogol 6000 lahuseks.

Oletan, et järgmine samm oleks lahuse aluse muutmine teatud ph-väärtuseni, sadestunud morfiinialuse välja filtreerimine ja seega makrogool 6000 lahuse järele jätmine.

Sooviksin teada täpseid näitajaid, seadmeid ja kemikaale, mida on vaja optimaalse ekstraheerimise läbiviimiseks.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Keeduklaasid, lehter, filterpaber, destilleeritud vesi, kuumutusplaat, klaasist pulk, plastist süstel, kindad, täpne laborikaal, eksikaator (valikuline).

@Mr_Morphine kirjeldatud protseduur on väga lihtne. Ei ole mingit oskusteavet. Kirjutasin vajalikud klaastarbed ja seadmed u.
 

InterestedJimmy

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Tänan vastuse eest. Kas on mingeid soovitusi, kuidas ma saan saavutada kõrgeima saagise või millise sammu eest tuleks kõige rohkem hoolt kanda?

Kas ma saan selle protseduuriga puhta morfiinibaasi või on lõpptootes veel mingeid koostisosi? Enne ammoniaagi lisamist pean ma lahuse filtreerima, et eemaldada kõik mittelahustuvad jäägid nagu talk ja magneesiumstearaat, eks?

Ja pärast baasimist peaks makrogool jääma filtreeritud lahuse sisse või reageerib see ammoniaagiga?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Jah. Saate morfiinivaba baasi. Kindlasti on seal ka mõned muud ained, kuid tühises koguses. Jah, seda saab filtreerida. Makrogool on vees lahustuv.
 

Mr_Morphine

Don't buy from me
New Member
Joined
May 3, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Kirjutan detaileeritud, niipea kui mul on aega.
 

InterestedJimmy

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Kas ma võin küsida, millise saagise morfiinibaasi saavutasite ja milline saagis oleks/peaks olema võimalik, kui töötate võimalikult täpselt?
 
Top