Fentanüüli testimise komplektid

Grand Poobah

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 23, 2021
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Soovin koostada odavaid katsekomplekte, mida pakun omahinnaga kõigile DNMidele. Kas keegi saab mind selles aidata? Ma võin neid kas osta või kui ma suudan tehnikat õppida, siis teen neid ise. Me peame selle vähi vastu võitlema! See jama on juba käest ära!
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/index.php?threads/heroin-assessment-protocol.419/
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Miks te ei osta hoopis lähteaineid ja valmistage ise ravimit, et te teaksite, mis seal sees on ja see on odavam.
 

Grand Poobah

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 23, 2021
Messages
15
Reaction score
3
Points
3

Ma ei kasuta ega taha kasutada opioode. Olen kaotanud liiga palju sõpru ja pereliikmeid varjatud lisaaine tõttu ja tahan aidata kasutajaid teavitada. Mul ei ole probleemi fentide või mis tahes uimastitega, kuid mul on probleem, kui neid ei märgita ja inimesed saavad jätkuvalt surma.

Samuti ei ole ma keemik. Olen aastate jooksul töötanud paari keemikuga ja see on nagu kasside karjatamine!
Ma olen praegu rahul, kui ma lihtsalt ostan tooteid ja keskendun turundusele.
Isegi kui ma võtan aega, et lugeda juhendeid ja valmistada seda, mida ma vajan, on aja küsimus ja ma saan kanda ainult nii palju mütse.
Ma võin müüa kõike, kuid see nõuab keskendumist ja aega.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Tere mees, vabandust teie kaotuse pärast. Soovitan teile Marquis ja Mecke reagentide kasutamist. Ma tegin teema sünteesi käsiraamatutega, materjalide sünteesi katsetamiseks PAS. Samuti saate osta testribasid erinevatest kauplustest. Olen neid palju näinud.
WF8VKGl1N9
 
Last edited by a moderator:

Grand Poobah

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 23, 2021
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Kick ass! Aitäh!
Kas ma saan õigesti aru, et testiriba on testimisel tõhusam, kui fent on segatud?
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Kui segatud ei ole, kui palju jah.
 
Top