Question Lendamine rahvusvaheliselt koos destillatsiooniga

fonem23

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 18, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
im plaanib lennata Saksamaale mõnda aega sel kuul, oli intrested tuua väike märkimata purk destillit (umbes 20 grammi), ma postitasin reddit ja kõik on öelnud, et see ei ole väärt tuua ja et ma tõenäoliselt püütakse kinni. kas on mingi võimalus, et ma saaksin tuua destillit suurema tõenäosusega?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Saksamaa lennujaamades on väga range turvasüsteem. Ma ei soovita mingit illegaali läbi lennupiiri viia. Mida tähendab "destillatsioon"?
 
Last edited by a moderator:

fonem23

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 18, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
delta 9 destillaat, ei haise ja näeb lihtsalt välja nagu mesi
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Koera nina löömiseks peate pakendama korralikult, kõige paremini topelt vaakumiga ja puhastama kõik hoolikalt IPAga keskkonnas, mis on vaba keelatud ainetest. Ja isegi siis oleksin ettevaatlik, et mitte liiga lähedale minna.
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Täitke kreemipudel, pange see plastikust tualettpaberikotti hambapasta vahele ja käsipagasisse silmnähtavalt läbi skänneri.

Aga siis jälle ma ei soovitaks seda üldse hehehe
 

fonem23

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 18, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
sa arvad, et kui täita destillaat kreemipudelisse, et see lõhnaks või nah, ma võiksin seda vaakumkinnitada, kuid ma ei tea, kas nad tõmbaksid selle kõrvale, et see on vaakumkinnitatud. ka oleks mul parem tuua see minu käsipagasisse või minu pagasisse?
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Kreemi vaakumpitseerimine ärataks tähelepanu hehehe.

Hmm ma ei tea, kas koer on niikuinii koolitatud destillaadi lõhna järgi. ma arvan, et see on koolitatud kanepi enda lõhna järgi
 
Top