Amfetamiinist tulenev palavik

SelfExper1menter

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2023
Messages
17
Reaction score
1
Points
3
Mul on mõned ratsemilised amfetamiinsulfaadid. See peaks olema puhas ja tundub ka üsna puhas: peaaegu valge (kerge punatoon), lõhnatu. Vesilahus on mõru ja veidi hapu, kuid muidu ei ole tal erilist maitset.

Kui ma võtan 30 mg suukaudselt, toimib see, kuid põhjustab palavikku (umbes 37,2-37,5 kraadi).

Kas see tähendab, et selles on mingi mürgine saasteaine ja ma peaksin selle ära viskama või on võimalik, et palavik on tingitud amfetamiinist endast? Kas kellelgi teisel on olnud palavikku amfetamiinist, eriti nii väikestest annustest? Kahjuks ei saa ma lähiajal amfetamiini mujalt hankida, seega ei saa ma kontrollida, kas see ka palavikku tekitaks.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
218
Reaction score
224
Points
43
Annus 30 mg viitab tugevale, mitte väikesele annusele. Samuti on püreksia ehk palavik üks stimulantide klassikalistest füüsilistest mõjudest. Kui temperatuur ei ületa 38-39 kraadi, langeb pärast aine toimet ja ei kipu tõusma, ei tohiks te asjata muretseda. Kahjuks on võimatu hinnata lisandite olemasolu / puudumist vastavalt toime kirjeldusele sel juhul. Võin soovitada annuse vähendamist ja võtmist hästi ventileeritud ruumis ning vee joomist väikeste portsjonite kaupa kogu seansi jooksul.
 

SelfExper1menter

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2023
Messages
17
Reaction score
1
Points
3
"Tugev" ei tähenda minu jaoks palju (näiteks tugev võrreldes millega?). Kas te võiksite mulle anda mõned ligikaudsed võrdluspunktid, näiteks:
1) millist annust on vaja, et jääda ärkvel ja mitte magama kogu öö jooksul?
2) milline annus peaks olema tugevalt meeldiv ja tugevdav, mitte lihtsalt stimuleeriv? Näiteks 30 mg, mida te nimetate tugevaks, on minu jaoks üsna stimuleeriv (vähemalt tolerantsuse puudumisel), kuid üldse mitte meeldiv, vaid lihtsalt neutraalne; kui ma oleksin laborirott, ei ajendaks mind sellise mõju saavutamiseks hooba vajutama. See kehtib muidugi ainult eeldusel, et minu amfetamiin on piisavalt puhas.
(kõik see kehtib suukaudselt manustatava ratsemilise amfetamiinsulfaadi kohta).

Muide, kuigi ma ei püüdnud aja jooksul mitmeid temperatuurimõõtmisi teha, tundub, et palavik hakkab vähenema umbes samal ajal, kui stimulatsioon väheneb. Samuti suukuivus (kuid see on minu teada normaalne).

Mis mind häirib, on see, et Dexedrini pakendi infolehe kohaselt võib dekstroamfetamiinsulfaadi üksikannus olla kuni 30 mg (mis tähendab 60 mg racemic), kuid palavik ei ole loetletud kõrvaltoimena (üldse!). Mis ei ole mõistlik, välja arvatud juhul, kui levoamfetamiin on palju parem püreksia esilekutsuja kui sama kogus dekstro. Kas see on nii?
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
218
Reaction score
224
Points
43
Nagu te õigesti märkasite, on kõik annused keskmised. Alati tuleb meeles pidada individuaalset taluvust, aine kvaliteeti ja nii edasi. Amfetamiini keskmine annus jääb vahemikku 10-20 mg. Mis puutub "naudingusse", siis siinkohal näen probleemi selles, et klassikalised stimulandid iseenesest ei aita kaasa mõnele elavale ja väljendunud naudingukogemusele. Seda võib tekitada atmosfäär, tegevus, seltskond.

Stimulandi annuse vähendamine ja sessiooni planeerimine võib samuti luua tingimused mitte ainult stimuleerivate mõjude avaldumiseks. Siinkohal tasub mainida ka aine kvaliteeti ja stereoisomeeriat.

Kui aga otsite tõeliselt meeldivaid aistinguid, siis peaksite pöörduma eufooriliste ainete, näiteks MDMA poole.

Palavik on üks Dexedrini kõige tavalisemaid kõrvaltoimeid. Temperatuuri tõus on stimulatsiooni loomulik tagajärg. Nii toimib farmakoloogia ja biofüüsika. Kontrollige oma allikaid kaks korda või leidke teisi.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Sõltuvalt sellest, kus te mõõdate ja millega, mis võib olla normaalne kehatemperatuur. Amfetamiinid põhjustavad termogeneesi norepinefriini vabanemise kaudu. Dekstro puhul on see vähem probleemiks.
 

SelfExper1menter

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2023
Messages
17
Reaction score
1
Points
3
OK, see on väga segane. Ühest küljest ütlete te Paracelsus ja 41Dxflatline mõlemad, et palavik 30 mg raseemilisest amf on normaalne. Teisest küljest ei mainita ei Dexedriini ega Adderalli(siin näiteks) retseptiinfos palavikku kõrvaltoimena ja 30 mg annus on nende ravimite terapeutilise vahemiku sees. Kuidas nii?! Samas mainivad nad suukuivust ja isegi väiksemaid asju, nagu väike vererõhu tõus. Ja Adderall on 25% tüütu levo-isomeer, nii et kui levoamfetamiin oleks ainuüksi vastutav palaviku eest, siis põhjustaks Adderall ka palavikku.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
See ei ole palavik ja kõrgenenud kehatemperatuur on PILi kõrvaltoimete lõigetes:
https://www.medicines.org.uk/emc/files/pil.7404.pdf
 
Top