Ekstraktsiooniteooria selgitamine...?

BathtubChemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 24, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Olen kasutanud otsingumootorit mitmel platvormil ja ma ei leia lõplikku vastust, seega palun, kui on olemas ressurss, millele keegi võiks mind suunata, oleks see teretulnud. Kui mitte, siis siin on

Ok, esimene küsimus: kas DCM on metafreebaasi jaoks vastuvõetav lahusti? Sest mul on laboriklassi DCM ja riistvara poe tolueen ja kui ma saan vältida topeltdestilleerimist galloniga tolueeni, siis tahaksin seda teha.

järgmine: Ma märkan orgaanilise kihi vesipesu teostamisel, et minu pesuvesi teeb kahte asja
A) pesuvee pH algab kõrgelt (pH 13+), kuid langeb iga järgneva pesuga.
B) minu pesuvesi hakkab võtma metüül FB lõhna.

nüüd, ma lugesin kuskilt, et Fb TAHAB minna vesikihti, kui teie pH läheb liiga madalaks, aga kuidas ma seda vältida? Kui ma lisan NaOH-d, siis tekib mul kolmas õhuke kiht piiril, mida on raske eraldada.

Palun keegi? Nagu ma oleksin kuradi viieaastane?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Ma kasutan DCM met fb ekstraheerimiseks ja Im rahul sellega umbes PH üle 7 ei pea muretsema nii palju, kui see läheb vette see ei tee seda niikuinii te ekstraheerite veekihi ülejäänud fb kuid ei ole umbes PH küsimus.
Fb kiht on täielikult eraldatud ph 12-13 isegi näete mõned enne.
 

BathtubChemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 24, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Ok,nii et las ma veendun, et ma saan sinust aru: kuna ma pesen DCM-i (mis sisaldab fb) dH2O-ga, siis alus EI lähe pesuvette? Isegi kui pesuvee testid on vahemikus 9-10? (Ei püüa ka vaielda, vahel lihtsalt võtab mul paar ringi aega, et omaks võtta midagi, mis on vastuolus minu eelneva arusaamaga)
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Ainus asi on DCM ja vesi on aeglane eraldumine DCM mittepolaarsete omaduste kohta.
 
Top