Mõned põhilised, kuid kõige olulisemad amfetamiiniga seotud faktid

BHBlueberry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2022
Messages
20
Reaction score
11
Points
3
Tere.

Võib-olla keegi päästab oma elu või tervise, teades neid üsna uusi fakte, mida täheldati minu enda laboratua.

1. Amfetamiin ei toimi alati ühtmoodi, isegi kui seda võetakse ühest vannist (keetmine)
- Teie keha saab mõnikord seda ainet täis. Ma tean, et seda on raske aktsepteerida, kuid enamiku a-tarbijate keha saab - aeg-ajalt - kontrollimatu kasutamise tõttu üle. See on põhjus, miks mõnikord portsjonid ühest allikast, kotist või vannist toimivad teile täiesti erinevalt. Kui teil on probleem, et teie kraam ei toimi praktiliselt, isegi kui see oli viimati töötanud - proovige võtta vähemalt 2-3 ja parimal juhul 4-5 nädala pikkune paus oma valgest sõltuvusest.

- Olen täheldanud, et teie keha on õnnelik, kui ta saab a-amiini ainult seni, kuni tal ei ole sellest piisavalt. Nagu reaalses elus - sa ei ole õnnelik sellest, et sa saad rohkem midagi, mida sa ei vaja enam, isegi kui enne - see tegi sinu unistused tõeks. Sa pead taas kord olema seda vaja, et taas kord olla rahul täis selle eest.

2. Sa võid panna oma keha väga kiiresti "kogemata" a-amiini vihkama.
- Kõige kiirem viis, kuidas te saate endale a-amiiniga tõelise probleemi teha, on panna oma keha seda kartma. See võib sinuga juhtuda isegi pärast aastaid kestnud pühendunud ja aktiivset enesehävitamist. Kuidas muuta a-amiin kiiresti mitteaktiivseks? Teil tuleb vaid end ohtlikult saastunud sondiga sisse võtta. Kõige laastavam on üllatuslikult isegi mitte mingi kaalutõstev mürk (15 tassi kofeiini ekvivalentne kofeiin ühes grammis? See juhtub - uskuge mind..), vaid TÕHUSEST SÕRGAST! Teie (viimasel ajal kindlasti vähem) seedekott on võimeline kergesti tootma hapet HCL kujul, nii et see võib kergesti nivelleerida liiga-baasilist liiki, kuid kui see tuli nivelleerida hape - see võib juhtuda põhimõtteliselt alles hiljem pärast seda, kui see tee kaugemale. See tähendab, et kui te võtate liiga palju liiga happelist ainet, võib see põhjustada lihtsaid mao põletusi. Kui see on liiga tõsine - teie keha võib otsustada täielikult inaktiveerida teile aine, mille tõttu hape sattus teile. Keha võib mõelda - kui talle x enam ei meeldi, siis ta ei too meile enam liiga happelisi annuseid. Ma tean sellise protsessi tagasiteed, aga ma ei jaga seda siin. Te inimesed olete hullud.

PS
Seda probleemi võib olla ka erinevate ainetega, aga a-amiini ülehappesus on uskumatult levinud peamiselt (ma ei oska seda isegi amatööriks nimetada) "proovime ja vaatame" tasakaalustamata Al/Hg/P2NP sünteesist.

3. Asi, mida nimetatakse "amfetamiinipsühhoosiks", ei saa enam olla teie mure.
- Ärge nuusutage a-amiini. See on niimoodi lihtne. Kasutage seda suu kaudu, et teie maks esiteks puhastaks seda ja teiseks hoolitseksite selle aja-doseerimise eest oma ebaproduktiivsele ajule. Kui sa seda nuusutad - hea osa käärust viiakse kohe veresoonte kaudu sinu ajju, ilma et sa konsulteeriksid midagi oma normaalselt töötavate süsteemidega. Kõige hullem stsenaarium juhtub siis, kui te doseerite, doseerite ja siis unustate selle doseerida - ja niipea kui te seda mõistate - võtate liiga suure portsjoni. Teie aju võib (tavaliselt 3. päevaks oma tööahooliku loop, mitte varem) arvata, et te valmistute selle hulluse lõpetamiseks ja "amfetamiini psühhoos" on reaktsioon, et äkki muuta oma suured lootused lõpuks teenitud pärast kogu seda paska - puhata - "Kuhu sa lähed sõber?". Me alles hakkame pidutsema, nii et kuradi jätka tööd ja meelelahutust, sa kurat!". Kui sul seda ei olnud, siis sa ei saa sellest aru. Piisab sellest, et kui see algab - Sul on umbes 80% kohtumine ambulatoorselt psühhiaatriaga (võib-olla mitte esimest korda).

Minu sõber anus (põlvili) mingi juhuslikult kohtunud (kuskil tänaval) mitte süüdi ja kahtlustav vanaema, et teda ei filmiks. "Palun daam, ärge filmige mind, ma palun teid!" :D

4. Sa võid arvata, et sa võid lennata, aga fakt on, et on suur tõenäosus, et sind võidakse petta. Diilerid pakuvad amfetamiini lõhnaga metamfetamiini sageli ainult tüüpilise tootena, kui neil on varud otsas.
- Probleemid?
a) Hirmutav ja dramaatiline lõpp teie "reisile" selle asemel, et võtta kergesti hoolitseda max 1-2 õlle ja rahulik - normaalne -caming down.
b) Närvide degeneratsioon, sest m-amph on kõrgelt neurotoksiline.
c) Võttes midagi, mida ei saa olla valmis, sa ei ole teadlik, võib sind haigeks teha, võib sind valesti ravida haiglas või mis võib lõpetada sinu karjääri, kui see tuleb narkotesti mis tahes.
d) Võib isegi teha midagi, mis ei tundu nii halb. See võib teha sind -.amine hateer (nagu mina kaks aastat, kui seda mulle müüdi nii, et esimest korda ma isegi proovisin). Äkki oled sa üks? Tõsiselt mõtle veelkord, et proovi headest allikatest pärit portsu ja anna talle veel üks võimalus. A.amine on üks kõige ebaõiglasemalt koheldud aineid maailmas. Olen proovinud 80 erinevat ainet+ ja stimulantide puhul - ei ole ohutumat ja paremini kontrollitud ainet (kui see on hästi valmistatud ja puhas). Inimesed, kes teda kasutavad, saavad tavaliselt töötada, mõelda ja armatseda ilma paljude kõrvalmõjudeta. See on praktiliselt mittekahjulik, kui sa ei unusta süüa, juua ja oma keha korralikult toita.

PS
Ärge alati vihastage edasimüüjate peale sellise mõtlemise eest. Üks minu tuttav sai peksa, kui ta ükskord mingit ainet müüs ja tal ei olnud hiljem rohkem müüa samale tüübile :D Oh ja mõnikord müüvad nad seda segu kui "Flex", sest metat on halb võtta, aga "Flexi" on lahe võtta :D
 
Top