Viimane nõuanne enne pakendite/kirjade saatmist? Setup Safe?

Panda

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Tere poisid Ma tahan saata kirju/pakendeid klientidele posti teel. Siiani tean, et ravimid vaakumiga ja kasutada põhimõtteliselt kindaid. Mida te kasutaksite pakendi/kirja pühkimiseks, et tagada, et sellel ei oleks dna? Kas saatja aadress võib olla vaba fantaasia või peaksin otsima reaalsed inimesed välja naabruskonnast, kust ma saadan? Ja kuidas on templid ja kas on okei kanda covid mask glases ja mütsiga paki äraandmiseks või on veel ohutumaid teenuseid? Kas on midagi, mida postiametnikud jälgivad, et paki ei läheks läbi? Kas paki ei lähe läbi minu ainus probleem on kui tolmuimeja ja dna pühkida korralikult või on midagi muud nagu qr kood kirjade/pakendite puhul...? Kõik mis aitab on teretulnud.
 

Latin King

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 24, 2023
Messages
31
Reaction score
16
Points
8
pleegitamine võib hoolitseda dna osa eest. otsige üles tõeline saatja aadress, et see näeks seaduslikumana välja. kui teie saadate mitu pakki, saatke see mitmest kohast
 

thankyou888

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2022
Messages
28
Reaction score
28
Points
3
Ainult dna või sõrmejälje pühkimine teeb teid lihtsalt ohutuks, mitte teie kirja ohutuks.
Kui soovite teha edukat kohaletoimetamist, kui te peaksite otsima oma geopoliitilisi stsenaariume, mida nad regulaarselt saadavad ja kellele nad regulaarselt saadavad.
Ka kui see on lahtise koguse rahvusvahelise kui te otsite rohkem sarnaseid asju, mida sageli saadetakse teie piirkonnast nende piirkonda. Te teete pakendi, mis koosneb teie ainest ja muudest sarnastest esemetest, et see ei tekitaks kahtlusi tollil ja teie postiametniku laual.
Ka ebatavalise kahtluse tekitamine maski ja prillidega on mõttetu. Kui te saadate liiga sageli kui proovida palgata inimene, kes saab töötada teie ja raha.
 
Top