Question Väljavõte amfetamiini baasist (A-Oil) riietest - vajate kiiret abi

Mr.Magic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 12, 2022
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Tere kõigile,

Mul on vaja kiiret nõuannet keemikult.

Tellimusest tellitud A-Oil tarneprotsessi ajal ei sulgenud müüja pakendit õigesti, nii et kogu vedelik
on pakendi sees laiali läinud. Stealthina pakiti riided ümber ja see on nüüd kogu õliga läbi imbunud. See on suur kogus, nii et vajan kiiresti nõu, kas on võimalik panna riideid isopropanooli vanni, et lahustada õli välja ja lasta siis isopropanoolil aurustuda .
Kas seda saab teha või on veel tõhusamaid meetodeid, et õli riietest uuesti võimalikult hästi välja lahustada?

Tänud ette

Mr.Magic
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
IPA, leotamine, võimalikud värvained tulevad kaasa, ei ole probleem , pesta/destilleerida välja
võite mulle tagasi maksta, kui lõpetate selle nimetamise "A-õli" , palun, aitäh
 

Mr.Magic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 12, 2022
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Suur tänu kiire vastuse eest. Proovin seda niimoodi.

Amfetamiini freebase, ma tean. Vanad harjumused surevad raskelt:)
 

chefgorden

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 3, 2023
Messages
23
Reaction score
8
Points
3
Destilleeritud demineraliseeritud vee leotamine ja vee ära põletamine ning teie järelejäänud õli/aktiivne aine on kõige lihtsam viis, mida ma olen leidnud
 

Mr.Magic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 12, 2022
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
@chefgorden see võiks olla ka meetod.

Ma olen juba kasutab viis IPAga. Võiks ainult osa leotada, sest mul on vaja oluliselt rohkem IPA-d ja ma tahan protsessi korrata 1-2 korda, et võimalikult vähe jääks riietesse. Kas piisab sellest, kui jätta anum 1-2 päevaks lahti, et IPA aurustuks või on mõttekam võtta suur ümarpõhjaline kolb ja kuumutada seda vannis või küttekehas, kuni IPA aurustub ja vabapõhi jääb kolbi?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Ärge jätke seda õhku, siis kaotate baasi ja sol on punane. proovige sadestada IPA-s, kui see on liiga dillutne, siis võite natuke aurustada ja sadestada kohe pärast seda.
 

Mr.Magic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 12, 2022
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Kui ma saan teist õigesti aru, siis peaks IPAga lahuses olev vababaas settima sademetena põhja, õigesti?
Ma sõelutan IPA-d, kuni alles jääb ainult vababaas? Juhul, kui ma pean osa aurustama, kas lahtise leegi asemel on parem kasutada magnetilist segajat, et aurustada õrnemalt? Ma pigem küsin ühe küsimuse liiga palju, kui lõpuks on baas kasutuskõlbmatu.^^
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Ei, selle'a vedelik ja see on homogeenses lahuses. ei leegiga

aurustumisest ma ei oska rääkida, ei ole teinud atmosfääriliselt või vähemalt tahtlikult
 
Top