fentanüüli süntees hiina ühenditest

albertshulgin25

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 8, 2021
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Ma täheldan, et kuna fentanüül oli keelatud, saadavad hiinlased seda siia osades 2 või 3 ühendid, mis liituvad siin kergesti ja see on see, keegi teab neid ühendeid, mis oleks postitatud, ma postitan, mis mul on

8BVSIzr9Cu







0vXRjnZV5N



FvHDPl4rCR
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Miks mitte esmalt jagada?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Fentanüül on sünteesimisel lihtne, kuid annustes ohtlik, mistõttu me ei tee seda.
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Siin arvasin, et oleme ravimiturgude professionaalsete osalejate seas. Süntees peaks olema jagatud ja eksperdihinnanguga kui avatud lähtekoodiga nagu mis tahes muu?
Mina isiklikult tunneksin end turvalisemalt, teades vähemalt, et keemikud ei keera partiisid ära.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
@pinchetomas
@Gus
Teie postitused on kustutatud. Olgem viisakad. Mis puutub fentanüüli sünteesi avaldamisse, siis me kaalume seda ja kui me otsustame seda avaldada, siis teeme seda.
Selle süntees on tõesti lihtne. Aga me arvame, et see aine tuleks likvideerida.
 
Last edited:

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18

Ma saan väga hästi aru, miks sentiment selle konkreetse aine kohta. Mitte kaua aega tagasi kaotasin selle aine tõttu ühe lähedase kalli sõbra, kuna seda kasutati toona võltsimisvahendina pahaaimamatutele kasutajatele.
Ma olin raevus selle aine keemia, selle aine olemasolu üle. Aga see on nagu süüdistada madalal tasemel narkootikumide levitajaid või otsijaid nende õnnetuses.
Narkootikumide levitamise mängus kohtad inimesi kõigist eluvaldkondadest. See on tõepoolest tõsi.
Nt mind hakkas huvitama, miks just see aine on nii levinud, peale ilmselge oopiumisõdade jätkumise.
Ärgem unustagem selliseid teerajajaid nagu Pickard, kes veetsid peaaegu kogu oma elu vanglas, et jagada ravimit, mida kasutatakse valesti, mida mõistetakse valesti.

Ma usun taas, et teadmiste hävitamine ei ole kunagi toiminud ja paljastab moraali, millel ei ole kohta keemias.
See on ju enamasti keemiafoorum?
Hoiame seda nii, poliitika, religioon ja isiklikud veendumused jäetakse väravasse breh.

Sõltumata sellest, aitäh platvormi eest ja kaalutlusest, et hoida platvormi puhtana ja tõesena, ilma 99,9% teistest rikutud poliitikata.
 

beetlebb

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2022
Messages
35
Reaction score
28
Points
18
Peame meeles pidama, et algselt loodi fentanüülid elude päästmiseks ja neid kasutatakse ikka veel mitmetes operatsioonides ja valuvaigistina terminaalse vähktõvega inimestele.
Samuti nõustusin, et kloonilaborites valmistamine on üsna ohtlik isegi kogenud keemikutele ja mõned on leitud surnuna perekonnaliikmete poolt. SWIM on teinud seda mitu korda ja kaks korda OD'd, kuid oli õnnelik, sest SWIM ei töötanud üksi ja oli naxalone oli olnud.

Ma ei taha ka selle sünteesi julgustada, aga kui te tõesti olete sellest huvitatud, siis on kaks head patenti, mis selgitavad üksikasjalikult, kuidas seda teha. Lihtsalt märkus, kui töötate suure kontsentratsiooniga aluseliste lahustega ja kuumusega, veenduge, et kasutate asjakohaseid seadmeid, sest see närib läbi klaasi. Samuti on kõige tähtsam, isegi kui te või teie sõbrad on varem teinud mitu sünteesi, leidke keegi, kellel on eelnev fentanüüli sünteesi kogemus, et juhendada teid.

LD50 = 2mg ja see aine kleepub klaastaara välisseintele, teie riietele, hõljub õhus... te võite end kergesti väikestele kogustele eksponeerida isegi siis, kui olete väljaspool oma laborit. See ei tähenda mitte ainult selle valmistamist, vaid ka heade töömeetodite (GWP) olemasolu (et seda ohutult valmistada).

Lõppmärkus: teadmised ei ole ei head ega kurjad, küsimus on selles, kuidas me neid kasutame. Ja kui keegi läheb sellele teele, isegi pärast seda, kui ta ütleb, kui ohtlik on sellega töötamine, siis halvem, mida me saame teha, on mitte midagi ja seega peaksime (kogukonnana) vähemalt andma neile suuniseid, et keegi ei saaks selle käigus haiget.
 

Hedgie

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
10
Reaction score
18
Points
3
Usun tõesti, et teave fentanüüli ja sellega seotud analoogide sünteesimise kohta peaks olema vabalt kättesaadav. Olen kaotanud ka ühe lähedase sõbra fentanüüli üledoosi tõttu, tean üsna selgelt, kui suurt kahju see perekonnale tekitab. Minu arvamus on, et kui teave selle kohta, kuidas kasutada häid töövõtteid laboris, tehtaks teatavaks, siis võiksid sellest teemast huvitatud keemikud seda vähemalt ohutult uurida (aga kui sa oled käinud koolis keemiat, siis tõesti, see süntees peaks olema üsna lihtne ja sa peaksid olema juba piisavalt kursis heade töövõtetega laboris, et seda ohutult teha). Samuti, kui teave selle kohta, kuidas fentanüüli õigesti doseerida, oleks laialt levinud, siis oleks palju vähem üledoosisurmasid. See aine ei ole paha, see ei vääri tõesti seda mainet, mille ta on meie meediast saanud, see on lihtsalt väga tugev opioidanalgeetikumi, mida tuleb käsitleda õige ettevaatusega. Tõendid näitavad, et kui seda õigesti käsitleda, on see äärmiselt kasulik ja ohutu tugeva valu raviks. Ma arvan, et Dioscorides ütles, et "ravimi ja mürgi vahe on annuses", ja see kehtib kindlasti ka antud juhul.
Ma tunnen mõningaid erinevaid võimalusi fentanüüli sünteesimiseks, olen seda varem teinud, tean, kuidas seda laboris ohutult teha, ja kui moderaatorid seda lubavad, oleksin valmis postitama sünteesi koos kõigi vajalike laboritoimingutega, et seda ohutult teha.
Ma ei usu, et teadmisi tuleks kunagi inimeste eest varjata, kuid mõnikord peavad nad tõestama, et neil on vähemalt head kavatsused, enne kui te jagate potentsiaalselt ohtlikku teavet üksikisikuga.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Te võite teavet avaldada, me ei pane seda pahaks. Lihtsalt veenduge, et annate meile võimalikult palju üksikasju ettevaatusabinõude kohta.
 

Hedgie

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
10
Reaction score
18
Points
3
Ok, ma teen seda hea meelega. Mul on see oma märkmikusse kirja pandud, nii et ma pean selle üles kirjutama, ja ma lisan ulatusliku teabe ohutute tavade kohta laboris, isikukaitsevahendid ning selle kohta, kuidas ainet ohutult käsitseda ja doseerida.
 

Hedgie

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
10
Reaction score
18
Points
3
See võib siiski veidi aega võtta, olen viimasel ajal olnud üsna hõivatud, alustasin just uut tööd, kuid luban, et jõuan selle juurde niipea, kui mul on aega
 

beetlebb

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2022
Messages
35
Reaction score
28
Points
18
Hedgie, ma loodan, et sa ei pane pahaks, aga kuna sa läksid seda teed, siis ma mõtlesin, et võiksin lisada ühe selle sünteesiga seotud patendi. Kui tunnete end solvatuna, siis vabandan.

ELi patent EP2252149A2 pealkirjaga A METHOD FOR THE PREPARATION OF FENTANYL. vaadake seda, see on otsene ja suhteliselt lihtne järgida, lisaks on enamik kemikaale kergesti käsitletavad. Sammud on hästi määratletud ja igaüks, kellel on keemiataust, saab hõlpsasti jälgida.
Siin on otse patendist välja toodud:

NÄIDE 2:

Kolmekaelasesse ümarpõhjalisse kolbi, mis on varustatud mehaanilise segisti ja veekondensaatoriga, lisati 15,36 g (o,10 mooli) 4-piperidoonvesinikkloriidmonohüdraati ja 9,3 g (0,10 mooli) aniliini. Sellele segule lisati 6,5 g (0,10 mooli) tsinki ja 0,6 g (0,10 mooli) 90% äädikhapet. Reaktsioonisegu segati 24 tundi toatemperatuuril ja 24 tundi temperatuuril 50-7O0C. Seejärel lisati reaktsioonisegule vett ja filtreeriti. Filtraadile lisati purustatud jääd ja see neutraliseeriti liigse naatriumhüdroksiidi vesilahusega. Filtreerimise teel saadi toores 4-anilinopiperidiin.

Kondensaatoriga varustatud kahekaelasesse ümarpõhjalisse kolbi lisati 17,6 g (0,10 mooli) etapis 1 saadud 4-anilinopiperidiini ja 100 ml 100 % naatriumhüdroksiidi. Reaktsioonisegu kuumutati temperatuurini 14O0C ja seejärel lisati 18,5 g (0,1 mooli) 2-fenetüülbromiidi. Reaktsioonisegu segati 4 tundi. Pärast reaktsiooni lõpetamist valati reaktsioonisegu jääga jahutatud vette. Toorprodukt saadi filtreerimise teel ja ümberkristalliseeriti petrooleetrist (60 kuni 8O0C), saades värvusetud kristallid 4-anihno-N-fenetüülpiperidipuhta fentanüüli N-(l-ρhenethyl-4-piperidyl)ρropionanilide). Kahekaelasesse ümarpõhjalisse kolbi, mis oli varustatud kondensaatori rõhu tasandussahvri ja kaltsiumkloriidiga valveltoruga, võeti II etapis valmistatud 4-anilino_N-fenetüülpiperidimi 28,0 (0,10 mooli) lahus 100 ml dikloroetaanis. Sellele lahusele lisati 18,5 g (0,20 mooli) propionüülkloriidi tilkhaaval läbi rõhu tasandussahvri pideva segamise juures. Pärast lisamise lõpetamist segati segu veel 1 tunni jooksul. Pärast reaktsiooni lõpetamist pesti reaktsioonisegu 20%-lise naatriumhüdroksiidi lahusega. Veefaas ekstraheeriti 2x100 ml diklorometaaniga. Ühendatud orgaaniline ekstrakt kuivatati naatriumsulfaadi kohal ja kontsentreeriti, et saada toores fentanüül. Toorprodukt kristalliseeriti ümber petrooleetrist (60-8O0C), saades puhta fentanüüli värvituid kristalle, mille mp 82-830C.
 

beetlebb

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2022
Messages
35
Reaction score
28
Points
18
No patendi järgi vähemalt 60% algusest lõpuni. Moolil moolil või ütleme hoopis grammi asemel grammi, peaksite saama ligi 1g fentanüüli 1g piperidoonhappegaasi kohta .

Alustades 15,36 g piperidoonvesinikkloriidist.
fentanüüli MW: 336,479 gmol-1 HCl 371,932 gmol-1
0,1 mol = 37,1932 g
60% sellest on 22,3 g

loodan, et see aitab
 
Last edited:

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Kas keegi oskab mulle selgitada, kas on vaja teha toores fentanüüli puhta fentanüüli . Kas see on halb, kui ma kasutan toores fentanüüli ?
 

beetlebb

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2022
Messages
35
Reaction score
28
Points
18
Hei M, mida sa mõtled toores? nagu sünteesi lõpus? see on päris puhas lõpus, võib-olla tahad veel kristallid külmas atsetoonis purustada ja seda imemisfiltreerida. Aga ausalt öeldes tee võimalikult vähe manipulatsioone. Ärge kunagi töötage üksi ja hoidke naxalone'i valmisolekus.
mesilaste ohutu
 

millionmind22

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
mul on vaja kedagi, kes saaks mulle toore Fent'i tarnida. kas kellelgi on kontakte, kes tahavad raha teenida?
 

Teck Tonik

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 18, 2021
Messages
13
Reaction score
14
Points
3
Mis on toores fentaniil ?
 

Teck Tonik

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 18, 2021
Messages
13
Reaction score
14
Points
3
Kui lihtne on teha fetty? Olen juba mõnda aega olnud huvitatud sellest protsessist, olen sõltlane, kes läheb 10 aastat sõltuvust ja sooviksin teada, kuidas rahaliste reseanside tõttu. Ma ei ole keemik ja ma isegi ei lõpetanud hs, mis on öelnud, kui ma oleksin võimeline õppima, see aitaks mind rohkem kui üks tänu! 🔥🔥🔥🔥🔥
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Tegelikult (wikipedia järgi) on fentanüüli peaaegu võimatu toota ebaseaduslikus laboris, sest see on teatavasti raskesti sünteesitav ühend. Võrdluseks, LSD tootmine on mitmete tegurite poolest lihtsam. Järeldus on: Hiina fentanüüli tootmine toimub valitsuse või valitsuse poolt sanktsioneeritud laborites.
 
Top