lõhna filtreerimine

KWasd

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 9, 2022
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
Mul on küsimus teisest vaatenurgast. Oletame, et teil on täiesti õhukindel ruum, kuhu ühelt poolt surutakse värske õhk sisse ja teiselt poolt tõmbab suure võimsusega ventilaator seda ruumi keskelt välja.

Kuidas te tegelete õhus oleva lõhna filtreerimisega? Kas te kasutate mingeid puhastusseadmeid, kui jah, siis milliseid ja millise padruniga, või piisab suure võimsusega aktiivsöefiltrist väljalaskesüsteemis, nagu seda kasutatakse kanepikasvatuses. Kui selline filter teeks tööd, siis milline aktiivsüsi on parim, CTC või tavaline süsi?

Kuidas filtreeritakse laboratooriumides õhku ja lõhnu? Lugupidamisega
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/home-laboratory-diy-exhausting-fan-models-and-filters.471/
Tere, lugege ventilatsiooni kohta siit. Söefilter ja märgadsorber on hea lahendus.
 

KWasd

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 9, 2022
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
Suur tänu lingi eest. Ma just plaanisin kasutada süsinikufiltrit, see veefilter huvitab mind, ma ei saa päris hästi aru, kuidas see töötaks. Oletame, et mul on ruum nagu kanepikasvatusruum, kus on söefilter ja väljatõmbur, toru, mis surub õhku välja, läheb vanni ja toru ots maandub vee alla, nii et õhk, mille ventilaator tõmbab telgist läbi söefiltri, ei lähe tuppa, vaid lendab läbi vee, nii et lisandid lahustuvad vees edasi. Kas ma saan sellest õigesti aru?

Kas see veefilter on tingimata vajalik?

Oletame, et ma kasutan sellist söefiltrit, koos tippklassi CTC söega (võidab tavalist süsinikku, siin on mul kogemusi suurema mj kasvatamisega) koos veepesuriga lõpus, kas sünteesi käivitamine 1kg bk4-ga korraga, suure võimsusega ventilatsioon ümbritsevad minu lõhna piisavalt tõhusalt, et seda teha üksikelamus, nii et lõhn ei jõua naabriteni?

Parimad tervitused
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Jah. See toimib nagu vesipiibu mullitamine. Vesi absorbeerib õhust aineid. Pärast veefiltrit peate paigaldama süsinikufiltri.

Ma arvan, et suures mastaabis sünteesi puhul ei piisa ainult süsiniku filtrist. See küllastub üsna kiiresti.
 

KWasd

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 9, 2022
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
Teie poolt esitatud lingilt leitud pildi järgi peaks olema süsinikufilter -> ventilaator -> vesi ja te kirjutate ventilaator -> vesi -> süsinikufilter. Ma saan aru, et kõigepealt vesi, et püüda, mida saab, ja siis kogu asi süsiniku filtrile, et puhastada nullini. Kas ma saan aru mida sa mõtled?

Kasutades seda põhimõtet millest sa räägid st ventilaator -> vesi -> söefilter rohkem bk4 selline söefilter sinu arvates kestab 2-3 viskamist enne küllastumist?

Selline värskelt ostetud peaks ju väliselt lõhna nullini likvideerima jah?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Ma arvan, et see jada pikendab süsinikufiltri kasutusiga.
Ma ei oska täpselt öelda, sõltub teie sünteesist.
 

KWasd

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 9, 2022
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
Kokkuvõttes oleks isegi siis, kui ta vahetaks aktiivsütt filtris iga toiduvalmistamise ajal, et kõrvaldada lõhn kuni 0, mõttekas.

Tänan teid abi eest
 

KWasd

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 9, 2022
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
Jah, ma tean
 

Mrblue

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 2, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
On olemas juhised, kuidas teha märja pesuri?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Vaadake seda filtrisüsteemi (lisa 1)

Ideaalis võiksite lisada osoonigeneraatorid täieliku lõhna eemaldamiseks enne süsiniku filtrit, nagu seda tehakse kanepifarmides.

Paremas nurgas ruumi tagaküljel (lisa 1) näete veevanni, mida kasutatakse lõhnade ja mürgiste ainete edasiseks filtreerimiseks aurust, süsinikufiltri ja osoonigeneraatori kaudu saate seejärel aurust edasi puhastada ja eraldada mürgiseid aineid. Samuti on märgata ka kasutatud torude erinevust, kuna süsteemis kasutatakse isoleeritud torusid tihenduse all, otse reaktoritest tulevad torud on tavalised torud.

Ka see minu lisatud pilt 2 võib aidata ringlussüsteemi paremini mõista.
 

Attachments

  • 7JHvuioSDI.jpg
    7JHvuioSDI.jpg
    98.8 KB · Views: 326
  • 7QMayouBHW.png
    7QMayouBHW.png
    81.2 KB · Views: 297

Tweaker

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
32
Reaction score
7
Points
8
Sa puhud õhku läbi vee?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
See ei ole minu labor, kuid see töötab hästi sünteesi puhul, mis toodavad palju lõhnu, vett saab segada seebi või muude lõhna neutraliseerivate kemikaalidega
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Mul on idee/küsimus. Oma eelmises töös oli mul vaja rangelt kontrollida keskkonnaparameetreid. Eriti niiskus see pidi kõikuma umbes 85+%Rh ja 99% vahel. Ma saavutasin selle järgmiselt: on trummel/ tünn kaanega. Kanal ja ventilaator puhuvad õhku kaanes olevasse pungi. Teine kaanel olev pung/ kanal viis niisutatud õhu kambrisse. Tünni sees oli 5-kohaline ultraheli tiigi udukoguja ( põhimõtteliselt udumasin) ventilaator ja udukoguja, mida käitas niisutaja/ relee. See võis tõesti välja pumbata udu. Ma mõtlen, et see töötaks suurepäraselt selles rakenduses ja udu imendaks lõhna, kuid sisse ja välja minevad kanalid oleksid piisavalt kõrged, et udu ei saaks tünnist välja pääseda. Voolikukolb tünni põhjas laseks saastunud vee välja ja te asendaksite seda perioodiliselt ( minu rakenduses oli mul tualetipaagi ujuk ja nõelaventiil, mis hoidis tünni vett täis, kuid ma ammendasin udu, nii et see kasutas palju) see seade oleks murdosa vastupanu uputatud sisselaskeava vastupanu.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
176
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Ma arvan, et nad ei ole isoleeritud, nad on lihtsalt plastist sirged torud becasue selle ei liigu element ventilatsioonisüsteemi, spiroflex kasutatakse reaktorite lähedal becasue neid võiks liigutada lets öelda isegi 50cm vasakule või paremale./
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
41
Reaction score
29
Points
18
Arvestades väikesemahulist kodulaborit (1 l reaktor, milles kasutatakse selliseid kemikaale nagu DCM, 2b4mp, metüülamiin, HCl, atsetoon), mis ventileeritakse õue ilma filtriteta, kui suur on kaugus, kus naabrid ja möödakäijad võivad tekkinud suitsu tunda?
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
176
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
see ei ole märgatav. Mosthaisu on siis, kui valate metüülamiini. Teine kuifiltreerimisel, kuid kui teil on pikk kanal ventilatsiooni( mul on umbes 8m) see ei haise väljas, kuid filtreerimine on soovitatav
myidea on kasutada surveventilaatorit, mis paneb ini vedelikku, üle selle süsiniku filter
RstqMza2un
 
Top