kärbseseened

Rutherford

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 13, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Tere bbgate comunity, minu maja lähedal on terve maa kärbseseened. (klassikaline punane seen valgete punktidega) ja ma olen uurinud selle ühendite kohta (muscimol, muscarine ja ibotenic acid). Otsin mingit võimalust, kuidas neid komponente ekstraheerida/saada või eraldada ja visata mürgised komponendid ära ning jätta alles ainult hallutsinogeenid.
Oleksin liiga tänulik, kui keegi saaks mind selles aidata ja lisan postituse kogu ekstraheerimisprotsessi kohta..
Ey3oNAcFYX
4erKgzYcwd
 

Ortist

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
89
Solutions
1
Reaction score
54
Points
18
Iboteenhape muutub kuivatamisel muskimooliks (neid seeni tuleb korralikult kuivatada).
Muskariini on väga väike kogus, nii et seda pole mõtet eraldada (räägin kärbseseenest, teistel liikidel võib olla suurem muskariinisisaldus).
Muskimooli eraldamine seentest on üsna keeruline, sest nendes seentes on valke ja palju muud kraami.

Sinu asemel jääksin ma lihtsa vee ekstraheerimise juurde. Ära looda, et saad mingi nähtava koguse muskimooli vaid mõnest seenest. Sa pead ekstraheerima, nagu 100g kuivatatud mütsid, et midagi saada. Ärge oodake ka kristallide saamist, sest teie veeekstraktis on palju rämpsu, valke, rasvu jne.
 
Top