Fentanüül vs. Zenes?

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Mind huvitab, milline võiks olla inimeste arvamus selle kohta. Fenafnyl ja sellega seotud ühendid ning muusikaperekond tervikuna on see, mida ma vaatan.

Nad on mõlemad väga tugevad, kuid millised kvalitatiivsed erinevused on kummagi ravimi kogemuses?

Samuti tundub, et väga tugevate sünteetiliste opioidide puhul puudub minu poolt netist loetud andmete kohaselt sama palju eufooriat kui tüüpilisel heroiinil. Kas see vastab tõele?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Kõiki fentanüüli perekonda kuuluvaid opiaate ei saa käsitleda ühe ja samana, nende tugevuses ja ohutuses on suuri erinevusi. Ka eufooria, kõhukinnisus, iiveldus jne on väga erinevad. Ei tea, kuidas Zenes, kellelegi ei meeldi need tõesti, ma arvan, et see on ummiktee.

IMHO on kõige soodsam fentanoidide liige Car-F, mis ei ole liiga lühikese toimega, annab eufooriat en par või paremini kui H ja on palju palju ohutum (eeldusel, et see on professionaalselt lõigatud). Samuti võidab see H-d kõhukinnisuse ja iivelduse osas, kusjuures viimane on natuke problemaatiline hardcore narkomaanide puhul, kuna nad on õppinud armastama oksendamist samamoodi nagu amfetamiini kasutajad armastavad põletustunnet ninas.

Algne F on lihtsalt jama meelelahutuslikust vaatepunktist.
 
  • Like
Reactions: vis

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Kas te soovitate lisaks Car F-ile veel mõnda teist fent-analoogi? Lihtsalt liiga tugev, et ma ei tunneks end turvaliselt, olenemata ettevaatusabinõudest.

Olen lugenud, et 3 metüülfentanüül (minu soovide jaoks ikka liiga tugev) on hea ja alfa-metüülfentanüül.

Millistel fentanüüli analoogidel on "jalad" ehk pikem kestus? Tundub, et fent ja sarnased ravimid kannatavad pideva uuesti doseerimise vajaduse all, millega oleks tore mitte tegeleda.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
F ise on jama, mulle öeldi, et CarF ja teised 4 asendusega variatsioonid on parimad, eriti CF-i etüülester (poole tugevam kui CF) ja 4-metoksümetüül-F (umbes sama).

Te ei taha midagi, mille kestus on pikem kui CF, mis tegelikult on veidi väiksem kui H. On olemas mõned väga pika kestusega variatsioonid, kuid need ei ole nii nauditavad ja mis kõige tähtsam, nad põhjustavad peaaegu kohese ja väga raske füüsilise sõltuvuse. Tundub, et mida kauem on retseptorid küllastunud, seda kiiremini ja raskemini tekib sõltuvus.
Minu tuttavad, kes kasutavad CF-i jms, teevad seda ninaspritsmete abil ja nad eelistavad seda manustamisviisi, hoolimata sellest, et nad on varem pikka aega kasutanud süstlaid (IV).
 
  • Like
Reactions: vis

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
Ma lugesin palju zeenide kohta ja need peaksid olema väga stimuleerivad, rohkem kui teised opioidid. Inimesed kirjeldavad seda kui molekulaarset speedballi ja inimesed ütlevad, et nad on väga eufoorilised. Ma ei lugenud midagi eufooria puudumise kohta... Enamgi veel, et nad on kõige sõltuvust tekitavamad ained sellel planeedil.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Hästi võimalik, mul ei ole omal käelisi kogemusi, ma räägin ainult seda, mida ma järeldan sellest, mida inimesed, keda ma usaldan, ja need, keda ma ei usalda, räägivad. Ja mulle jäi mulje, et Zenes pärast lühikest aega jättis inimesed õnnetuks.
Mida ma aga tean, on see, et kõike ei saa ühes pakendis, see lihtsalt ei toimi. Tugevate stimulantide kombinatsioon koos opioodidega muudab kõik paranoiliseks perseseks esimese astme paranoiliseks. Juba kanep + Speed teeb inimesed talumatuks. Muidugi mitte ühekordse tarvitamisega, aga kui seda tehakse sagedamini, siis tundub see vältimatu.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Uudishimulikud proovivad " zenes"
 

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
Paar päeva tagasi sain grammi Protonitazepyne ja ma pean ütlema, et ma olen selle Stuffi suhtes väga põnevil.
Mul on kõrge tolerantsus, sest ma võtan 1.000mg Substitol (morfiumsulfaatpentahüdraat) päevas ja see Stuff puhus mind ära... See on palju eufoorilisem kui mis tahes muu opioid, mida ma tegin, pikaajaline ja... Ma ei tea, kas stimuleeriv on õige sõna selle jaoks... kuidas peaksin ütlema...? See tundub nagu puhas heaolu ja ma olen õnnelik, et mul oli ainult gramm 1:3 segatud. Kui mul oleks rohkem olnud, ei saaks ma kindlasti kätt ära. Ma arvan, et see on väga sõltuvust tekitav, nii et olge sellega ettevaatlik.
 
Last edited:

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
Ja ma ütlen veel kord, et mul on suur tolerantsus. See Stuff on kuradi tugev ja inimesed, kes ei ole opioididega harjunud, võivad väikestest annustest võib-olla surra.
 
  • Like
Reactions: vis

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Mul oli olnud bromazolaami/metonitaseeni/etonitaseepiini segu 1:1:1:1:30 (mannitool) ja oli kõige kõvem kraam tänavatel vanuses, see läheb hästi visata metadooni, basicaly kõik armastasid seda (kohene noogutamine ja eufooriline buzes üle keha). Selle palju rohkem sõltuvust tekitav kui fent, hea mõte on, et inimesed lõpetasid süstimise nad coud suitsu punkti ja on okey.
 
  • Like
Reactions: pvp
Top