Võltsitud isikut tõendav dokument, DL, reisidokument (CZ, RO, FR, ES, MD)

Zero day

Supply Manager
Joined
Jul 7, 2021
Messages
17
Reaction score
37
Points
13
Deals
2
Juhin teie tähelepanu erinevate riikide võltsitud dokumentidele.
Need dokumendid sobivad erinevatel eesmärkidel. Neid saab kasutada elamiseks ja reisimiseks (sealhulgas lennukiga) kogu ELis.
Võite osta erinevaid kaupu internetis, saada pakke võltsitud nimedega. Kui maksate kellegi teise pangakaardiga või krüptovaluutaga, saate jääda anonüümseks. Isegi kui müüja küsib isikut tõendavat fotot, olete endiselt anonüümne.
Paljud inimesed seisavad kemikaalide ostmisel silmitsi probleemiga, sest müüja küsib dokumentide fotot. Mul on selleks lahendus - võltsitud dokumendid.

Kõik, mida on vaja dokumendi tellimiseks, saab sõrmede peal üles lugeda:
1. Foto (kui te kasutate dokumenti ainult veebiostude tegemiseks, siis pole probleemi saata foto oma nohikust naabrile). Kui soovite selliste dokumentidega reisida (lennata lennukiga, sõita autoga, ööbida hotellis), peate saatma isikliku foto.

2. Sünniaeg (võid selle välja mõelda, peaasi, et see oleks vähemalt mingil määral vanusele vastav).

3. Perekonnanimi ja eesnimi (mis tahes nimi, mis teile meeldib )

4. Sünnikoht (teie valikul)

5. Foto teie allkirjast (paigutatakse dokumendile)

Ülejäänu teen ise parimal võimalikul viisil ära.

Loomulikult teen kõik nii kiiresti kui võimalik, kuid räägin siiski tähtaegadest:

ID ja DL (juhiluba): 3-4 päeva
Reisidokument: 7-8 päeva

Saatmine lähima bussiga ELi. Maksimaalselt 5-7 päeva.
Posti teel 2 nädala jooksul. Kiiret kohaletoimetamist ei ole.

Noh, jõuame dokumentide maksumuse juurde:
ID, DL (juhiluba): 750€
Reisidokument (pass): 2700€

Tšehhi Vabariik:
ID, DL (juhiluba), reisidokument (pass).

Moldova:
ID, DL (juhiluba), reisidokument (pass).

Rumeenia:
ID, DL (juhiluba)

Prantsusmaa:
ID, DL (juhiluba)

Hispaania:
ID, DL (juhiluba)

Makseid aktsepteeritakse ainult krüptoraha. On suur rõõm töötada läbi eskrooteenuse

Allpool leiate fotosid minu tööst.

Kõik küsimused privaatses kirjavahetuses või
e-posti teel

GvAprFcxQw

5SkFo34DHt

7vZsLFEAmx

UtpwGdbjnH

CvuJImBQLk

GSfslQJ24E

KUD1mFyKZI

LtKkLObPGi

Aru6tlkC7b

Lw7nTf1uNG

ZifeuWplCO

L69CZ5vrzc

LEmFJeR28D

YOXjq4AK5C

W8kc1juUz9

52XfSHMo4s

0APpcSlbjO

VUWhyHQzb5

X4U8W5ySKp

GehIfr3N1H

UCRp5ySXeG

R7ZdYU1wQh

SoLR6lfImA

I82x0G94TQ
 
Last edited:

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Kuidas ma saan kontrollida, kas ma saan neid kasutades piiri ületada?
 

Zero day

Supply Manager
Joined
Jul 7, 2021
Messages
17
Reaction score
37
Points
13
Deals
2
Hetkel ei ole turul pakkumisi võltsitud dokumentide kohta, millega saab piiri ületada. Kui keegi ütleb teile, et saate piiri ületada probleemideta, võite olla kindel, et teid petetakse.
Kogu probleem on selles, et keegi ei saa kiibile kehtiva allkirjaga alla kirjutada, välja arvatud valitsusasutused. Ma olen selle probleemiga iga päev, juba paar aastat, tegelenud.
 
View previous replies…

ElementalEnigma

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
20
Reaction score
9
Points
3
Mul on kontakt RU või Ida registreeritud, kuid mul oleks arutada nendega ka mitu üksikasjad olemasoleva registreeritud info mõned täieliku dokumentatsiooni pm arutelu jaoks
 

Pan Cyga

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
ofc on. palju sõpru lendavad võltsitud pl id.
 

Hresovladoo3

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 26, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
3
kui soovite, võtke minuga privaatsõnumiga ühendust. Mul on midagi, mis võib teile kasulik olla
 

island

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 16, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Tere ZeroDay

Kas te PM mulle, plz alustada encripted coveration minuga siin BB. Thx
 

surpi999

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 4, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
hetkel te ei müü te tähendab
 

Zero day

Supply Manager
Joined
Jul 7, 2021
Messages
17
Reaction score
37
Points
13
Deals
2
Nüüd saadaval ostmiseks:

Tšehhi Vabariik:
ID, DL, reisidokument

Moldova:
ID, DL, reisidokument

Rumeenia:
ID, DL

Prantsusmaa:
ID, DL

Hispaania:
ID, DL
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Nii et teil on nende riikide CSCA? Oleks raske uskuda, et kiipide allkirja ei ole veel 2023. aastal kontrollitud

Edit: bruhh kuidagi ei jõua kõiki kommentaare enne vastamist näha. NFC kontrolliga online verifitseerimiseks saad ära luua oma riigi ja allkirjastada selle afaik või lihtsalt modida NFC draiverit nii, et see jookseb kokku
 
Last edited:

BlueCat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
17
Reaction score
9
Points
3
Bro. küsimus on selles, kas need dokumendid on nende riikide andmebaasis ... või on see lihtsalt plastik ...?

ütleme, et ma ostan endale võltsitud ID ja DL Prantsusmaale .
Lähen Prantsusmaale ja autoga sõites peatab mind politsei ja nad kontrollivad minu DL-i. Mida nad näevad?
 

Zero day

Supply Manager
Joined
Jul 7, 2021
Messages
17
Reaction score
37
Points
13
Deals
2
Ma arvan, et pealkirjast peaks olema selge, et tegemist on võltsitud dokumentidega.
Neid dokumente ei ole andmebaasides. Seetõttu ei saa Prantsusmaal kasutada prantsuse keele dokumente.
Prantsuse dokumente saab kasutada mis tahes ELi riigis, välja arvatud Prantsusmaal.
 

TryHard4Ever

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 3, 2024
Messages
11
Reaction score
9
Points
3
Kui ma saan hästi aru.
Kui im rumeenia ja on teie rumeenia keele pakett ma saan kasutada neid ELis, kuid mitte Rumeenias... See teeb sens.. Kui ma lähen Itaaliasse ja näitan võltsitud dokumenti, otsivad nad julgeolekuaspekte, kuid nad ei saa seda läbida ühegi andmebaasi kaudu.
Nii et parim viis on teha see ja kasutada seda teises riigis.
Kas see on õige?
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Välja arvatud asjaolu, et "kiip" passis, mis sisaldab põhimõtteliselt kõike, mida saab juba näha dokumendis + sõrmejäljed oma mälus, mis on digitaalselt allkirjastatud CSCA (riigi allkirjastava sertifitseerimisasutuse) poolt, mille avalikult kättesaadavaid avalikke võtmeid kasutatakse terviklikkuse kontrollimiseks. Mina pigem ei siseneks sellega mitte ühtegi riiki lihtsalt "proovimiseks". On aga ka teisi võimalusi seda kasutada. Aga see muutub ELi digitaliseerimismaania tõttu üha raskemaks.
 

Zero day

Supply Manager
Joined
Jul 7, 2021
Messages
17
Reaction score
37
Points
13
Deals
2
Absoluutselt õige. Kui keegi ütleb, et ta teeb dokumente koos töötavate kiipidega, siis on see pettus.
 
Last edited:

BenG

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 23, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ma arvan, et see peaks olema võimalik. Te peate tungima andmebaasidesse. Muidu on see teenus lihtsalt enam-vähem fototöötlus ja printimine, mis tundub ilmselt liiga kallis. Isegi kui te allkirjastate kiip selle ikka ei ole originaal, sest te ei ole volitatud isik, kes seda allkirjastab, kuid võltsitud dokumendid kajastavad nende hinda, ma arvan, et dokumendid peavad lihtsalt teenima kõiki eesmärke, kus see puudutab
 

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
50
Reaction score
30
Points
18
Teil peab olema inimene sees goverment...
 
Top