F1000 või mõne Hiina toote ostjatele

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Otsin ppl, kellel on kogemusi Hiina või sünteetiliste ainete ostmisel müüjatelt, kes väidavad, et neil on suured kogused. Põhimõtteliselt on minu küsimus, kui palju neid tavaliselt lõigatakse. Ma tean, et see sõltub paljudest muutujatest. Aga näiteks kui teil oleks 10 grammi F1000, kui palju te seda lõigata? Enamik sellest, mida ma leian, on lihtsalt sõltlased, kes ütlevad, et nad vajavad ainult
Iv .2 ja nad jätkavad, et mainida, kuidas see on tugevam kui see, mida nad saavad tänaval või m30s. Lihtsalt uudishimulik Kui need tooted on seda väärt?
 

Fastfood

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 6, 2023
Messages
5
Reaction score
5
Points
1
Hei sõber ma võin sind aidata, kui sa tahad ma tean suhtarvu, kuidas seda välja keeta kiviks
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Sain eelmisel suvel Hiinast 250g keskmise tugevusega MDPV-d, kuid see oli ikkagi pettus. Ma ostan ainult valmis narkootikume, mida tugevam, seda parem. Töötage õige müüja leidmise kallal, eelistatavalt tume "fuck the law"-meelega
 

AmoreTossico

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 5, 2024
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
mul on ikka veel õudusunenäod, kui alice ja kevin (bo peng) kk.pu saatis mulle 5 kilo vahel apvp, bk mdma, 4 fa,mxe ja jwh 250 kuradi mustas prügikotis, ja tellimus tuli.
 

mrshootyouup

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 19, 2024
Messages
19
Reaction score
3
Points
3
Kellel on f1000 või cw? Ma vajan lahtiselt otsides igavesti kuradi kuradi
 
Top